Кърджалийски регион

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

Don4o_62 написа:Екстра е виброто,поне знаеш че няма да го строши нещо квото ще да е :D щото по вашите язовири не се знае какво може да удари :wink:
пп. и стига цитирайте мнения, че е малко натоварващо, а пишете директно след който кво е написал
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

За съжаление,ей сега я пробвах с една 7л кофа пълна с вода,и се строши на две.Така,че отпада.
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Don4o_62 »

видя ли че не се шегувам,една пръчка не издържи ли тест 5 - 8 л. туба с вода,за кво говорим,но има също халки,карабинки,възли и т.н.
в една тема бях написал как пробвах купешки халки и как се трошаха при напън и как си правих мой запоени
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Don4o_62 »

и който чете не го съветвам да си прави експерименти с дигане на туби,че ще си строши въдицата :wink: ,давам пример, въдица с акция 300 - 500 при дигане на 5 л. туба с вода се огъва ....аха да се опре край и връх,но издържа де :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

Подготовката за сезона продължава;
Изображение
Изображение
Изображение
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Don4o_62 »

Тонка,като ти дойде новата пръчка,искам да направиш тук показно с 5 л. туба как я дигаш :D . пробвана е със същата,знаеш :wink: само Рьобито дано издържи :roll: и да не хукнат някви зъбни колелета или червяци по асфалта :D
ако я пробваш,задължително с влакно,олово 200 гр. и готова линия с ченгели,не да ми я дигаш с разни сезали или въжета,че файда няма
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

:fishing9:
Don4o_62 написа:Тонка,като ти дойде новата пръчка,искам да направиш тук показно с 5 л. туба как я дигаш :D . пробвана е със същата,знаеш :wink: само Рьобито дано издържи :roll: и да не хукнат някви зъбни колелета или червяци по асфалта :D
ако я пробваш,задължително с влакно,олово 200 гр. и готова линия с ченгели,не да ми я дигаш с разни сезали или въжета,че файда няма
Утре Дончо,утре!
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Аватар
stoilkatastz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 476
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 6:50 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Кърджалийски регион

Мнение от stoilkatastz »

Привет колеги.Бъдете живи и здрави.Група риболовци сме от Ст.Загора.Всяка година правим излет 8-9 дневен със семействата.Таз година решихме да посетим вашия регион и по специално яз.Студен кладенец.Риболова ще е основно шаран и тролинг.Питането ми е да ме упътите на места където може де се стигне безпроблемно и да се разпънат палаткии да има и сенки.Дърпаме и лодка с колесар.Не познавам месностите там,най добре е да ме упътите с гуъл мап.Благодаря много слука през годината.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от antivik »

stoilkatastz написа:Привет колеги.Бъдете живи и здрави.Група риболовци сме от Ст.Загора.Всяка година правим излет 8-9 дневен със семействата.Таз година решихме да посетим вашия регион и по специално яз.Студен кладенец.Риболова ще е основно шаран и тролинг.Питането ми е да ме упътите на места където може де се стигне безпроблемно и да се разпънат палаткии да има и сенки.Дърпаме и лодка с колесар. Не познавам местностите там,най добре е да ме упътите с гуъл мап.Благодаря много слука през годината.
Бая ти е сложен въпроса, лошото на нашите язовири е, че къдет има път за кола и колесар няма сянка, а където са дърветата са такива каманаци и баири, че и с магаре трудно се минава, а въпроса със шараните е още по-сложен...от сума си години не съм чул някой да е хванал шаран на Студения. Но дано аверите шофери да ти помогнат, що те повече познават пътищата. Аз бих те посъветвал за района между Гняздово-Калоянци, но без да давам някакви конкретни насоки.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Петър Недев »

Здравей колега. Има едно уникално място на Студения. Цял ден има сянка,има чешма има и перфектно място за пускане на лодки. Лошото е ако е заето,няма друго наблизо ,а си е на 35км от Кърджали. Доста равно място има и за палатки. Виж тази тема
viewtopic.php?f=135&t=90897
Това сме ние миналото лято. Всяка година ходим там. Ако проявяваш интерес ще ти пратя кординатите на лс. Наслука
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

[album][/album]
Don4o_62 написа:Тонка,като ти дойде новата пръчка,искам да направиш тук показно с 5 л. туба как я дигаш :D . пробвана е със същата,знаеш :wink: само Рьобито дано издържи :roll: и да не хукнат някви зъбни колелета или червяци по асфалта :D
ако я пробваш,задължително с влакно,олово 200 гр. и готова линия с ченгели,не да ми я дигаш с разни сезали или въжета,че файда няма
Бат Дончо, прав си.5кг,е не вода, ама пак 5 кила.Интересното,че се гъне почти само горната секция.Това за мен си е полупараболик,ако можем да кажем подобно нещо за сопа с акция 300-500грама.Пиша полупараболик,защото все пак не е плътно вибро.Опасенията ти за макарата,че ще се разхвърчат чаркове са напълно неоснователни-желязна е,не мръдна!
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Петър Недев »

Стягай се. В петък сутрин тръгваме. Виктор също да се нагласи психически за любимата му реплика( Викторе,прей салатата). Очаквам емоционален 3-дневен риболов
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

Ти,от четвъртък ли ще си "болен"?
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Петър Недев »

Нямам план да се разболявам. Ще пусна един ден платена за петък. Имате ЛС и 2-мата
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от antivik »

Аз ще съм на линия петък към обяд или малко след обяд къде 1-2 часа :cry:
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”