палатка crivit iglu

Избор на палатка и нейното разполагане на избраното място.

Модератор: Ачо ♣

Публикувай отговор
jordan_84
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Юни 11, 2011 9:25 am

палатка crivit iglu

Мнение от jordan_84 »

колеги някой има ли впечатления от тази палатка http://www.disput.az/?app=forums&module ... &id=884358 има я в лидл на промоция 85 лв!
gergi762
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 741
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 6:16 pm
Местоположение: Плевен

Re: палатка crivit iglu

Мнение от gergi762 »

Ползвам подобна,но някаква английска.Въпреки че я пишат триместна,си е за един човек.Като сложиш вътре един дюшек,ти остава место за чанта с багаж и да можеш да се обличаш и събличаш спокойно.Мойта е спокритие 3000,а тази 2000,но ако я опъваш добре ще ти върши работа.
Остави само стъпки
galin_fcb
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 922
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 11:22 pm

Re: палатка crivit iglu

Мнение от galin_fcb »

Колега в моментът съм в Англия и мога да ти кажа че палатки от тази марка се продават във няколко от големите хранителни магазини.
За личен опит не мога да кажа,защото никога не съм ползвал палатка от тази марка.
Разглеждал съм ги от любопитство,но хич не ми направиха добро впечетление от към материя.
Тази материя е от тези които когато легнеш да спиш можеш да преброиш звездите по небето а когато влезеш вътре през деня ще ти трябват слънчеви очила за да не ти пече слънцето.
Всичко това което казвам не е специално за този модел (или може и да е просто не съм обърнал внимание) а е специално за един от моделите които съм виждал без да знам кой точно от марката.
Провери във Praktiker или Jusk предполагам че ги има там :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Палатка и Каравана”