Кърджалийски регион

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Vid »

Антон Тонев написа:Нова придобивка.
А, що новата придобивка е разтапанчена и омазана с грес повече от колкото и е необходимо????
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от antivik »

Че сигур що я е бърникал някой кат мен де е на принципа "Да има..."
Тонка, минаваш от Шимана на Риобита нещо, да видим кога ше я сефтосаш.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

antivik написа:Че сигур що я е бърникал някой кат мен де е на принципа "Да има..."
Тонка, минаваш от Шимана на Риобита нещо, да видим кога ше я сефтосаш.
Не,Вик.Просто я проверих,нищо повече.Ако мога да намеря още една такава,ще е добре.
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
angelmitev
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:32 pm

Re: Кърджалийски регион

Мнение от angelmitev »

Честита нова придобивка с пожелание да се наслаждаваш на песента от аванса и. и все йедри .
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Don4o_62 »

Тонка,май гледах по нашия пазар едни такива,две бяха,напиши ми точните данни и ако има ще ти се обадя от място :D
що не ме пита по рано,че търсиш такива макари....Поморийския нали правеше колекция от стари охтики и що макари му намерих,но вече посвършиха
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

Don4o_62 написа:Тонка,май гледах по нашия пазар едни такива,две бяха,напиши ми точните данни и ако има ще ти се обадя от място :D
що не ме пита по рано,че търсиш такива макари....Поморийския нали правеше колекция от стари охтики и що макари му намерих,но вече посвършиха
Не знам за какво ще я ползвам,но колкото повече я държа,толкова повече ми харесва.Да,стара е, но е като руско ЮМЗ-безотказна.Има едно гьолче ,на около 30км от града,с останали сомчета по около 10-на кила.За това я взех.
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Петър Недев »

То това гьолче си има собственик. Проверил съм и има договор за аренда. Приятели са с Турчина. Ако той му се обади,едва ли ще има проблем да отидеш. Аз повече там не стъпвам. Цялото дъно е с дънери.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Don4o_62 »

тъкмо за кльонк де,Тонката не е шаранджия вече :D пък ако вземе да ги сурка един след друг,гледаш и другите се запалили :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Vesko1 »

Антон Тонев написа: Не,Вик.Просто я проверих,нищо повече.Ако мога да намеря още една такава,ще е добре.
Тони.миналата година продадох 2 броя..същите на един френд,в прекрасно състояние бяха.За 100 кинта 2те заминаха.....ако знаех че търсиш,щяхме да намалим цената..барем за 40 за брой.Обаждайте се бре като търсите нещо.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

:fishing12:
Vesko1 написа:
Антон Тонев написа: Не,Вик.Просто я проверих,нищо повече.Ако мога да намеря още една такава,ще е добре.
Тони.миналата година продадох 2 броя..същите на един френд,в прекрасно състояние бяха.За 100 кинта 2те заминаха.....ако знаех че търсиш,щяхме да намалим цената..барем за 40 за брой.Обаждайте се бре като търсите нещо.
Е,па питай го де.Може да иска да махне едната.
ПП.Бат Дончо,дай ъкъл за сопа?
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Петър Недев »

Тонка,света отиде на луната,ти се занимаваш с 76год макари. Мислиш ли че през следващите 30 год не са направили нещо по добро ???Остави този скраб и инвестирай някой лев в нещо качествено.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

Петър Недев написа:Тонка,света отиде на луната,ти се занимаваш с 76год макари. Мислиш ли че през следващите 30 год не са направили нещо по добро ???Остави този скраб и инвестирай някой лев в нещо качествено.
Пете,споко.Не съм изкукал все още.Предстои закупуването на две нови машини.Ти поне присъстваше на сакътлъците,и при първата,и при втората макара, така,че си запознат с притесненията ми.
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Don4o_62 »

Тонка,едно време на Студения, сомовете ги вадех с Реле рекс,щото други нямаше и тия бяха най здравите и пак са си :wink: но преправях шпулата с алуминиева,че оригиналната ми е отварял като напъне по голям,тъй че тия Рьобита като им гледам шпулите нещо съм резервиран :wink: сефте прохождаш в тоя риболов и не знаеш какви напъни има да ти натисне сом....,тъй че послушай Петето и си вземи нещо 700 или 800 размер, но задължително с алуминиева шпула,а пръта.....там вече може да искаш съвет от сомаджийте,че сома вече не взема едно време без значение акцията,сега е срамежлив :D и опипва първо,така че търси нещо с по мек връх,но да издържа премерно 8 л. туба с вода като я дигнеш :wink: моята е такава и ще ти демонстрирам като се видим :D ,1,80 цяла дължина,карбон с плътен връх,та туби и прани ватенки ги дига без проблем :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Антон Тонев »

Don4o_62 написа:Тонка,едно време на Студения, сомовете ги вадех с Реле рекс,щото други нямаше и тия бяха най здравите и пак са си :wink: но преправях шпулата с алуминиева,че оригиналната ми е отварял като напъне по голям,тъй че тия Рьобита като им гледам шпулите нещо съм резервиран :wink: сефте прохождаш в тоя риболов и не знаеш какви напъни има да ти натисне сом....,тъй че послушай Петето и си вземи нещо 700 или 800 размер, но задължително с алуминиева шпула,а пръта.....там вече може да искаш съвет от сомаджийте,че сома вече не взема едно време без значение акцията,сега е срамежлив :D и опипва първо,така че търси нещо с по мек връх,но да издържа премерно 8 л. туба с вода като я дигнеш :wink: моята е такава и ще ти демонстрирам като се видим :D ,1,80 цяла дължина,карбон с плътен връх,та туби и прани ватенки ги дига без проблем :lol:
Дончо,шпулата е алуминиева,не пластмаса.Намерих една стара сопа от едно време,дето са я ползвали за търмък.Фибро стъкло,ама не като сегашните колове,а малко по мека.
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Кърджалийски регион

Мнение от Don4o_62 »

Екстра е виброто,поне знаеш че няма да го строши нещо квото ще да е :D щото по вашите язовири не се знае какво може да удари :wink:
пп. и стига цитирайте мнения, че е малко натоварващо, а пишете директно след който кво е написал
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”