Мини Сателитен приемник

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Мини Сателитен приемник

Мнение от pacho69 »

Привет колеги, абе да питам някой има ли опит с мини сателитни приемници, ако да моля да сподели модел, начин на работа и т.н. Имам едно ТВ подарък , лцд ама не може да хваща без декодер, декодер за цифрова не ми се взима щото са малко каналите, а не ми се мъкнат и чинии на Булсатком или Живаком и тем подобни. Моля за съвет . Благодаря предварително, аз в Четвъртък бегам към Жребецо . Наслкука
По-голям шаран от рибаря няма...
Аватар
dako71
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1311
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 3:14 am
Местоположение: Фидер отбор Пирдоп
Обратна връзка:

Re: Мини Сателитен приемник

Мнение от dako71 »

Качваш си на телефона Булсатком фюжън стига да имаш добър интернет план. и с HDMI кабел с преходник и си гледаш на голям екран.
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Мини Сателитен приемник

Мнение от Петър Недев »

Ефирните телевизии са поне 10. Кое е им е малкото? За на язовира и една Нова или Бтв е достатъчна.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: Мини Сателитен приемник

Мнение от pacho69 »

Петър Недев написа:Ефирните телевизии са поне 10. Кое е им е малкото? За на язовира и една Нова или Бтв е достатъчна.
Така е спор няма, днес реших да си купя направо мини ТВ с вграден декодер Crown , отивам в магазин Зора гледам цената е 119 лв , вика тва ше да е. Помолих продавача да ми го включи с неговата си антена - резултата плачевен и тва в центъра на София на Мария луиза не ще да хване кво да говорим на гьола. Може и да съм в грешка незнам?
По-голям шаран от рибаря няма...
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Мини Сателитен приемник

Мнение от Петър Недев »

http://www.plesio.bg/televizori-c-69980 ... 08443.html


Виж този. Имам го от около 2 месеца и си е с цифрова антена. Хваща кристална картина. Доста се ясдосвах докато разбрах че антената трябва да е залепена за нещо(магнитна е) най добре за колата. Има и автономна батерия която издържа 2 часа(реално) 9v е само потреблението. Аз преправих буксата за запалка на 2 щипки и си ги включвам към едно акумулаторче 35 AH , и си държи по 6-7 дни поне.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: Мини Сателитен приемник

Мнение от pacho69 »

Петър Недев написа:http://www.plesio.bg/televizori-c-69980 ... 08443.html


Виж този. Имам го от около 2 месеца и си е с цифрова антена. Хваща кристална картина. Доста се ясдосвах докато разбрах че антената трябва да е залепена за нещо(магнитна е) най добре за колата. Има и автономна батерия която издържа 2 часа(реално) 9v е само потреблението. Аз преправих буксата за запалка на 2 щипки и си ги включвам към едно акумулаторче 35 AH , и си държи по 6-7 дни поне.
Разгледах го, мерси за линка, но не става ясно има ли вграден цифрив декодер? Да свързах се с Плесиото има си цифров тунер. Мерси още веднъж
По-голям шаран от рибаря няма...
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Мини Сателитен приемник

Мнение от Петър Недев »

Аз го имам Пачо. От тях го взех. Бачка идеално. На нулата на Кърджали е тестван. Ако се спреш на него,виж ако имат магазин около теб защото аз има чаках доставката 5 дни и бяха объркали офиса.
Когато няма риба.......не кълве!
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”