Перфектната въдица за Shimano Sahara 3000

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
didie1989
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2018 9:17 pm

Перфектната въдица за Shimano Sahara 3000

Мнение от didie1989 »

Добър ден/вечер колеги,наскоро си закупих макара "Шимано Сахара 3000" и понеже има въдица която не е балансирана за тази макара започнах да си търся въдица в продължение на 2 месеца,но уви без успех. Молбата ми към вас е да ме посаветвате коя въдица би паснало на "шимано сахара" 3000. П.С.П Да уточня ще ловя всякакъв вид хищна риба от костур до щука/бяла распер. :) Благпдаря предварително и НАСЛУКА !! :fishing3: :fishing9:
asn
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Сря Юни 17, 2015 11:58 am
Местоположение: Габрово

Re: Перфектната въдица за Shimano Sahara 3000

Мнение от asn »

Tailwalk
HS8
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 7:49 pm

Re: Перфектната въдица за Shimano Sahara 3000

Мнение от HS8 »

Здравей,колега ако наистина искаш помощ от тук,трябва да си малко по подробен.Какъв ти е бюджета е най-важно.На какво ще ги ловиш тия риби в смисъл какви примамки ще ползваш.,йакъв грамаж,модел и т.н.
didie1989
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2018 9:17 pm

Re: Перфектната въдица за Shimano Sahara 3000

Мнение от didie1989 »

HS8 написа:Здравей,колега ако наистина искаш помощ от тук,трябва да си малко по подробен.Какъв ти е бюджета е най-важно.На какво ще ги ловиш тия риби в смисъл какви примамки ще ползваш.,йакъв грамаж,модел и т.н.
Бюджет-60 лв, акция 10-30,предимно ще ловя щука,костур и бяла както и распер, предлагат ми да си взема с дължина 2,40
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”