Лодка Sevylor Fish Hunter FH360 мнения и съвети

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
victor_rs
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Ное 02, 2009 7:55 pm
Местоположение: Русе

Лодка Sevylor Fish Hunter FH360 мнения и съвети

Мнение от victor_rs »

Здравейте ,
Попадна ми ето такава лодка https://campingrocks.bg/bg/product/229/ ... fh360-2020
В събота я пробввах на вътрешен водоем и ми се стори доста стабилна с 3 и 4 човека (като за разходка де)
Та да питам някои случайно да е виждал или чувал за такава лодка .Става ли за риболов?
Ако да, после ще питам конкретни въпроси.
Благодаря предварително!!!
Аватар
orion30
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 716
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 10:59 pm
Местоположение: Варна, Елхово

Re: Лодка Sevylor Fish Hunter FH360 мнения и съвети

Мнение от orion30 »

Тази лодка е направена от материал за плажни принадлежности. Жив ташак. За тези пари погледни Колибри, Барк или Сторм украински от ПВЦ материал.
victor_rs
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Ное 02, 2009 7:55 pm
Местоположение: Русе

Re: Лодка Sevylor Fish Hunter FH360 мнения и съвети

Мнение от victor_rs »

Не съм я купувал , спечелих я от едни бири :) , без пари кисури мн мн няма да и търсим.Та и един ел.двигател си намерих - 420w.Ама транец няма сега , гледах какво представлява , намерих си водоустойчив шперплат ли там ко му се вика едно черно такова за кофраж се ползва. Та идеята ми е яко някой е ползвал така лодка ако щеш и за разходка само малко инфо да даде . Попрочетох тук и там не е цвете за мирисане (то зависи и какво очакваш де) ама пак викам за без пари толкоз.За Дунава до един остров на 500-1000 м все ще ме закара сигурно.
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”