Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риболов

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от КИРО »

Божидаре,преди да пускаш теми,ай вземи че поразучи как стоят нещата.
Защото виждаш кви размисли изникват от небитието след това.
Журналистите хал хабер си нямат от закони,ама пишат и говорят,
като ''най-добрите адвокати''............
И върви им вярвай след това.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
vyrhara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 382
Регистриран на: Съб Окт 04, 2008 3:37 pm

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от vyrhara »

Вуйчо-Ваньо,
не вярвах, че има тук такива да са на страната на потъналите в корупция и лайна иараджий.
Аве вие нормални ли сте?
Човек над 70 години, едва ходи, в края на живота си е-
билет ще му искате, ТОЧНО вие критикарите, които гаранция криете от нап и доходи и т.н.
та за това бабите и дядовците живеят като скотове в сиромашия с ниски пенсии.

Даже без билет да ловят, даже със слепи кошове и рачила- да може, това е. Да, ще си свари една ожулена тенджерка с рибена чорбица, много ли е?
Ще изловят рибата ли?
А? ААА?
Библията не си ли чел за уважението на възрастните.
Аре...
stas
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 8:52 pm

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от stas »

Тъжно ...
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от Димитър Чаушев »

Баба лови с парашут риба в селската бара където няма и жаби :lol: голем бракониер . Хайде всички вуйчовци ,лели , каки , батковци и тн. прочетете си още веднъж какво сте написали :wink:
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от Божидар »

КИРО написа:Божидаре,преди да пускаш теми,ай вземи че поразучи как стоят нещата.
Защото виждаш кви размисли изникват от небитието след това.
Журналистите хал хабер си нямат от закони,ама пишат и говорят,
като ''най-добрите адвокати''............
И върви им вярвай след това.
Киро ,целта ми беше точно това да покажа,че журналистите 90 процента със заглавията ни подвеждат и после знаеш приказката върви доказвай ,че нямаш сестра!Аз винаги съм бил за спазването на Законите /бедата е че има закони,ама има и вратички/ примери Боллллллллл!
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

vyrhara написа:Вуйчо-Ваньо,
не вярвах, че има тук такива да са на страната на потъналите в корупция и лайна иараджий.
Аве вие нормални ли сте?
Човек над 70 години, едва ходи, в края на живота си е-
билет ще му искате, ТОЧНО вие критикарите, които гаранция криете от нап и доходи и т.н.
та за това бабите и дядовците живеят като скотове в сиромашия с ниски пенсии.

Даже без билет да ловят, даже със слепи кошове и рачила- да може, това е. Да, ще си свари една ожулена тенджерка с рибена чорбица, много ли е?
Ще изловят рибата ли?
А? ААА?
Библията не си ли чел за уважението на възрастните.
Аре...
Димитър Чаушев написа:Баба лови с парашут риба в селската бара където няма и жаби :lol: голем бракониер . Хайде всички вуйчовци ,лели , каки , батковци и тн. прочетете си още веднъж какво сте написали :wink:
Не знам аз дали съм нормален,ама вие май мислите със задниците вместо с главите си!
Аз не съм на страната "на потъналите в корупция и лайна иараджий" а на страната на закона.
Библията няма нищо общо в случая.Възрастните хора заслужават уважение само ако наистина го заслужават а не като нарушават законите!
Ако в селската бара няма и жаби,тогава бабата какво разчита да хване и изяде от там?Каквото трябва да хване го е хванала!!!

Тая държава няма да се оправи докато всеки сам решава с кои закони да се съобразява и с кои - не.Какъвто и закон да излезе,веднага изникват "революционери",кой малоумник го е измислил,той бил неефективен и не знам си кво още.
Законите има кой да ги измисля и прилага.От нас се иска да ги спазваме и само това.
Ако ви е много мила бабата,съберете и пари да и платите глобата и после взимайте по един парашут да и хванете риба да не умре от глад.То по тая логика утре някой мангал ще влезе да ме обере и после ще обяснява,че го е направил,защото е беден и няма какво да яде,И него ли ще защитавате?Айде няма нужда!!!
Изображение
Изображение
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от Димитър Чаушев »

Случката е от преди 2 гдини , гледах репортажа , дадоха къде бабата "бракониер " е ловила с парашут . Аз мисля със задника ,ама като видя 76 годишна баба на селското дере с въдица ще се посмея и толкоз , нали се сещате че, все пак говорим за риба а не за някое убийство или някоя крупна измама . Пишете глупости без да осъзнавате каква е вината в случея на бабичката ,закона та закона , кой от нас спазва стриктно всички закони !?
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от delio-haidutin »

