Моля за помощ Проблем с лодка за захранка Призма Боат

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
montes1970
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 12:22 pm
Местоположение: София

Моля за помощ Проблем с лодка за захранка Призма Боат

Мнение от montes1970 »

Добър вечер колеги Накратко да Ви кажа за какво иде реч Закупих Призма Боат преди около 40дни При първият ми риболов установих че лодката не мери дълбочината вярно Разликата е около 130см Сверка шамандурата поставена от мен на дълбочина 530см Модела има и барометър който не показва нищо по-точно не отчита нищо скалата която е на монитора За мен и той не работи Обадих се на продавача и той каза да я пратя на сервиза Пратих я. Там е вече 29 дни Днес ми се обадиха от сервиза и ми обясниха че всичко си е Ок Дълбочината си била така а барометъра трябвало да поучи информация от спътник за налягането (Глупости на таркалета)Та въпроса ми е следния Има ли някой лодка такава да каже тези неща така ли са или не На мен ми е прекалено ясно че има проблем но не може да се оправи за този кратък срок За това в момента ми я връщат за да не мине месеца и да се наложи смяната на лодката Незная какво да правя Дефакто тя благодарение от транспорта до сервиза и обратно не се е оправила Продавача каза да я пробвам отново Не ми се вярва от транспорта до сервиза и обратно да се е оправила Във момента изглежда че съм прецакан
montes1970
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 12:22 pm
Местоположение: София

Re: Моля за помощ Проблем с лодка за захранка Призма Боат

Мнение от montes1970 »

Благодаря ви много темата е за коша
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”