Да спасим Камен бряг !

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
deathwalker
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 11:53 am

Да спасим Камен бряг !

Мнение от deathwalker »

Да спасим Камен бряг и природата му от наглото посегателство и кощунството което се готвят да извършат нашите "владици"
http://bgpetition.com/kamenbryajki-isk/index.html
Ако модераторите сметнат за необходимо,да преместят темата,където и е мястото !
"Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten."
Аватар
Pretor
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 680
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 12:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: Да спасим Камен бряг !

Мнение от Pretor »

Едва ли има някой във форума, който да не подкрепи идеята за запазване на територии (не само по северното Черноморие) от безогледното застрояване у нас. Тъжен факт е, че южното Черноморие на много места вече е недостъпно по суша за простосмъртните. Северното, особено в района на Камен Бряг, Тюленово, Шабла и Крапец все още "диша" свободно без тоновете бетон на строителните предприемачи. В същото време аз поне не се наемам да давам мнение по изложения материал, тъй като едва ли това е цялата истина, а божите дела (и на наместниците му на земята) не са ми много близки. И да не се обиди някой, но връщането на земите на Църквата (църковно настоятелство или който е да е) едва ли е гаранция, че няма да се застроят поредните райски места по крайбрежието. Единственото спасение е включване на всички тези земи в границите на защитените територии и тотална забрана за строителство НА КАКВОТО И ДА Е в тези територии. И това ми мнение не се променя дори и от факта, че аз също имам наследствени земи в Шабленското землище, попадащи в натура 2000.
Изображение
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Да спасим Камен бряг !

Мнение от Булти »

...повечето от свещенниците ни от Официалната ни църква са живи мошенници и играчи - тва съм го видял лично...а цялата ни църква е една паразитираща структура смучеща от ресурса на държавата , реализираща огромни доходи , но без да плаща данъци ...аз смятам , че ползата от нея не покрива нейните разходи ...ако аз имах власт в тая криза веднага бих национализирал имотите и ...лично мнение :wink:

П.С. Бог е във въздуха , водата , във нас ...той няма нужда от посредници....
adventurebg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:01 pm
Местоположение: Слънчев Бряг
Обратна връзка:

Re: Да спасим Камен бряг !

Мнение от adventurebg »

Момо, от 14:00 се опитвам да си дам вота, но без успех, поне 5 пъти попълних данните и не става! Аз не се отказвам лесно :lol: :lol: :lol:
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ТОВА, КОЕТО МИ ДАВА МОРЕТО!
Malemi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 588
Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 1:37 pm

Re: Да спасим Камен бряг !

Мнение от Malemi »

Ще се оправи
тбК
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Да спасим Камен бряг !

Мнение от Valyo68 »

Аз успях!
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Re: Да спасим Камен бряг !

Мнение от rumci »

Подписах! Местя темата в раздел РАЗНИ, където ще бъде видяна от повече потребители на форума.
yarkost
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 9:25 am

Re: Да спасим Камен бряг !

Мнение от yarkost »

Добре ще е всички които милеят за Северното Черноморие да подпишат вота, за да покажем че подобни престъпления не могат да останат ненаказани
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”