Опит за почистване на яз.Г.Дъбник

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

Публикувай отговор
Аватар
kluna_
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Сря Апр 04, 2007 2:17 pm
Местоположение: Pleven

Опит за почистване на яз.Г.Дъбник

Мнение от kluna_ »

След многократни опити за помощ от РИОСВ и общината, които ме прехварляха един на друг реших, че единствения начин, който остава е сам да организирам нещо което би могло дори и малко да допренесе за почистване на свинщината, която се шири по брега. Стотици килограми пластмасови шишета и плкикове са окупирали всяка тревичка-гледката е много грозна и на стената.
Ако има желаещи нека ми пишат и да се уговорим един хубав ден малко да посъберем смрадта, която се шири наоколо-поне малка част от нея и щом никоя държавна организация не поема по въпроса просто ше изгорим боклука. Знам , че много ще ме упрекнат за това но ако някой има по-добра идея нека предложи....
Знам, че ефекта няма да е голям затова моля ако може, които ходи там да си събира боклуците, а също и тези около него - няма да му падне рейтинга или да се преумори!!!
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Опит за почистване на яз.Г.Дъбник

Мнение от sudjuka »

Аз съм навит за тая работа :smt023 Може да направим съвместен излет събота или неделя :wink:
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
Аватар
kluna_
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Сря Апр 04, 2007 2:17 pm
Местоположение: Pleven

Re: Опит за почистване на яз.Г.Дъбник

Мнение от kluna_ »

ами аз в събота сам там така че ако видиш някой да обира около теб да знаеш че сам аз .
ако искаш може и да се уговорим за нещо по-точно
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”