Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
Monte Cristo 29
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Пет Авг 07, 2009 1:05 pm
Местоположение: Варна

Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от Monte Cristo 29 »

Здравейте колеги,

Моля някой който си е сменял маслото във Варна да ми даде координати на добър и изпитан сервиз където могат да ми подготвят мотора за сезона масло,семеринги и масло за редуктора?
Мотора е Сузуки 4 такта 4к.с 2008г също и ако някой знае от къде могат да се поръчат качествени консумативи за мотора като добро марково масло и семеринга за Сузукито.
И моля колеги не искам съвети как сам да го сменя а данни за сервиз и майстор.
Предварително благодаря на отзовалите се.
Или си намери начин,или сам си го създай.
toyo1

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от toyo1 »

Колега за Варна ще ти препоръчам Коста (представител е на Ямаха и е много в час ) пращам ти тел на лични :idea:
Аватар
stih
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 318
Регистриран на: Съб Авг 04, 2007 8:58 pm
Местоположение: Балчик

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от stih »

Панко Панков се казва човекът, при който ходя за гаранционен сервиз във Варна. Изпращам също на "лични" номера на телефона.
promarine
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 367
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 8:51 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от promarine »

toyo1 написа:Колега за Варна ще ти препоръчам Коста (представител е на Ямаха и е много в час ) пращам ти тел на лични :idea:
Коста е представител на Ямаха, но майстора който му поддържа двегателите се казва Панко. :D :)
Панко поддърже също така и Тохацу и Парсън (Геново). Ако той не може да ти помогне, няма кой да го направи.
Видях поста на колегата и предполагам, че ти е пратил вече телефона.
Нашите реформи са като да ви заменят якето за тениска и да ви кажат: честито ви палто!
toyo1

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от toyo1 »

promarine написа:
toyo1 написа:Колега за Варна ще ти препоръчам Коста (представител е на Ямаха и е много в час ) пращам ти тел на лични :idea:
Коста е представител на Ямаха, но майстора който му поддържа двегателите се казва Панко. :D :)
Панко поддърже също така и Тохацу и Парсън (Геново). Ако той не може да ти помогне, няма кой да го направи.
Видях поста на колегата и предполагам, че ти е пратил вече телефона.
Целта е да му се свърши работа :wink:А по принцип Дидо (лека му пръс) беше номер 1 .
Мънцата

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от Мънцата »

Колеги, някой има ли координати на фирмения сервиз на Yamaha във Варна. Купих си 25-ица 2008г, перфектно изглежда, ама за всеки случай да го проверя - масла филтри и т.н. Благодарско :wink:
promarine
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 367
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 8:51 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от promarine »

marind написа:Колеги, някой има ли координати на фирмения сервиз на Yamaha във Варна. Купих си 25-ица 2008г, перфектно изглежда, ама за всеки случай да го проверя - масла филтри и т.н. Благодарско :wink:
Панко - 0888520775
Нашите реформи са като да ви заменят якето за тениска и да ви кажат: честито ви палто!
Аватар
rifmarine
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2015 1:58 pm
Местоположение: гр. Варна ул. Невен 21
Обратна връзка:

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от rifmarine »

Панко, че Панко... интересно от кога господин Панко е сервизен техник на YAMAHA за Варна.
Не е хубаво да се заблуждават така хората има етика във всяка сфера на бизнеса.

Всеки може да влезе в http://www.yamaha-motor.eu/ (официалния сайт на YAMAHA за цяла България) и да види кой може да се нарече официален сервиз и кой не.

Поздрави!
ХЕРОН85
новобранец
новобранец
Мнения: 47
Регистриран на: Нед Юли 31, 2016 6:38 pm
Обратна връзка:

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от ХЕРОН85 »

Здравейте кандидат лодкар съм и в момента се затруднявам да си избера двигател за лодката и какъв ще пасне,някой ще може ли да помогне с съвет.Насочил съм се към геново 20кс четиритактов какви са му опицийте и какви екстри има ако има,дали има алтернатор или опция да си сложа (в сайтовете нищо не пише).По принцип като за мен ще стане дълъг ботуш.Тва ми е проблема че да го зема да не стане или да не върши работа.на мен скорост не ми трябва да бута лодката и много много да не се зори :) Благодарен ще съм ако някой отговори :)
Обичай морето ама си стой в кръчмата.
d.dim
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Фев 22, 2016 9:06 pm

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от d.dim »

Максимално точна информация ще получиш от тук: http://www.plodex.eu/
Пробвано и без забележка.
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от lozzy.68 »

Това,не Е ли,реклама, ,,Дженово.. за източна БГ и ,,Парсун,, за западна такава ... ?!?!? :? Човека ,пита, за СЪВЕТ за ,,коритото,, ....?!?! Коне,ботуш,марка ...?!?! Щото,ако се наший с такава,много постове,ще се изпишат,от Някоя си страна,за въпроса... !!! :wink: :drinkers:
ХЕРОН85
новобранец
новобранец
Мнения: 47
Регистриран на: Нед Юли 31, 2016 6:38 pm
Обратна връзка:

Re: Търся Майстор за извънбордови двигатели за Варна информация

Мнение от ХЕРОН85 »

Тапет от програмата за преглед на снимки на Windows.jpg
Колеги тази лодка ще се опитвам да бутам с тоя двигател,мисля че ще достатъчен скорост не търся.Лодката е била ветроходна плоскодънна е с остър нос е няма да прави голяма вълна отпред така мисля,за глисаж тази лодка не става и с 100коня няма да стане. Зех я на старо постегнах я и сега един ден надявам се да плаваме :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Обичай морето ама си стой в кръчмата.
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”