Двуместна платка

Избор на палатка и нейното разполагане на избраното място.

Модератор: Ачо ♣

Аватар
Митев
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6591
Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 6:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Двуместна платка

Мнение от Митев »

Ето такава 4местна си вземах , даже и шатра не трябва :wink: :drinkers:

http://www.decathlon.bg/palatka-arpenaz ... 94502.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2095
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Двуместна платка

Мнение от баш_майстора »

Митев написа:Ето такава 4местна си вземах , даже и шатра не трябва :wink: :drinkers:

http://www.decathlon.bg/palatka-arpenaz ... 94502.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow
Преди време я разглеждах за едни познати, които искаха да си купят такава и наистина не е лоша. Проблемът е, че не е много проветрива и прозорците са й малко. Но за тия пари си е направо супер! :D
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Toiot
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Юли 08, 2015 3:01 pm

Re: Двуместна платка

Мнение от Toiot »

Не купувам аз нищо от декатлона, особенно палатка. Когато ги бяха изкарали на вън и след един от дъждовете бяха протекли. Но всеки си решава, аз тази която взе съм много доволен, тествах я и на дъжд супер е просто. Успех на всички
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Двуместна платка

Мнение от miro253 »

Toiot написа:Не купувам аз нищо от декатлона, особенно палатка. Когато ги бяха изкарали на вън и след един от дъждовете бяха протекли. Но всеки си решава, аз тази която взе съм много доволен, тествах я и на дъжд супер е просто. Успех на всички
Ами просто палатката е с по-високи параметри от тези на Декатлон :D .
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2095
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Двуместна платка

Мнение от баш_майстора »

Toiot написа:Не купувам аз нищо от декатлона...
Е тук ти е грешката! :wink: За палатките не знам, понеже не съм ги ползвал, но при облеклата имат уникални попадения и са на страхотни цени. :D
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Dimy
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1036
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 1:29 pm
Местоположение: Samokov

Re: Двуместна платка

Мнение от Dimy »

Да , колегата е прав , аз си взех обувки кечуа за 45лв и излязоха железни, след това си взехме маратонки за работа от 18лв и 6 м не ги свалих сега едната зе е закъсва .
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Двуместна платка

Мнение от miro253 »

баш_майстора написа:
Toiot написа:Не купувам аз нищо от декатлона...
Е тук ти е грешката! :wink: За палатките не знам, понеже не съм ги ползвал, но при облеклата имат уникални попадения и са на страхотни цени. :D
Абе така е, но докато стигнеш до качествената стока трябва да пробваш поне три артикула и сметката излиза като в скъпите магазини. Останалото е тото т.е. да се уцели добрия артикул от първия път.
Toiot
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Юли 08, 2015 3:01 pm

Re: Двуместна платка

Мнение от Toiot »

Аз за това не купувам нищо от там. Както и не купувам хранителни стоки от големите чуждестранни вериги. Всеки си има мнение :)
Публикувай отговор

Обратно към “Палатка и Каравана”