Вуйчо-Ваньо написа:Законите има кой да ги измисля и прилага.От нас се иска да ги спазваме и само това.
да ,законите има кой да ги измисля ,но има толкова много безмислици и тъпотии,в един закон или забрана трябва да има ясен смисъл за целта която искаш да постигнеш ,а не да си гледал в тавана или да си сънувал нещо и хоп -закон .защо ръчилото се води бракониерски уред,че освен раци ,можеш да хванеш ,я циганки ,острици или някоя друга виолетка ,все плевели,използвани за жива стръв и нищо друго по-значимо за стопанска цел.или пък безумието в ЗДП,да изискаш столче за деца до 13 г.те 10годишните станали по-големи от майките си ,ти го изтипосай в едно столче ,пък после искай да ти се спазват законите.
Вуйчо-Ваньо написа:Ако ви е много мила бабата,съберете и пари да и платите глобата
аз затова казах по-горе ,че глобите трябва да са според степента на нарушение.не за 1 парашут и за 1 мрежа да е еднаква.20-30лв са предостатачни,иначе може да отидем в другата крайност ,възрастни цигани да почнат да спекулират със положението си и да започнат масово да хвърлят парашути и серкмета.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от КИРО »

Димитър Чаушев написа:........... ,закона та закона , кой от нас спазва стриктно всички закони !?
Йордан Цонев - ДПС :roll: :D
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от Димитър Чаушев »

КИРО написа:
Димитър Чаушев написа:........... ,закона та закона , кой от нас спазва стриктно всички закони !?
Йордан Цонев - ДПС :roll: :D
Нещо си се побъркал бай Киро :lol: Пише ми в профила кой съм и от къде съм :lol: Трудно подвижна баба на 76 години ,най-опасната престъпничка и бракониерка ,която нанася непоправими щети на био разнообразието :lol: Ама вие сериозно ли ........... :shock:
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

delio-haidutin написа:.....аз затова казах по-горе ,че глобите трябва да са според степента на нарушение.не за 1 парашут и за 1 мрежа да е еднаква.20-30лв са предостатачни,иначе може да отидем в другата крайност ,възрастни цигани да почнат да спекулират със положението си и да започнат масово да хвърлят парашути и серкмета.
С това съм съгласен и с него започнах предния си пост.
А що се отнася до това:
Димитър Чаушев написа:Случката е от преди 2 гдини , гледах репортажа , дадоха къде бабата "бракониер " е ловила с парашут . Аз мисля със задника ,ама като видя 76 годишна баба на селското дере с въдица ще се посмея и толкоз , нали се сещате че, все пак говорим за риба а не за някое убийство или някоя крупна измама . Пишете глупости без да осъзнавате каква е вината в случея на бабичката ,закона та закона , кой от нас спазва стриктно всички закони !?
Утре като видиш 20 мангала наредени на реката с парашутите и всичките ловят риба,пак се посмей,защото всички те ще претендират,че нямат доходи и ловят,за да се нахранят.Тогава пак ще говорим за риба а не за някое убийство или крупна измама.
И колкото и да ти е чудно има хора,които спазват законите.
ПП:Поне гледам,че си се съгласиол с мен,че мислиш със задника си!
Изображение
Изображение
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от Димитър Чаушев »

УжасТ :lol:
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от КИРО »

Димитър Чаушев написа:
КИРО написа:
Димитър Чаушев написа:........... ,закона та закона , кой от нас спазва стриктно всички закони !?
Йордан Цонев - ДПС :roll: :D
Нещо си се побъркал бай Киро :lol: Пише ми в профила кой съм и от къде съм :lol: Трудно подвижна баба на 76 години ,най-опасната престъпничка и бракониерка ,която нанася непоправими щети на био разнообразието :lol: Ама вие сериозно ли ........... :shock:
Ае питаш дали някой спазва закона - давам ти един за пример,
искаш ли още примери ? :smt017
Оня ден режа асмата,минават полицаите,тръгнаха акт да ми праят,
че неправилно съм режел асмите - и там закон имало ве.
По-малко да плачели лозите демек.
Едвам го навих,САМО ЕДНА бутилка водка да купят,че още обяд нямаше.
Отървах акта де....... :D

Еййййй,НАРОДЕ,хептен се панирахте с тези "БРАКОНИЕРСКИ" лафове ве.
Бах маа му,човек не смей вече и риба да си купи и да се похвали тука. :fishing6:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от Тедо »

Малии, добре че не са хванали Цветан Василев с въдица и парашут! Щеше вече да гние в затвора :)
starcho
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1495
Регистриран на: Съб Фев 07, 2009 7:58 pm

Re: Глобиха 76-годишна баба с 3500 лева заради незаконен риб

Мнение от starcho »

Какво искат от жена побъркана от отчаяние,капутите на държавна служба винаги ще демонстрират че са важни и ще клякат пред силните на деня....
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”