Членска карта на СЛРБ

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Членска карта на СЛРБ

Мнение от batmilen »

Абе четох в паралелния форум/FM/ че се изисква и Членска карта на СЛРБ... :wink:

Кви са тия глупости...ново 20 .... пак ще ни бъркат в джоба... :wink:

Аз като съм член на Морските Вълци...могат ли тея ТАПИРИ да ме задължат да давам още лев за тоя дето духа... :wink:

Накрая ще им заеба и билета и картата..мамака им разсилна... :wink:
Николай-Русе
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1251
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 12:55 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Николай-Русе »

Лично аз за първи път чувам това, извадих си новият билет, ама не казаха от ИАРА нищо, знам само че с старият може да се използва до 15.01.2007.
Аватар
Local
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6874
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 1:31 pm
Местоположение: Асеновград/Пловдив

Мнение от Local »

Няма такова нещо... просто който има такава карта ползва -20% от таксата за билета :)
Клавиатура риба не лови!!!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

пояснявам...20лв ако..имаш членска карта...ако не 25 лв !!!!!! и получаваш лист А4 - даже не е и цял при това...надлежно сгънат на 4 и сложен в целуфанче....това е !
носете си снимки :lol: :lol: :lol:

Честито ви ново Евро тескере :twisted: :twisted: :twisted:
Господ може всичко чада мой !
Ribarina
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1152
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 1:11 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Ribarina »

Ще го духате и още как плащайте!Ама най добре елате на мен да платите.И аз мога да ви кажа че ще зарибявам язовири и реки,че ще ги и пазя.А пък и аз сигурно съм пуснал повече риба по язовирите отколкото ИАРА в последните 10 години.Вярно че някой от рибите,които пуснах станаха напаст в язовира,но ако разчитах на ИАРА и тях нямаше да ги има.Сега цяло лято разни полицаи и други такива със служебни карти пускат мрежи в язовира,в който аз съм пуснал повечето риба.
Така че аз ще ви издам билети по 10 лева,носете си снимка и бутилка!
Мезето от мен! :lol:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

отец Ми Го Нафърфорий написа:пояснявам...20лв ако..имаш членска карта...ако не 25 лв !!!!!! и получаваш лист А4 - даже не е и цял при това...надлежно сгънат на 4 и сложен в целуфанче....това е !
носете си снимки :lol: :lol: :lol:

Честито ви ново Евро тескере :twisted: :twisted: :twisted:


УУУУУУУУУУУУУУУУ :lol: :lol: :lol:
Тебе па да тъ не открехне нещо чиляк :lol: :lol: :lol:
Мани още щеше да си одиш неусведомлен , без билет и бъдещ бракониерин по Ивайловград :lol: :lol: :lol:



ама кат разбра за каменете по лодката и ........ :lol: :lol: :lol:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Павел Иванов написа:...Мани още щеше да си одиш неусведомлен , без билет и бъдещ бракониерин по Ивайловград :lol: :lol: :lol:

ама кат разбра за каменете по лодката и ........ :lol: :lol: :lol:

хааххахах...абе не съм пропущил срока бре...увреме съм ....даже предварително...нелегитимна видра си ми ти

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Амин да поблагодарим на нашего брата Пабло че ма фана днес за ручица кат немощен и ма качи в съюзеца та да ...видим ЛЕВАКОВ...полегнал на канапенцето кат рязан ага след Баклава и вика Румило....пише бръже бре ората изловиа пастървето....па виде Пабло и мене и обърна темата за риболов на щипоци :roll: :roll: :roll:
после ойде да пуши долу....ама долу май на реката :lol: :lol: :lol:

щеше ни чека....ама един друг път :twisted: :twisted: :twisted:
Господ може всичко чада мой !
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

batmilen написа:....Накрая ще им заеба и билета и картата..мамака им разсилна... :wink:
...ми то това е ... верното движение , Батка ! ... аз съм решил вече - билети и всякакви тескерета - вече на мукавей ши видят. Всички места стават частни - по морето - за сведение на отворковците от сухоземната провинция. Работата се оправя чрез системата: мой човек - твой човек!
... и да си помислят хубаво от "провинцията" онези, които си мислят, че ще минат през 3-буквените 'зони'
...не прощават от там ...ей....изобщо ... :wink:

