PVC лодка или Уфимка 21

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Nedeltcho Delev

Re: Като става въпрос за уфимка ...

Мнение от Nedeltcho Delev »

nickstar написа:Като става въпрос за уфимка имам една в отлично състояние.... пускана е десетина пъти на вода... Уфимка 22 е .... Ако някои се интерисува цената е 160 лв. Мове да ме търсите и на gsm 0888 610 380. или на скаип nickstar2006 .
Купих лодката :D :D :D
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Re: Като става въпрос за уфимка ...

Мнение от ribarq »

Nedeltcho Delev написа:
nickstar написа:Като става въпрос за уфимка имам една в отлично състояние.... пускана е десетина пъти на вода... Уфимка 22 е .... Ако някои се интерисува цената е 160 лв. Мове да ме търсите и на gsm 0888 610 380. или на скаип nickstar2006 .
Купих лодката :D :D :D

ееееее колега трябва да черпиш изпревариме за няколко часа !
да ти е честита и безавариййно ползване :):):):)
Nedeltcho Delev

За лотката

Мнение от Nedeltcho Delev »

Благодаря Ви колеги за хубавите пожелания,вече няма да влизам със гума,а слодка та нали сме в ЕВРОПАТА :( :( :( вече,а що се отнася за лодката направо е перфектна :D :D :D Ако се срещнем някаде по язовирите с вас ще ви я давам и на вас,който няма лодка.
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Re: За лотката

Мнение от AL KAPONE »

Nedeltcho Delev написа:Благодаря Ви колеги за хубавите пожелания,вече няма да влизам със гума,а слодка та нали сме в ЕВРОПАТА :( :( :( вече,а що се отнася за лодката направо е перфектна :D :D :D Ако се срещнем някаде по язовирите с вас ще ви я давам и на вас,който няма лодка.
:lol: Дано не бъркам , ама беше ли на Жребчево! от Нашия лагер се виждаше един дето се движи като скутер с една гума :roll: направо ми паднаха очите през бинокъла като видях :shock: Инак честито придобевка, сега може да се пускаш по вировете на марица без да ти пречат Мангалите ..... извинете Ромите :lol:
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
Nedeltcho Delev

Re: За лотката

Мнение от Nedeltcho Delev »

ANGEL 123 написа:
Nedeltcho Delev написа:Благодаря Ви колеги за хубавите пожелания,вече няма да влизам със гума,а слодка та нали сме в ЕВРОПАТА :( :( :( вече,а що се отнася за лодката направо е перфектна :D :D :D Ако се срещнем някаде по язовирите с вас ще ви я давам и на вас,който няма лодка.
:lol: Дано не бъркам , ама беше ли на Жребчево! от Нашия лагер се виждаше един дето се движи като скутер с една гума :roll: направо ми паднаха очите през бинокъла като видях :shock: Инак честито придобевка, сега може да се пускаш по вировете на марица без да ти пречат Мангалите ..... извинете Ромите :lol:
Позна,аз бях наляво от вас,а ща се отнася до Марица,там не влизам та коще и кораб да имам :cry: :cry:А що се отнася до името обевявам конкурс за най добро име,и после ще бъде истопосано на байряк та всички да ме познавате :lol: :lol:
gogolisec
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2335
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 5:40 pm

Мнение от gogolisec »

Тя малко остаря тази тема, но гледам, че сте я извадили от прахта. Та да ви се похваля и аз-купих си чисто нова Уфимка 22 от един магазин в Пловдив за 300 лева и съм много доволен. до сега нямах вазможност да я ползвам пълноценно (само веднъж ),но мисля вече да я впрегна в работа ! :) :roll: :)
"... А една рибешка изненада е повече от секс с красива манекенка :D "
no_sense
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Юли 02, 2015 7:18 am

Re: PVC лодка или Уфимка 21

Мнение от no_sense »

да попитам и аз - за море Уфимка 22 или ПВЦ Интекс . какво ще ме посъветвате ?
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: PVC лодка или Уфимка 21

Мнение от КИРО »

no_sense написа:да попитам и аз - за море Уфимка 22 или ПВЦ Интекс . какво ще ме посъветвате ?
И двете стават,с малко подробности обаче.
Спасителна жилетка на гърба,спасителен пояс на кръста,и въже 500м
вързано за брега за всеки случай.
Патил съм,повече този мач не бих го играл да ти кажа честно.И не съм го играл
от 1982г де.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”