Членска карта на СЛРБ

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Ми за толкова пари...толкова риба не хващам... :lol:

ОТЧЕ я стори една литургия за рибарски берекет, че морето и гьоловете хептен пресъхнаха...а и разни хаймани,браконери и контрабандисти се навъдиха много... :lol:
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

durumov написа: Искам стола на Вальо Топлото, отче .... аре виж там ...оправи нещо - и твойто няма да са изгуби... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Стига с тез ШЕСТ - СТИНКИ ... бре....... :lol: :lol: :lol:

....искам стола на Вальо Топлото - пък аз щи кажа сетне къф'риболов - От Карибския басеин няма да изляза - от късите човки - дирекно на дългите минавам :lol: :lol: :lol:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

да те видя в Приморско с билет...не ми се лайньосвай за 25 лева...лично ще искам от теб да не си поне ти цървул за тия пари...срамно е! Ако ми кажеш че си за тях и си опрял до 25 лв....аз щи ти подаря билет ! Батето и той да си извади...защото вие сте лични магарета и примера ви е заразителен за младите...

ши фана сопата :twisted:

искаме риболов....има закон...добър лош...закон.....а като искаме и да е добър ще се научим да ходиме и да гласуваме за тия къде ги пишат....

иначе нема да са опраиме :idea:
Господ може всичко чада мой !
Аватар
ivan_yo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1076
Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 2:58 pm
Местоположение: карлово

Мнение от ivan_yo »

отец Ми Го Нафърфорий написа:да те видя в Приморско с билет...не ми се лайньосвай за 25 лева...лично ще искам от теб да не си поне ти цървул за тия пари...срамно е! Ако ми кажеш че си за тях и си опрял до 25 лв....аз щи ти подаря билет ! Батето и той да си извади...защото вие сте лични магарета и примера ви е заразителен за младите...

ши фана сопата :twisted:

искаме риболов....има закон...добър лош...закон.....а като искаме и да е добър ще се научим да ходиме и да гласуваме за тия къде ги пишат....

иначе нема да са опраиме :idea:
АШКОЛСУН ОТЧЕ НАФЪРФОРИЙ.

Накови ги тия кьопеци че уш голям го вадат па той комай ша да е хем не-голям, ми май и мек :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

СКЪПЕРНИЦИТЕ МУ СЪС СКЪПЕРНИЦИ
ИМА НЯМА АЗ СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ПРОВЕРЯ-СУХО ДУПЕ РИБА НЕ ЯДЕ
Ribarina
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1152
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 1:11 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Ribarina »

Отиди някъде в Европа за риба.Рибата я има за разлика от тук и никъде няма да видиш хората,които отговарят за риболова да си стискат ръцете с бракониерите.А аз това лято ще ти пратя снимки на нашите хора как си броят парите дадени им от бракониерите!
За зарибяването навсякъде не може,да но на по-големите язовири и блата може.
Още нещо звънял ли си на горещите телефони на ИАРА?Няма смисъл!
А знаеш ли също че в едно село около Бургас съм пуснал в язовира Таранка,Шаран и Раци.След 2 години когато рибата поотрасна и започна да дава добре имаше нашествие на полицаи,горска полиция и други служби всичките с мрежи.Един от полицаите даже досега когато ме види ми вика "ЕВАЛА" .Една сутрин в 4:30 влязъл да вади мрежата с плуване да я издърпа на брега и се оплел в нея.Едвам го извадих.А неговите колеги бяха пияни като кирки.Не ми показаха билет имали били служебни карти.На въпроса ми знаят ли че аз съм я пускал там тази риба ми отговориха че няма значение кой я пускал.
Сега на този язовир са останали единични бройки шаран и дребна таранка.
Направете си сами изводите
Аватар
ivan_yo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1076
Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 2:58 pm
Местоположение: карлово

Мнение от ivan_yo »

Ribarina написа:.Една сутрин в 4:30 влязъл да вади мрежата с плуване да я издърпа на брега и се оплел в нея.Едвам го извадих.
АКО НЕБЕЩЕ ГО ИЗВАДИЛ СИГУРНО ЩЯХА ДА СЕ РАЗДУХАТ НЕЩАТА.

