Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Мнение от YAROSHKH »

Ще поръчвам каяк - морско изпълнение за двама души, изработен от пластмаса тип LLDPE от китайски производител.
Каяка е с размери : :L:5200*660*430 , тежи около 40 кг.
Ако някой има интерес за комбина, нека ми пише на лични. При по-голяма поръчка, цената се очаква да е надолу. Офертата в момента е около 600 USD с доставка до Бургас или Варна. Без митнически такси и ДДС. Цената включва гребла, шприцка, стойка за таван на автомобил и спасителни жилетки.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Мнение от Тедо »

Дано не си много едър, че имам купени от Китай 30-40 спасителни жилетки XXL, които на мен едвам ми стават, а съм между М и L по принцип...
За транспорта е почти сигурно, че ще имаш още едни стотина лева "вътрешни такси" при получаване в БГ - с каква доставка ще бъде?
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Мнение от YAROSHKH »

Доставката я поема продавача. Имал фирма с която търгува в ЕВРОПА, предполагам някакво КАРГО. Иначе, таксите в БГ съм ги приел даже около 200 лв да бъдат. А, ако останат - ще полеем каяка подобаващо. Жалко , че сега са в Новогодишни празници - вече пратих поръчката, чакам фактура за да го изработят с цвета който искам.
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Мнение от YAROSHKH »

Така.... модела го смених, и вече пристигна.
bibibi
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Мар 05, 2018 7:16 pm

Re: Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Мнение от bibibi »

Здравейте
Моля бихте ли дали координати от къде сте го закупили. Трябва ми за малко дете и мен с не професионална цел и вече 3 години се интересувам. За съжаление разбирам че таксите са огромни. Но може би съм с грешна информация

Благодаря
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Мнение от YAROSHKH »

Да , има си някои особености , писах ти на лично съобщение.
g_lefterov
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юни 09, 2020 3:22 pm

Re: Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Мнение от g_lefterov »

Здравейте!
Аз също търся точно такъв каяк. Може ли да получа информация от къде да го пъръчам.
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: Поръчка на лодка (каяк), от Китай

Мнение от YAROSHKH »

Колега , както видя , поста е доста стар във времето. Принжипно , вече не си струва да се поръчва в настоящият момент , т.к. с доставката ми излезе около 1500 лв накрая. Но тогава под 2000 лв не намерих. Предимството беше , че можех да ди избера цвят и да поръчам нещо специфично ,т.к. поръчах от производител. Също фойде напълно оборудван за тази цена.
Но понастоящем вече в БГ са достатъчно евтини за да чакаш над 3 м доставката само и цялото бягане с митници. Осврн ако не искаш нещо спвцифично като цвят , или например да дойде с неизрязани капаци за да си ги изрежеш сам.
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”