търся

Избор на палатка и нейното разполагане на избраното място.

Модератор: Ачо ♣

Публикувай отговор
to6o_03
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 8:25 pm

търся

Мнение от to6o_03 »

имам мокро помещение в караваната,но нямам душ и си търся ,ако може да е от тези,които се разтягат.Oчаквам предложения и съвети
gipsa77
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 30, 2007 3:55 pm
Местоположение: Варна

Re: търся

Мнение от gipsa77 »

http://bulextreme.com/bg/dushove-i-chan ... -dush.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Изпробван е работи много добре!
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: търся

Мнение от MITKO70 »

От това душче съм продал доста,преди 3 г. ги внасяше ДИМБО .Аз ползвам две,едното изкара 3 г. и му смених помпата с по-хубава.Помпата е проблемна при някой,жълтите бяха по-качествени,имаше и оранжеви.Задължително проба преди покупка,помпата трябва да работи ,тихо,"мазно",без чегъртане :wink: :D Заслужава си ,и е въпрос на късмет.След сезона ,пръснете малко WD на турбинката :idea: Мокрото помещение го изолирай добре,завеса за баня,силикони по фуги,но като цяло не го препоръчвам да се ползва.Караваните с истински бани са малко,повечето имат подготовка за баня,душ корито,но стените не са подготвени,това от опит,с това се занимавам-каравани,кемпери.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

Re: търся

Мнение от ВАЛЬО »

gipsa77 написа:http://bulextreme.com/bg/dushove-i-chan ... -dush.html
Изпробван е работи много добре!
И аз го препоръчвам ,но има един друг модел с батерии и на 12в ,можеш да го ползваш навсякъде,вярно хаби батерии но не те ограничава да си до колата/караваната.Както ти писа колегата МИТКО70,по добре не ползвай душ в караваната а отвън или около нея .
to6o_03
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 8:25 pm

Re: търся

Мнение от to6o_03 »

благодаря на всички за помоща поръчвам го,3те стени на караваната ми са изцяло в пвц-шкафове и огледала,а тази с вратата е с водонепропускливи тапети,но ще си сложа и завеса-още веднъж мерси на всички
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: търся

Мнение от MITKO70 »

Успех и задължително завеса!Това че са пластмасови шкафове,облицовки,не мисли че са слагали някакви уплътнения между тях,освен ако някой не ги е силиконирал или е някой стар Таберт/класика/,там съм го виждал фабрично. :wink:
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
корморан57
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 10:21 am

Re: търся

Мнение от корморан57 »

Търся триместна палатка с вход от към широката страна и да е висока поне 170см. Може и втора употреба ,но здрава.Ще съм благодарен и за снимки на предложените !!
sixking
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Дек 30, 2015 7:38 pm

Re: търся

Мнение от sixking »

Колеги, по колко върви една сносна каравана, втора ръка?
Вашето най-добро място за нови филми
Публикувай отговор

Обратно към “Палатка и Каравана”