сонар NAKI 610

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
Аватар
nikitov74
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 12:27 pm

сонар NAKI 610

Мнение от nikitov74 »

Колеги купих си този сонар, ще го ползвам предимно за сафрид и чернокоп.Ако няко ползва същият ще съм му благодарен ако ми помогне за настройките.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
promarine
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 367
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 8:51 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: сонар NAKI 610

Мнение от promarine »

От тази страница могат да се изтеглят инструкциите преведени на български: http://plodex.eu/sonari.html

Относно настройките, най-добре настрой чувствителността (sensitivity) на 7 или 8 и включи едновременно двете честоти (Frequency - [83/200 KHz]). В зависимост от това дали искаш да ти показва рибите като символи или просто като отразен сигнал, можеш да настроиш Fish ID. sens. на off, 1,2 или 3. Другите настройки можеш да оставиш такива каквито са по подразбиране. Ако нещо объркаш винаги можеш да върнеш системните настройки от System-Load default.
Нашите реформи са като да ви заменят якето за тениска и да ви кажат: честито ви палто!
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: сонар NAKI 610

Мнение от Ribar »

Здравейте, колеги!
Някой може ли да ми каже къде мога да намеря този сонар да си го купя? Може и 2ра употреба. Обиколих доста сайтове, но всички казват, че вече не го зареждат..а ако някой от вас също го има и смята да го продава, нека пише. И аз като колегата горе, смятам да го ползвам за сафрид. Благодаря!
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”