Помощ при избор на палатка

Избор на палатка и нейното разполагане на избраното място.

Модератор: Ачо ♣

Публикувай отговор
Аватар
pathfindar
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Пон Яну 25, 2010 2:12 pm
Местоположение: Хасково

Помощ при избор на палатка

Мнение от pathfindar »

Колеги,решил съм да купувам палатка.Моля дайте мнение за тази,ако някой я е ползвал,или препоръчайте нещо до тази сума.
http://yanimar-carp.com/%D0%BA%D1%8A%D0 ... -angelzelt" onclick="window.open(this.href);return false;
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Помощ при избор на палатка

Мнение от Петър Недев »

Пич изглежда точно като мойта. Само че тя е анаконда. Размерите са същите. Аз никъде не мога да си намеря зимно поркивало. Това изглежда ще стане. Ако я заприходиш,кажи ми. Ако нямаш нищо против искам да пробвам зимното,дали ще стане за анакондата.За услугата ще си платя.Или ще се почерпим на гьола.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Помощ при избор на палатка

Мнение от oneillbgm »

Бивито изглежда добре, като всички останали. Нищо революционно, защото при всички модели на различните фирми се използват компоненти като алиминий и найлон D600, което си е промазан полиестер против дъжд тип Оксфорд. Най-доброто в наше време. Циповете не пропускат вода, теглото му е 6 или 7 кг, а подът допълва останалите 5 кг. Стандартна височина. Размерите са добри, двама човека спокойно могат да стоят вътре.

Бролитата са по-евтини и по-леки ако ходиш сам на риболов.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Помощ при избор на палатка

Мнение от hshopov »

Петър Недев написа:Пич изглежда точно като мойта. Само че тя е анаконда. Размерите са същите. Аз никъде не мога да си намеря зимно поркивало. Това изглежда ще стане. Ако я заприходиш,кажи ми. Ако нямаш нищо против искам да пробвам зимното,дали ще стане за анакондата.За услугата ще си платя.Или ще се почерпим на гьола.
Върбанов няма ли зимно?
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Помощ при избор на палатка

Мнение от Петър Недев »

hshopov написа:
Петър Недев написа:Пич изглежда точно като мойта. Само че тя е анаконда. Размерите са същите. Аз никъде не мога да си намеря зимно поркивало. Това изглежда ще стане. Ако я заприходиш,кажи ми. Ако нямаш нищо против искам да пробвам зимното,дали ще стане за анакондата.За услугата ще си платя.Или ще се почерпим на гьола.
Върбанов няма ли зимно?
За този модел няма. Той знае че търся.
Когато няма риба.......не кълве!
sixking
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Дек 30, 2015 7:38 pm

Re: Помощ при избор на палатка

Мнение от sixking »

Колегата купи ли си палатка, че наистина изглежда добре и цената не е толкова лоша?
Вашето най-добро място за нови филми
Публикувай отговор

Обратно към “Палатка и Каравана”