Твърдо дъно за надуваема лодка

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Твърдо дъно за надуваема лодка

Мнение от Ribar »

Здравейте, колеги!

Въпроса ми е главно към варненци:

Имам надуваема лодка, на която искам да сложа твърдо дъно, но сам нема да мога да си го направя, защото съм много ударен в ръцете и защото нямам никакви инструменти. Та, някой да има представа/идея къде може да се случи това - сервиз за лодки, дърводелец или нещо друго, за което не се сещам? Само да отбележа, че нямам и много приятели във Варна, защото живея от скоро тук, а рибари-дружки - нито 1.
Лодката е 4м (вътрешни размери не знам).

Ще съм много благодарен, ако някой се отзове с идея!
Благодаря!
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Твърдо дъно за надуваема лодка

Мнение от Ribar »

Приемам и предложения, ако на някой му се занимава! :)
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Твърдо дъно за надуваема лодка

Мнение от КИРО »

Каква е марката на лодката ?
Има ли надуваем кил ?
Малко ще ме улесниш с намирането на дъно.
Мисля че Promarine и Zadner продават алуминиеви и надуваеми дъна.
В краен случай може да поръчаш да ти внесат по твоя размер,ако имат такава услуга.

Втори вариант,пускай питане в ОЛХ,има доста скапани лодки,та някой може да ти даде
на символична цена цялата лодка.
Е,има и шмекери,ще трябва да си ги отсееш.
Някой да ти направи ? - може би,ама на дали,голяма играчка е,не могат се намерят
страничните лайсни,Не съм чувал някой да се занимава с тази дейност де.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Твърдо дъно за надуваема лодка

Мнение от Ribar »

Марката е Intex Seahawk 4. В нета е пълно с "как да си направим.." дървено дъно (шперплат) за този модел, но както казах, доста съм зле с ръцете и няма да се справя. Ще проверя в сайтовете на тези марки дали има нещо подходящо, благодаря.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
men666
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Юни 28, 2013 8:42 pm

Re: Твърдо дъно за надуваема лодка

Мнение от men666 »

Мога да ти дам идея как да си направиш ,аз си направих така . От пълнеж за алуминиева врата фибран от двете страни с пластмаса , надуваш си дъното предполагам имаш разчертаваш го върху плоскоста и с прободен трион / зеге / и го изрязваш , проблема е че трябва да го транспортираш цял но пък е много леко ...................
vankolong
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 5:55 pm

Re: Твърдо дъно за надуваема лодка

Мнение от vankolong »

Здравей колега, миналата година бях решил да слагам твърдо дъно на моя Промарин 3.30м., който е със заводско надуваемо попитах в магазина им на бул. Република, те наистина внасят и само дъна по поръчка, но трябва да се чака като имат контейнер и е доста скъпо, от там обаче ме свързаха с дърводелец който правел такива от шперплат. За съжаление не пазя координати тъй като така и не поръчах, но питай там ще те насочат.
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”