А ТИ КАКВО ПРАВИШ СТЯХ????????????
ИМА НЯМА АЗ СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ПРОВЕРЯ-СУХО ДУПЕ РИБА НЕ ЯДЕ
Ribarina
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1152
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 1:11 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Ribarina »

Аз отивам за риба.Когато съм там ходя всеки ден преди да съмне и стоя до тъмно.Много ми е приятно да стоя на този язовир!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Рибарин ти си виновен бре...що не отиде до най близката медия..СКАТ не е далеко мисля аз...и да видиш саир тогава...кво шубе ли те е от тия куки...ами те няма да са дълго куки след сигнала ти...снимай ги бре и ми даи снимките...аз знам какво да ги направя!!!

дай ми само материала...

но това не е повод да не си вадиш билета...ама грам не е повод ! с това само ставаш съпричастен на тях !!!

и на безаконието в БГ...не това е пътечката...друга е !
Господ може всичко чада мой !
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

ivan_yo написа:АШКОЛСУН ОТЧЕ НАФЪРФОРИЙ
поживил те Господ Ванчо

пише се чадо : отче ИМ ГО Нафърфорий

Амин да им даде Бог разум на тия пейзевенци
Господ може всичко чада мой !
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Поо правилно ще е НАФЪРФОРИЙ МИ ГО...хахаха...дърт пръч... :lol:
strijok
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5343
Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 4:26 pm
Местоположение: Иван Котаков - Бургас

Мнение от strijok »

Билет ли - не благодаря, макар и за 0.06лв. на ден.
Защо мисля така - вижте в Сладководен риболов на горещия телефон.
Една случка за която нямам думи :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
За какво да плащаме и от кой да търсим отговорност :?:
Верно - ставаме като ТЯХ, ама аз ловя с 3 - пръчки а те с мрежи,същите дето трябва да пазят от мрежари.
:evil: :evil: :evil: :evil: Не съм за 25-те лева, но ми става тъпо :evil: :evil: :evil:
Когато ловиш риба, е спорт. Когато разказваш за това, е изкуство.
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

отец Ми Го Нафърфорий написа: ...не ми се лайньосвай за 25 лева......срамно е! ...защото вие сте лични магарета и примера ви е заразителен за младите...ши фана сопата :twisted:
Много сi отворен ... бееее.... :wink:
Аз пък викам така!!!
Билета - картата ли да стане = 250 лева :evil: ... отивам и си купувам !!!

Не ме интересува никой - искам спокойствие - да има риба - да е чисто - и да ми носят по едно кафе на крака.......ем наплива от навитаци ще е по малък.

Ама какъв е смисъла...да те питам - като местата ми дето дават риба са частни - знайш ли кога ши'влезеш там - на мукавей !!! ши влезеш !!!
...е тогава за ко'мий тоз билет ...кат си цакам на когото трябва - и наистина удоволствието ми излиза към 250 лева на сезон само за входове.

За язовирите Ви незнам .... и не им разбирам !!!

...за сведение на варненци вече да си готвят левчетата за буните - такава бариера се канят да цопнат ....чи ши ва са доплаче чак .... и за НОЙ - има ли някой , който лятото да не е давал 1 лев - вход/паркинг.
... и тия всички мръсотии идват от полите на Витоша....попе ......ай ни ми отваряй устата повече .... да ни'ва зачалкам с калашника :lol:
...много съм кипнал ей....сериозно ви казвам :evil:
ivan_yo написа:АШКОЛСУН ОТЧЕ НАФЪРФОРИЙ.
Накови ги тия кьопеци че уш голям го вадат па той комай ша да е хем не-голям, ми май и мек
СКЪПЕРНИЦИТЕ МУ СЪС СКЪПЕРНИЦИ
... ела на морето във Варна и околностите да ми ловиш с билетчето си или карта няква на местата дето аз знам и дава риба доволно ... и да видим кой е кьопек и на кой му е по-по-най - то така от отдалеко е лесно.
Ама прав е батката като казва, че гьоладжиите от морски работи не отбират.
Когато един ден и удоволствието РИБОЛОВ стане скъпо, ...друга ши ми запейте :wink:
...аре да става билета 250лв. ... и ши'са опрай всичко - абсолютно съм сигурен :idea:
Последно промяна от durumov на Сря Яну 17, 2007 7:09 pm, променено общо 1 път.
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

