Помощ

Избор на палатка и нейното разполагане на избраното място.

Модератор: Ачо ♣

Публикувай отговор
AlfaRomeo
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 01, 2015 11:34 am

Помощ

Мнение от AlfaRomeo »

Здравейте някой има ли си на идея как се казва тази палатка и откъде мога да я намеря?
Благодаря предварително!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
AlfaRomeo
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 01, 2015 11:34 am

Re: Помощ

Мнение от AlfaRomeo »

търся такава ако някой има...
Аватар
SBANKOV
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 386
Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 12:03 pm
Местоположение: София - Разград

Re: Помощ

Мнение от SBANKOV »

Прилича на старите чехски палатки, големия модел а може да е и българска модел Родопа, ама като гледам плата по скоро е чехска.
Имам нещо подобно но е без навеса. Имай предвид че това се носи в два чувала и се разпъва поне 20мин. от двама души. Сам забрави да се справиш.
Детето в мен продълажва да си играе с кибрит, но – странно – вече иска и пура, и Chivas...
AlfaRomeo
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 01, 2015 11:34 am

Re: Помощ

Мнение от AlfaRomeo »

Тази аз съм я разпъвал с приятел. Беше ми дадена на заем преди, но я върнах а собственика не знае име или модел... Първия път ни отне скромните 1 час и 45 мин.. :D Плата е брезент и търся такава, защото останах изключително доволен от издръжливостта и. В 3 чувала е! Един за палатката, втори за "стаичката" вътре в палатката и един за колчета и въжета. Ще бъда благодарен ако може да постнеш някоя снимка на твоята (не ми пречи, че няма навес.. бях го разпънал за снимката)
eti_72
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:38 am
Местоположение: Ruse

Re: Помощ

Мнение от eti_72 »

Имам такава с резервно спално, но на дъното гумата е поизронена. Сам я разпъвам за 15мин. и е доста добра.
AlfaRomeo
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 01, 2015 11:34 am

Re: Помощ

Мнение от AlfaRomeo »

Може ли снимки, цена (ако се продава) може и на лично съобщение ако е проблем тук..
eti_72
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:38 am
Местоположение: Ruse

Re: Помощ

Мнение от eti_72 »

Не съм мислил за продажба. Сега търся из нета, гледах подобна за 80лв. Ако я открия ще ти я пратя.
Аватар
SBANKOV
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 386
Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 12:03 pm
Местоположение: София - Разград

Re: Помощ

Мнение от SBANKOV »

AlfaRomeo написа:Може ли снимки, цена (ако се продава) може и на лично съобщение ако е проблем тук..

Ако си в София, драсни едно лс да се разберем и ще ти я покажа. Моята няма стая вътре, както ти казах е малкия вариант.
Детето в мен продълажва да си играе с кибрит, но – странно – вече иска и пура, и Chivas...
AlfaRomeo
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 01, 2015 11:34 am

Re: Помощ

Мнение от AlfaRomeo »

Не съм от София.. :?
Публикувай отговор

Обратно към “Палатка и Каравана”