Yamaha 4hp 4T 2008

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
aLeGro
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Окт 03, 2016 7:21 pm

Yamaha 4hp 4T 2008

Мнение от aLeGro »

Здравейте колеги...

Нов съм във форума и доста търсих из него подобен проблем но не намерих.
Проблемът ми е следния...

На скоро си закупих въпросната ямаха , брамчал съм с нея около 10 часа и нямах проблем до вчера когато почна да издава странен звук при високи обороти от време на време се едно изклюваше от скорост или перката остава на сухо едно предърпване се получава за част от секундата при ниски обороти го нямаше това. Като излязох на брега го изключих от скорост и го оставих да изгори бензина в карбуратора брамча малко и накрая угасна с едно странно пукане накрая и това беше днес се опитах да го запаля в нас но неуспях , прегледах стандартните неща при подобен проблем като Ток , Бензин и се оказа че няма бензин на свеща суха е това ме усъмни и разглобих кривката дето влиза в цилиндара за да видя клапана на всмукване дали се отваря но се оказа че като дръпна въжете буталото се върти но не се отваря клапана...
Затова смъкнах капака дето стоят клапаните и се оказа ,че и двата не действат. Та вапросът ми е какво може да е? Преди да съм го разцепил искъм някой съвет може пък да нее за отваряне. дали има ремък верига нещо скъсано неможах да намера схема на двигателя въпросния разпределителен вал е бил накакъв вид пластмаса и този от когото го закупих каза ,че го е сменял миналата година (а струвал 350 лв). може ли той да се е прецакал нещо изведнъж ? дайте някви идеи какво може да е?
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Yamaha 4hp 4T 2008

Мнение от HAZART »

ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
aLeGro
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Окт 03, 2016 7:21 pm

Re: Yamaha 4hp 4T 2008

Мнение от aLeGro »

разглобих го оказа се скъсан ангренажен ремък
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”