Батка, не ти трябва билет-милет ... ами ей тоз Божи Знак
Изображение
- и си готов !
тъй ши..й тя :smt097 - европа ли .... на ви европа - сиренето с пари ! ...майтап ви се струва ... ма ши видити'вий кон боб яде ли :lol:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

durumov написа:европа ли .... на ви европа - сиренето с пари ! ..майтап ви се струва ... ма ши видити'вий кон боб яде ли :lol:
Браво моето момче...ти си осъзнат Юръпец :lol: готов си вече с мисленето си и за ВЪТРЕШНИТЕ ВОДОЕМИ риболов само в море...ай стига бе...Европата мноо морета нема... :lol: :lol: :lol: обаче....кат свикнеш че СИРЕНЕТО Е С ПАРИ и нататъка ти е лесно....мислиш не как да загърбиш закона, а как да искараш парите...

те това е то...перестройката :idea:

Амин Господ сили да ти дава в отваряне на портмоненцето за 25 парици...колко плати за обяда с мидите ????????? или ти бяха дадени бонус към пристигането ти ???? ЕДВА ли ! Ако дават още гратис...ида и аз :idea:

А Батето да не се втилясва кат мингянка на Димитровградски пазар...а да стане пич и без мрънкане да стопли че тия пари се връщат след време пак при него...

на фона на уйски пури и лулици...ама ич не ми се връзва 25 лв цицийство...

просто невярвам че някои от вас е способен да се напрай на Ром за тия дребни 25лв..та това са 2 бутилки ракия....аре моля ви глупости не ми се слушат !
Господ може всичко чада мой !
Ribarina
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1152
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 1:11 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Ribarina »

Аз предлагам да отидете с тезе билети,да намерите министър Нихад Кабил и да го блъскате в главата,кой с билет,кой с нещо по тежко.От там идете при началника му Бат Доган и го питай те парите от билетите ви дали ще му стигнат да си купи остров Болшевик! Е разбира се и той трябва да получи нещо по главата, но за него ще е по добре да се използва стар руски прът,лопатка или ако няма друго струва си да се потрошат няколко карбонови пръчки!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Колега 2 бутилки ракия ги пиеш за 2 вечери...и не мрънкаш....защо мрънкаш за позволително за риболов на същата цена валидно за 1 година ???

това е просто несериозно...

какво искаш...да е 2лв ли....ами толко ти е градския транспорт днес бе пич... :idea:

аре нека сме реалисти а ?

ако питаш мен и 25 евро е малко....позамисли се над думите ми :idea: сега плащаш 12 евро..сиреч по 1 евро на месец...демек 2 лв.... :idea: или казано друго яче...30 дни по 6 ст за ден :idea: :idea:

колко искаш да е за месец ....и без пари да ти го дадат пак ще мрънкаш и кусур ще намериш ....все едно някои ти е длъжен с нещо ???

ако 6 ст са ти много ...за риболовен ден...е заеби !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: и с тях какво искаш...да ти зарибяват ли беше ??? и къде това...в цяла българия ли ??? ти финансий учил ли си ??? ако не си...по добре трай !
Господ може всичко чада мой !
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

