Мнение за лодки line winder cd

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Аватар
vlado1
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 6:19 pm
Местоположение: София / Димитровград
Обратна връзка:

Re: Мнение за лодки line winder cd

Мнение от vlado1 »

Моята я използвам от няколко години и има около стотина часа, може и в пъти повече на вода. Не съм ги засичал. Ходила е едно лято и на морето. Доволен съм за тази цена. Руските ми лодки след море се разлепваха, но те бяха гумени. Казват че материала и лепилото са европейски и е напълно възможно. Внимавам с въжетата, защото не съм ги премахнал, но куките лесно се откачват от тях понеже са изкуствени. Не съм я пукал. Няма предпазни вентили и се налага да и следя налягането на слънце. Мисля че преди са били под бранда Zander, но това е без значение. Всичко се произвежда в Китай и тази марка е доста известна, така че надписа да не ви впечатлява. Моята е 3,60 и я карам с 5 к.с., но идва слабичък. Седалките са дървени и на места започнаха да се раздуват, явно импрегнацията не им е силна страна. Дъната засега държат, но се драскат ако ходите с пясък и камъни по подметките. Малко е тегаво сглобяването на пода, че иска равно дъно, но можете да пробвате във вода. Съхранявам я надута и нямам проблеми.
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”