Изработване на колесар

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
JEMiliov
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 2:01 pm

Re: Изработване на колесар

Мнение от JEMiliov »

Манастира написа:Случайно попаднах на тази информация и дано е полезна за майсторите на самоделки.За пари не се казва нищо и дали мотането по гишетата на службата ще си струва? Това ще покаже времето и колко рушвет да се дава не е ясно.Все пак дадоха зелена светлина на тези, дето обичат да майсторят заради удоволствието-НАПРАВИ СИ САМ
дори и да е по скъпо.Успех на всички майстори :prayer:
http://fakti.bg/avto/106106-tehnotest-zaraboti-otnovo" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
то това добре ама тя статията е от юли 2014г. има ли вече развитие или ще чакаме :fishing12:
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Изработване на колесар

Мнение от Тедо »

Ба... Всичко си е по старому... Сега продадох един колесар на едни момчета от Асеновград - искали сами да си направят колесар и проучили нещата, но единственият вариант /по техните думи/ било ДЕКРА и 650лв + 45дни...
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: Изработване на колесар

Мнение от YAROSHKH »

еххаа ! Ето това е мноог полезно нещо като сме за риба ! :)
Jull
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Фев 22, 2018 4:20 pm
Обратна връзка:

Re: Изработване на колесар

Мнение от Jull »

Не знам дали тук е точното място за такъв въпрос, но търся някакъв по-мултифункционален колесар, ако е възможно. Предполагам, че може да няма "купешки" и ще трябва да се произведе...
- Трябва да бъде възможно най-малък (ще се ползва за надуваема лодка 3.2м с меко дъно), лодката може и да се сгъне, ако се наложи.
- Да имам право да пътувам до Гърция и Турция с него.
- По възможност да може да се разглобява.
- Да може да се ползва като ремарке за багаж.

Ако някой може да ми достави/произведе/продаде, моля нека ми пише.
Спортен магазин Sunny eXtreme :fishing6:
Аватар
fishermann2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Апр 24, 2013 10:34 am
Местоположение: Добрич

Re: Изработване на колесар

Мнение от fishermann2 »

Някой да е слагал амортисьори на торсионен
колесар,за да не подскача толкова?
ХЕРОН85
новобранец
новобранец
Мнения: 47
Регистриран на: Нед Юли 31, 2016 6:38 pm
Обратна връзка:

Re: Изработване на колесар

Мнение от ХЕРОН85 »

Тапет от програмата за преглед на снимки на Windows.jpg
Здравейте колеги ще започвам начинанието направа на колесар и последващата му регистрация.Ще се надявам на вашата помощ и съвети,сблъсквайки се вече с това.Лодката ми не е малка 500кг може да е и е 6,20 ,единственото което съм направил до сега е да си набавя заден мост от бус citroen c21 няма деференциал само тръба е лагерите и главини и да огледам тук там какво има по магазините. Мисля че първата ми задача е да направим стабилна основа и върху нея вече ролките и т.н.Плюс може да се окаже това че е почти плоскодънна.Голяма е и пускането от колесар ще е трудно,но по пристанищата в Бургас и покрайнините котво стоянаката е с баснословна цена.Тя моята пак щее на пристанище но на колесар.Заводски колесар като за моята е в порядъка на 2500лв. Ще кача снимка на моята лодка ,ще бъда благодарен за мнение.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Обичай морето ама си стой в кръчмата.
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”