отец Ми Го Нафърфорий написа:...Браво моето момче...ти си осъзнат Юръпец :lol: готов си вече с мисленето си и за ВЪТРЕШНИТЕ ВОДОЕМИ риболов само в море...ай стига бе...Европата мноо морета нема... :lol: :lol: :lol: обаче....кат свикнеш че СИРЕНЕТО Е С ПАРИ и нататъка ти е лесно....мислиш не как да загърбиш закона, а как да искараш парите...
те това е то...перестройката :idea:
Голяма критика ми дръпна ... приемам .... изслушвам те - но не си ме разбрал ... изобщо, за което аз съм виновен, понеже езика ми умишлено бях го "променил"
1во - никога няма да стана "осъзнат" европеец - пази боже да се осъзная както се осъзнаха тъпчещите жълтите ви павета - пример...ония кандидат евроТарикат! Такива черти в характера ми няма !
2ро за милата ти ... перестройка :wink: питай хората с пенсиите за нея - тя ... девалвира демократическия възглед, мислене.... и мотивацията на хората - знаеш ли кога друг път ши направите митинг от 1 000 000 души с София - никога - никой не вярва ...затова !
3то .... всяка форма на налагане на 'земане на пари = плащане = ограбване. Иди го обясни на хората !
...и 4то - най-важното по темата - с твойта Тапия за 25 лева - ши влезеш да ловиш риба .... когато пръдне рака :lol: :lol: :lol:
ако съм ти "непознат" и с тапийката в ръка....ше ли ма пуснеш да мятам на твоя кей - на твоя мост - от твойта веранда директно в ивайловградската бистрота - красота и т. н. ... които занеш , че съм оценил високо.
Огради-порти -катинари-охрана-видеонаблюдение-душещи пенсии с пагони-надписи- Частна собственост > Влизането Забранено !!!

... а сега закачи си перестройката на кукичката и иди да ми 'фащаш :wink:
Извинявай за езика, приятелю ... ама тва е обективната истина!
Впрочем...много задълбахме в политиката! ... а не трябва ! Затуй спирам ! с удоволствие !!! :lol:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Прав си Митя...ама нема кой да те чуе...освен тук колегите от форума... :lol:

Ний си пишем...а кервана си върви... :lol: Май ще си взема билет...ама членска карта...никога...да дойдат да си вземат ЧЛенска карта от Морските Вълци... :lol: Ще им обещая по 200 кв.м. море ...па да идат и да си ги търсят...хахахаха... :lol:
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

batmilen написа:Прав си Митя...ама нема кой да те чуе...освен тук колегите от форума... :lol:
Ний си пишем...а кервана си върви... :lol: Май ще си взема билет...ама членска карта...никога...да дойдат да си вземат ЧЛенска карта от Морските Вълци... :lol: Ще им обещая по 200 кв.м. море ...па да идат и да си ги търсят...хахахаха... :lol:
Батка... нито искам да ма слушат ...нито пък аз тях :evil: Членска карта за ТВА ....членска карта за онова ! Да си таковат ....мммм .... !
На кого да ставам член ... ми те не си размърдаха задниците, кога се разкрояваше бреговата ивица - наплющяха хотели кат'прогимназии на плажната ивица чак.... сега ши им давам за карта.
Билет съм имал, понеже си мислех ....еееххх с моя лев пък може някое животно или рибка да понахранят ... да се погрижат - да се радва животинката :roll: ... ми то не остана вече за крадене - остана другия начин = 'земане на суху ....

...п.с. кат ги давахме за винетки да не би да са опрайли пътищата ? Грънци !!!
... щото мангите на общините се изливат във фирмите на техни хора - най-сладкия платец на този свят е държавата, понеже не може да се скрие .... а тя пък цака всички ни данъчно, че и ми го навира в носа и ми вика "тъй е по Европа" ... ми аз не съм искал да влизам там , бе серсеми!
- обаче овективните реалности са такива - светът отива към глобализация в следващите 50, 100 год. - поне част от него - после пак ще има разделяне и т.н. - никоя империя не е оцеляла .... да ама няма да сме живи тогава да им гледаме сеира ... ама стига толкова цъкане.

...така че, отче ... приятелю, никой ни'мой ма убеди чи кат'плащам си правя хубаво :lol: :lol: :lol: .... ма много мазохистично вее...еее - то ма боли .... ама щяло после да мий хубаво :roll:
Аз искам сега - нау - сейчас ... да мий 'хубу!

Искам стола на Вальо Топлото, отче .... аре виж там ...оправи нещо - и твойто няма да са изгуби - ако стане ....ох...майкоооо, Баткааааа.... ко занйш ко ги чака = щи им изпопадат ченетата от треперене - не от страх, ве .... от студ .............ши ми правят барикади те преди 10 год. и аз им повярвах .... да са таковам в калпака.
Тюх...ххх....язък ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Каквотото и да ми плямпате риболов за 6 ст на ден няма никъде в Европа !!!
Господ може всичко чада мой !
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”