Има ли велосипедисти

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

Братлета скийте новото хоби на сина ми :smt017 сред вас има ли велосипедисти?Сега стана лошо за мене-виси по форуми и копира лудите глави.Гледай кви клипчета си правят http://www.vbox7.com/play:9b8e3477
:rolleyes: Са се почна джанти,гуми,каски,рамки и цените надхвърлят автомобила ми :smt009 :smt010
Изображение
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от G.Petkov »

lusienn написа:... :rolleyes: Са се почна джанти,гуми,каски,рамки и цените надхвърлят автомобила ми :smt009 :smt010 ....
Те /децата / така започват, с малко :D !
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

Абе за едно нещо ми хареса при част от тия.Значи зех му колелото да покарам и аз по парка,и тия хлапета ме скиваха и викат я това е колелото на Християн-демек познават си и колелата.Ти гледали как карат-пусни некой клип,на мене лошо ми стана-лудите на стадиона са-бързи и яростни в гората :P :arrow: Сутринта бех там да тичам у западния паркИзображение Изображение е тука им е пистата,между дърветата,снимките са стари сега е сняг и кал :mrgreen:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

Айде една фешън снимка от днесИзображениеПочна сезона правят се писти-тука хобито не пада по малко от риболова,имаше преди време едно вело шествие по цариградското,бореха се за велоалей-от орлов мост до хотел ПЛИСКА се виждаше плътно народ с колела,демек повече се събраха от колкото риболовци по сбирки и форуми :P Как се организират не знам- но се изсипаха организирано. :arrow:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

колеги днес има състезание организирано за деца и по големи в западния парк-горе на километъра почва в 13 ч,пожелавам им приятни емоции и да мине всичко благополучно и без травмиИзображение
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

организира се от техния форум,който иска може да следи инфото от там :arrow: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=47&t=84210
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

Тука май само Венци-72,кара колело та му пускам един репортаж.Клипа е сниман от жена,с камера на кормилото,една гърчава ма кара добре :P http://www.youtube.com/watch?v=00RL6D17T1w Водих децата да карат със професионалистите на БоровецИзображение Тоя със синята фанелка е моя хубавец,пусна се от върха падна само 1 път,което е добре :D ИзображениеЗа лифта искат декларация,и 20лв за цял ден,моя се пусна 15 пъти и беше гроги,та я взех и аз да не ходим толко много до върховете.Горе е много готино заслужава си човек да се качиИзображение Търсих гъби но само отровни.Това е двойника на манатарката,посинява веднага никой да не пипа с ръцеИзображениеНа връщане спрех на Искара устието,да половя 2 часа това е устието,снимано от багера.Снимки на риболова няма,щото падна батерията и така.Общо в устието към 300 човека,инфо от тях :) Изображение
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
трапера
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1471
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 10:27 am
Местоположение: Свилен Славов (Мюнхен-Русе)

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от трапера »

Тия наистина са луди,бързи и яростни!!!Това си е чиста проба екстремен спорт.Тук в Мюнхен и аз се придвижвам с колело,до работа ми е 10 минути пътя и почти винаги изпреварвам колите,които като ги хване трафика в "час пик" се влачат по 20 мин.Почти всеки ден късам поршета и БМВета :lol: В по-преден пост беше споменал за протеста-искането за велоалеи.Мисля,че скоро няма да има такива в България.Това е въпрос на мислене на държавата за хората ,което липсва.Също така е свързано с финанси,които още повече липсват. Когато дойдох тук бях като паднал от Луната-гледам,гледам и не мога да повярвам.Всеки тротоар е разделен на две-половината за пешеходци (с тротоарни плочки),другата половина асфалтирана за велосипедисти! По старите улици в сърцето на града,където тротоарите са тесни,хората са намерили друго решение-на пътното платно е маркирана лента за велосипеди! И никой шофьор не си позволява да я пресече (настъпи),а камо ли да кара през нея!На кръстовища със светофар е ясно,а на нерегулирани завиващите коли ВИНАГИ изчакват движещия се направо колоездач да премине и чак тогава завиват.Ежедневния ми маршрут минава покрай автосалоните на Волво-Ягуар,Порше и Бентли,за които от улицата (в БГ ще е булевард) се влиза по една пресечка. Всички коли завиващи за там спират и шофьора ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се оглежда назад,дали не идва велосипед.Често съм бил на 20-30 метра от пресечката-те чакат,нищо ,че след тях се събират няколко коли! И никой не те освирква,подканя или да ти тегли една. Сигурно 60% от завиващите са от изброените марки. А в БГ,почти всеки седнал в лъскава кола е единствен на пътя НАМБЪР УАН,няма други :evil:
Обаче :!: Като велосипедист си участник (пълноправен) в движението и трябва да се спазват правилата за движение. Трябва да се кара по десния тротоар по посока на движение,да се подава сигнал с ръка като завиваш особено като наближиш кръстовище,ако изпреварваш някой подрънкваш със звънеца,а ако нямаш подвикваш му да се пази.Нощно време без светлини?!? Няма такъв филм.Каквато и да е светлина, отпред и отзад е задължителна,с динамо или на батерии,само със светлоотражатели не може! Каране и говорене по телефон-също не! Алкохол над допустимото=камикадзе :lol: (Последното го знам от опит :lol:само проверка и всичко беше ОК) ..................
Беше споменал,че колелото на убавеца се доближава като цена на колата ти :lol: Един "дамски сити байк" струва 730€,външна гума 28" 15€ най-еФтината(купувах 2бр :cry: ),зимна гума с шипове 26" 50€,кошничка за багаж 25€ средна цена. А в спец.магазин за колелета видях карбоново-само 6000€ .....................

Мааалко се отнесох,но отговарям-да има велосипедисти :lol:
лягам си star
събуждам се super star


Alt ist man erst...wenn die Kerzen mehr kosten als die Geburtstagstorte!
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

Е вече сина кара карбоново.
При това с доживотна онлайн гаранция.
received_1523846054418197.jpeg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3643
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от dantho.mihov »

lusienn написа:Е вече сина кара карбоново.
При това с доживотна онлайн гаранция.
Люс, друго си е да бяха му турили едно моторче да не въртя педали. На моите годинки вече искаме нещо с по-малко усилия да върви.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

Той е на 21,смени над 100 байка :
Купува,и продава.
Познават го в цяла Бг.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Има ли велосипедисти

Мнение от lusienn »

https://www.plamak.bg/planinskoto-koloe ... pamporovo/
Има кръг от европейски финали.
Точно това колело Santa kruz.
Печели.
Шампиона е Германец,кара за
Тая марка байкове.
При юношите е това момче,
Данчо Анчев обядват със сина
Заедно.
received_2389769078014481.jpeg
Дал е страхотно време.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”