Палатка за 3-ма

Избор на палатка и нейното разполагане на избраното място.

Модератор: Ачо ♣

nasko831
новобранец
новобранец
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 5:52 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Палатка за 3-ма

Мнение от nasko831 »

Колега, аз преди 2месеца купих на Coleman, 3 местна, струваше около 280лв. Още не съм я пробвал,но я разпънах един път на една поляна и много ми хареса, има място и за багаж или масичка със столове. Ето за да добиеш представа:

Изображение
Изображение

Доста питах и разпитвах преди да я взема и за марката лоша дума не съм чул. За разпъването първият път ми отне много време, но до тогава не бях разпъвал палатка! Сега мисля, че за 10ина мин. ще я разпъна. Успех с избора!
diablo666
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 9:52 pm

Re: Палатка за 3-ма

Мнение от diablo666 »

от няколко години имам такава http://podobro.com/index.php?route=prod ... uct_id=164 и досега съм нямал проблеми лятото с нея.
turanagasama
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 7:38 pm

Re: Палатка за 3-ма

Мнение от turanagasama »

Petar Nedev написа:
DrAkoN написа:Ето това е твоята палатка колега .Всичко друго е компросмис . За тези пари няма по добра http://www.aquasport-n.com/index.php?p=" onclick="window.open(this.href);return false; ... ubgroup=91
И колко средностатистически българи ще могат да отделят по 700 за палатка? За да не правят компромиси.
Правилно,тези които имат пари не ходят на палатка.
Аватар
begleca_sv
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2794
Регистриран на: Вто Ное 17, 2009 10:11 am
Местоположение: Свищов

Re: Палатка за 3-ма

Мнение от begleca_sv »

това е хоби колега то и хората с пари пак ходят на палатки сред природата грешно расъждаваш......
Обичам природата, но не само на картинка !!!
Dimy
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1036
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 1:29 pm
Местоположение: Samokov

Re: Палатка за 3-ма

Мнение от Dimy »

nasko831 това прилича на моя Тазман3 ма е по висока, гледам , че има същите бордове па подада не пропуска вода .
Моята е много стъбилна на вятър , за сега дъжд ме е валял слабо и нямах проблем!
в интерес на истината имах китайка 6места от метро за 160 лв я взех изкара 5-6 г. Отначалото държеше доста на дъжд , на Искъра стойчески понесе един 3 дневен напойтелен дъжд след това започна да прегаря да се чупят рейки и т.н.


П.с. аз от продуктите на Колеман съм сравнително доволен бих им дал оценка 5 от 6
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Публикувай отговор

Обратно към “Палатка и Каравана”