Съвети при избор на каравана

Избор на палатка и нейното разполагане на избраното място.

Модератор: Ачо ♣

HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Съвети при избор на каравана

Мнение от HAZART »

Някой път човек иска да обърне внимание на някой за нещо с цел,да го знае или да го използва за свои нужди и се почва с упреци и хули.Визирам израза на колегата MITAKA :Не им разбирам много , но караваната искам да е с 3-4 места , и да може да се кара с Б , категория демек трябва да е до 750кг ,,та исках да го успокоя,че ако си намери каравана добра и изгодно не е необходимо да се притеснява за категория.Благодаря Ви,че не ме издирихте и пребихте защото съм пояснил по-подробно на колегата(а надявам се че и друг е научил нещо). Обещавам тържествено никога и по-никакъв повод да не помагам на непознат колега,да му върша работа,да не давам информация и всякакво други действия.
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
deuxbone
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 1:57 pm

Re: Съвети при избор на каравана

Мнение от deuxbone »

В подкрепа на колегата HAZART, Аз лично нучих за тази възможност от по - горе прочетеното. Истина е че, не четем всеки ден закона за движение по пътищата и неговите промени. Интересувам се от подобна тема, за което благодаря и последно на който е било необходимо и получил желаната информация. Весели празници.
to6o_03
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 8:25 pm

Re: Съвети при избор на каравана

Мнение от to6o_03 »

deuxbone написа:В подкрепа на колегата HAZART, Аз лично нучих за тази възможност от по - горе прочетеното. Истина е че, не четем всеки ден закона за движение по пътищата и неговите промени. Интересувам се от подобна тема, за което благодаря и последно на който е било необходимо и получил желаната информация. Весели празници.
аз също не бех наясно и съм много благодарен за разяснението-сега спокойно ще си купя желаната каравана колега HAZART :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: благодаря
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Съвети при избор на каравана

Мнение от MITKO70 »

danchoid написа:Още информация от:http://europa.eu/rapid/press-release_MEMO-13-10_bg.htm
Нови правила за ремаркетата при издаването на свидетелства за управление
Категория В позволява да се управлява превозно средство до 3500 kg и ремарке до 750 kg.

Що се отнася до композициите от превозно средство и ремарке в рамките на категория В, ремаркета с тегло, превишаващо 750 kg, могат да се прикачват към теглещото превозно средство, ако теглото на композицията не надвишава 4250 kg и са спазени правилата относно одобрението на типа, които определят съотношението между превозно средство и ремаркето.
Здрасти Данчо,много дъвкана тема в Кемпер форума :D Това е точно така,както го казва колегата ХАЗАРТА,но е важно да се гледа и какво пише на евротабелата на всеки автомобил,т.е.какво ремарке му дават да тегли :!: А с адаша/МИТАКА/го коментирахме избора на каравана,но изчезна някъде.Сега в автокъщата сме го разпечатили този текст от закона и го даваме на всеки закупил каравана,да си го има.Но,като цяло и полицаите на пътя вече го знаят,миналата година имаше спорни моменти ,но се разбираха с колегите.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
xaxaa
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Яну 15, 2013 3:22 pm
Местоположение: Карлово

Re: Съвети при избор на каравана

Мнение от xaxaa »

Здравейте , колеги до каква дължина трябва да е караваната за да е по-проходима по язовирите?
Публикувай отговор

Обратно към “Палатка и Каравана”