durumov написа: Аз пък викам така!!!

Билета - картата ли да стане = 250 лева :evil:
"Само сега,и само при мен-билети и карти по левче!"
Не се блъскайте,ще има за всички! :lol:
Носете си снимки! :lol:
Изображение
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
ivan_yo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1076
Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 2:58 pm
Местоположение: карлово

Мнение от ivan_yo »

durumov написа:
отец Ми Го Нафърфорий написа: ...не ми се лайньосвай за 25 лева......срамно е! ...защото вие сте лични магарета и примера ви е заразителен за младите...ши фана сопата :twisted:
Много сi отворен ... бееее.... :wink:
Аз пък викам така!!!
Билета - картата ли да стане = 250 лева :evil: ... отивам и си купувам !!!

Не ме интересува никой - искам спокойствие - да има риба - да е чисто - и да ми носят по едно кафе на крака.......ем наплива от навитаци ще е по малък.

Ама какъв е смисъла...да те питам - като местата ми дето дават риба са частни - знайш ли кога ши'влезеш там - на мукавей !!! ши влезеш !!!
...е тогава за ко'мий тоз билет ...кат си цакам на когото трябва - и наистина удоволствието ми излиза към 250 лева на сезон само за входове.

За язовирите Ви незнам .... и не им разбирам !!!

...за сведение на варненци вече да си готвят левчетата за буните - такава бариера се канят да цопнат ....чи ши ва са доплаче чак .... и за НОЙ - има ли някой , който лятото да не е давал 1 лев - вход/паркинг.
... и тия всички мръсотии идват от полите на Витоша....попе ......ай ни ми отваряй устата повече .... да ни'ва зачалкам с калашника :lol:
...много съм кипнал ей....сериозно ви казвам :evil:
ivan_yo написа:АШКОЛСУН ОТЧЕ НАФЪРФОРИЙ.
Накови ги тия кьопеци че уш голям го вадат па той комай ша да е хем не-голям, ми май и мек
СКЪПЕРНИЦИТЕ МУ СЪС СКЪПЕРНИЦИ
... ела на морето във Варна и околностите да ми ловиш с билетчето си или карта няква на местата дето аз знам и дава риба доволно ... и да видим кой е кьопек и на кой му е по-по-най - то така от отдалеко е лесно.
Ама прав е батката като казва, че гьоладжиите от морски работи не отбират.
Когато един ден и удоволствието РИБОЛОВ стане скъпо, ...друга ши ми запейте :wink:
...аре да става билета 250лв. ... и ши'са опрай всичко - абсолютно съм сигурен :idea:
Изображение Изображение Изображение
ИМА НЯМА АЗ СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ПРОВЕРЯ-СУХО ДУПЕ РИБА НЕ ЯДЕ
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

Ей този приятел и той е бил с билет - поне до миналата година ....
Изображение
...ама тая изобщо няма да се замисли ... щото му се яде морска рибка вкусна от места на морето където пише вече къпането и риболова забранени

Преди 2 година ми се хилихте всички като се развиках срещу цена от 5 лева за 4та буна - входа към буните - цената падна - входа за там обаче се пече - пък вий си носете билетите ....
.... ма няма страшно, бе... ши ви пуснат с тез билети :lol: :lol: :lol:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”