я,пак да ви подсетя..

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

5кила , състезанието на екоакцията е по спинингов риболов а на е състезание на спининг клуб " Стари видри " :wink: На пролетната екоакция организирана от клубът състезанието беше изциало на плувка ! Та тъй . Важното е не какво правиме а че нещо правиме уместо сал да тракаме по клавиатурата :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Stefko
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1526
Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 12:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от Stefko »

Брейй, ква голяма "дискусия" се заформила тук!? Що ли ми се струва, че всички участници в нея са на едно мнение по темата и малко не доразбирам що се дърляте :?: :roll:
Истината е простичка (както в повечето случаи): "боклуци" има, мърсотия - също (за съжаление). Отговорност, задължение и въпрос на личен избор на всеки е да пази природата и да иска същото от околните :!: Показността и парадирането не са нужни, но пример трябва да се дава и подобни екоакции са добро хрумване в тази насока :idea: Колегата Иванов е прав, че е по-добре от щракането по клавиатурата (включително моето) :? Че ще събереш боклука на някой друг, който утре може би отново ще го хвърли там...какво страшно има?! И не е толкова безсмислено... Все едно да спрем да връщаме маломерките, защото утре някой ще ги измори с бомби :?: :!:
Ако не виждаш изход от ситуацията... огледай се за вход!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Ма специално с пет килограмовия не се дърляме ма ич :D Просто дискутираме като от време на време умъкваме доуточнения та да е по ясно ако има неясноти :wink:


Апропо , евентуалният рибоулов в последствие ще бъде дарен на дом за стари хора !
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Veronika

Мнение от Veronika »

Трудно схванах тая тема нещо,ама ако става въпрос за чистене само къжете кога и къде и ще съм там. :lol: Таман загрях цяло лято покрай майстори у дома.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Ми ТУКА бре Рони !
Е за това си те тача аз тебе щот кат стане дума за идеята разстоянията за теб нищо не значат !!!
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

:lol: :lol: :lol: ееей,пак аз виновен :lol: за дьрлянето,де-и мноо се обидих на туй за клавиатурите-бе аз от 365 дена баре 60-70 сьм на риба,ама нема значение работя ли или не!!!сега напоследьк сьм в тежка депресия и затова се застоявам :wink: па и парите... :wink: деца,жени любовници,прости хора...не мога да насмогна :lol: ее,колега иванов-пак ме жегна жестоко с тия клавиатури-секаш сьм ги захапал до последния бутон?па и тва банерче ссьс сьдействието на софииска вода нещо не ми аресва-те да дойдат пьрво да си ми оправят тЬрбите,па тогава да правят екоакции-как беше оня виц?АЛООО,енергото ли е?-не,топлофикация!ААА,и НА ВАС да ви еба найката :D последно,лятото,като заведох детето(мойто) на риба,се счупи да се препьва в консервени кутии,полупьлни буркани с вкиснала лютеница и тоалетна хартия от унгария-спрех да го водя,що да не пострада трайно :lol: а другото( :lol: )понеже е по голямо ведньж ме попита-бе тая риба що е крива?де да знам,казах аз балька...ако некой знае,що рибата е крива,нека се обади на ники кьнчев с ГОТОВ отговор :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

бе,ко :twisted: лега иванов-нали ми знаеш мнението за ...институциите
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Басимуимамата :lol: :lol: :lol: Къде увиде институции бре ко :twisted: лега 5кила :lol: :lol: :lol: В случая ората помагат събитието да е по-интересно :idea: Другият път официално тЪ поканвам за спонсор :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Veronika

Мнение от Veronika »

Браво на мене. Докато загрея и прочета за какво става дума и то станало 21ви. Ми сега и с новото БМВ дже не мога да пристигна на Искър до 9 часа. Ще се компенсирам обаче следващия път ако схвана навреме за какво и къде става въпрос. Ама и аз съм патка. :oops:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Хич и да не ти пука , ще има още екоакции и се на некоя ще успееш да дойдеш :wink: Е колегата Платика търчи от Созопол два поредни пъти ! Значи мероприятието мина даста добре ( поне според мене ) и се надявам за в бъдеще да бъдат привлечени още привърженици на чистата и красива природа !




апропо : по БНТ в централната емисия от 20ч. би трябвало да има репортаж :roll:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Veronika

Мнение от Veronika »

Дано другия път захапя по-бързо за къде и кога става въпрос. Досега колко такива мероприятия сте правили и къде?
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Рони изненадваш ме с тоя ти интерес но те :

Общо екоакции организирани от спининг клуб "Стари видри" - 6 бр.

- яз. "Искър" - 2003г.
- яз."Пчелина" - "Лобош" - 2004г.
- ез. "Панчарево" - 2004г.
- яз."Огняново" - 2005г.
- яз."Искър" - 2006г.
- р."Искър" -2006г.

Ето ТУК има упоменати по подробно три от екоакциите .



напрао мъ съсипа с тая ти самокритика :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Veronika

Мнение от Veronika »

То все около София.Да взема за организирам аз за Цонево, да ви видя ще дойдете ли Софиянци? :lol: :lol:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Рони , никакви проблеми ! Таман и на Калканчо ще му е по-лесно да дойде :lol: Иначе разгледай сайта от подписа ми - днес състезание или риболовно училище на Русе , утре на Елхово за по-близките десинации нема да споменевам ( примерно Червенаково , около Плевен и т.н. ) :D Значи действай , ако пуснеш официална покана ще се радвам да присъствам !





въх , ся ш ни подредат че на диалог сме го обърнали :?
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

колега иванов,това сьс спонсорството ще го пропусна,че нещо напоследьк ми се е завьдила отровна змия в джоба и не смея да брькна :lol: имам обаче друга идея,от доста време и мисля сега да я споделя-кво ви пречи,като клубна организация да организирате нещо от сорта на:да сьбереме по 30-50лв например,на човек,да закупиме развьден материал и да го пусмнеме в искаро,напр или в панчарево-вервай ми-аз участвам,а и ти гарантирам още поне 5 човека с мене....ако има и други ентусиасти...сметай-100 човека да се сьбереме от софия,поне-тва са си пари,а може и зарибяването да стане(даже дьржа да е така) с подходящото си там сьбитие,откриване и екоакции и пр...само идея,ама ако искате помислете по вьпроса,че ми писна само да пускам какакуда в южния парк :lol: .....
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”