Мнение за стол

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Публикувай отговор
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Мнение за стол

Мнение от feedermania »

Колеги харесах си стол jrc contact recliner стола е д регулируеми крака и облегалка моля колегите ползващи или са го ползвали го да споделят своите впечатления. Мерси предварително
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: Мнение за стол

Мнение от kostadin11 »

Ниска облегалка, като искаш за полегнеш е гърч. Фен съм на Миварди куатро контрол, купих си такъв от вносителя в Пловдив. Има и други теми за столове, разгледай ги. Висок съм 190 см и тежа 130 кг!
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Мнение за стол

Мнение от feedermania »

Мерси колега ами нещо относно здравината на стола качеството на изработка?
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: Мнение за стол

Мнение от kostadin11 »

Ползвам го от това лято, писах ТТД си..... Засега е здрав.
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Мнение за стол

Мнение от feedermania »

Благодаря ти колега мен това ме интересува да е здрав и удобен за седене. Аз не полягвам на столовете често защото не правя дълги излети. Благодаря ти отново!
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Мнение за стол

Мнение от lozzy.68 »

:smt114 За много години,колеги !!! :smt111 За да бъде един риболов приятен и комфортен ,трябва и Стола да е Удобен!!!Та ,българския риболовец,иска да му е удобно,леко (в кг.) Здраво и Модно !!! Да ама ,това е или много скъпо или Нефункционално,та се търси нещо разумно и средно...?!?! Както съм дал с пример и снимки,приемливо здрав и достъпен стол, се започват дискусии,колко е диаметъра,профила ,наклона на КРАКА и ....!!!За мен е много важно издържа ли над 120 оки и дали ,краката са на ,,ШАРНИРИ ,, и четири странно регулируеми ,другото и глупост!!!Прикачни,греди ,маси са по подходящи за ПЛАТФОРМА !!! Иначе,всичко си противоречи !!! А именно Лек и здрав стол с ниски телескопичнни крака на шарнирни лапи !!! Е няма как да стане !!! Имам подобен стол,който споменава колегата по горе (Костадин) и е доста удобен и здрав,визирайки,стръмен бряг !!! Та всеки си знае Неговото !Желая ви много слука и успешен сезон през новата !!! :fishing5: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”