Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Заключено
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Don4o_62 »

Да е живо и здраво момчето на Люс и да го радва все занапред нали за тях живеем и гледаме да са добре
Люс,нямаше брани а само чизели,но поръчах на един тракторист да ми донесе и ако донесе ще ти пиша,даже за село може да си направя барбекю от джанта и брана :D :drinkers:
моя малкия сега на 27 ще има рожден ден,но тия дни го оправих с едно нашенско момче да ходят в Англия,та сигурно там ще го празнува :D
Мартине,вчера разглобих прилежно всичко както ми писа,оказа се че поплавъка като цяло си е наред,сглобих обратно всичко,и пробвах с кабел на маса да видя стрелката дали ще мръдне,но уви,явно уреда нещо е развален,сигурно има хлабава връзка,че ту показва,ту не,но други ден ще разглобявам таблото,може някой съвет да дадеш относно уреда,с някоя чалъм да го оправя :D
пп. добре че ми показа как се свалят маркучите за помпата,че щях да ги режа :lol: иначе нищо сложно,с 2 отверки натиснах зъбчетата и излезнаха,те са си точно щуцери
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3553
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Павел Три »

Е нали ви казах ,че Мартин е майстор не само на рибата.Начи разбира и от коли и камиони.Даже помага със съвети.Приятел отвсякъде. :drinkers: за Мартин.
Късмет.Всичко е до късмет. :D
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3644
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от dantho.mihov »

lusienn написа:
Че синът става на 20.
Люска, живо и здраво да ти е момчето !
Няколко дни не съм ви следил, та затова така късно.
Тази година от как е започнала при мен само ядове. Май е някаква кошмарна година. Редят се аварии една след друга. Първо колата, след това електричеството у дома, Следват електроуреди като пералня, прахосмукачка, дрелка.
Вчера пък пък ще превеждам ДДС -то чрез компа и оппа, софтуера на телефона ми е блокирал, не се отключва. И по спешност нов телефон, че ако пропусна срока за ДДС, влизам в черния списък на длъжниците. Вече ще запаля свещ по-скоро да дойде 31 декември.
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Ачо ♣ »

Павел Иванов написа:.........Бай Ангеле , у в последно време все повече се убеждавам , че Столичното във всичките му разновидности у момента е най-добрата БГ бира..........
Останах с впечатлението, че Жоро и Доктора не са на това мнение....!? :roll:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3553
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Павел Три »

Ч.Р.Д. на Павел Павлов -сестрата от Русе.Жив и здрав и много риби от Дунав и не само .И както по-рано да пуска хубави снимки. :drinkers:
Късмет.Всичко е до късмет. :D
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от lusienn »

Не съм го виждал тук,

Отдавна едва ли чете

Пожеланията,но ЧРД и от мен.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Д-р Флекс »

Ачо ♣ написа: Останах с впечатлението, че Жоро и Доктора не са на това мнение....!? :roll:
Не знам за Жоро, но аз лично съм съгласен, че Столично в четирите си варианта е най-доброто пиво - за мен, на мой вкус. Но, слава Богу, на пазара има бира за всеки вкус, че и отгоре...

Иначе, с едно не съм съгласен - с определението "българско". Столичното си е внос от Холандия, затова е хем вкусно, хем скъпо... Преди да е рипнал евентуално Павле, да му кажа: знам го лично от Димитър Алексиев (Митко Загорката). А кой е Димитър Алексиев, да провери на сайта на Хайнекен :D
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Martin Mihailov »

Дончо не бараи таблото по добре си караи така и си засичаи километрите спрямо горивото.Половината табло е на щипки които при всички положения се чупат при разглабяне и после неможеш да го сглобиш.А и самите часовници са сложени на една платка всичките и е голема вераятноста и некои друг да прекьсне .Особено ако е важен като водата и маслото :drinkers:
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от GODzillata »

Ракът тръгва броени минути след първата цигара
12.03.2018 13:13
Ракът тръгва броени минути след първата цигара

Тютюнопушенето нанася вреди на организма само няколко минути след първата цигара, а не след години, твърдят американски учени, цитирани от БТА.

Според доклад, публикуван в сп. Chemical Research in Toxicology, почти веднага след първите дръпвания от цигарата се образуват вещества, предизвикващи ракови заболявания. Резултатите от малкото по мащабите си изследване представляват недвусмислено предупреждение за пушачите.

Дълготрайните вреди, нанесени от пушенето – от сърдечносъдови болести до различни видове рак – са добре известни. Новото изследване доказва, че вредите върху организма се нанасят още с първата цигара.

Изследователите са проверили съдържанието в кръвта на 12 пациенти на химически вещества, свързани с рака – на полицикличните ароматни въглеводороди.

Полицикличните ароматни въглеводороди, добавени в цигарите, са били преработени от организма и са се превърнали в друго вещество, което уврежда ДНК и води до развиване на рак.В експеримента целият този процес е отнел от 15 до 30 минути. Проф. Стивън Хехт от Университета на Минесота предполага, чеекспериментът на учените е уникален, тъй като за първи път е изследван метаболизмът на полицикличните ароматни въглеводороди, вдишвани с цигарения дим, без влиянието на други фактори като замърсяване на околната среда или храна.

Изследването е финансирано от Националния институт по изследване на раковите болести на САЩ.
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Павел Иванов »

Кире , нал знаеш , че колко и да се напиняш сите изследвания от секви дофтури са на мнение , че затлъстяването води до повече проблемации от сички други пороци взети заедно та ....
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Павел Иванов »

Чекай , че пропущих !
МилиМи Андре . Дал ти напраи фчепетление е туй ми словосъчетание :
австрийско/немско/чешки
Не друго ами можеше увнаместо австрийско да сложим холандско ама тц :wink:
Тва от възръста сметам , разсейваш се . Я ский на младите мордератори къ им прави фчепетление наречието на което наричаш разни зъбати водопляющи , още преди Георге даже да се е олетнал с цел капацитетстване и съответно ни ти дърпат юшетата :mrgreen:
Важен е бранда а той си е нашенски . Се едно да каже човек , че сръбският бливоч дет льочем под брандовете Шуменско и Пиринско не са си наши :lol:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Martin Mihailov »

Теви нещо авторско
20180313_145337.jpg
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от Д-р Флекс »

Тоя, па не е доизлезал от царевичако... :rolleyes:

Важен е не брандо бре, а дали ти аресва, апа аресва ли ти, иби го у брандо!!! Освен това, кой оспорва, че е български, макар и написан на латиница? :D
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3644
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от dantho.mihov »

Бранда е свързан с инсинуации за определено качество. Затова е важен.
От бирите обаче най-харесвам Стела Артоа.
Преди време харесвах Хайнекен, но след като развалиха Загорка и Хайнекен не е същия.
След това пък станах привърженик на Туборг. До към преди две години. Попаднах на една партида евтин Туборг, който пък се оказа, че няма нищо общо със стария Туборг.
И сега само Стела Артоа - царевичка.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.2

Мнение от GODzillata »

Любимата ми бира е Brewer's Special Pacific Pale Ale:

Изображение

Следвана от Hoegaarden:

Изображение
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Заключено

Обратно към “Разни”