я,пак да ви подсетя..

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Те точно туй показва че нивга не си бил свидетел на таквиз " недобреорганизирани показни акции " :wink: ми вземи че ела барем на една ( нема се съцнеш я ! ) пък тогаз изливай таквиз словоизлияния :wink: Туй кучеразнасянето в тоз случай още не се е случило :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Драчите се вече,а май не е редно.Каузата е ясна,зависи дали всеки я приема присърце!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
Milena
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:22 pm
Местоположение: София

Мнение от Milena »

... Не мога да разбера защо все някой трябва да го играе контра...
Какво се засягате като децата в ДГ, на българина трябва да му се набиват някои истини в главата, за да има някакъв резултат... общо взето такова е общото възпитание на нашенци-щом не му е в къщата-всичко може...ама крайно време е да се пречупим и да започнеме да мислим като европейците-щото всичко си е наше, но кога ще се осъзнае...
айде, че взех да се ядосвам.. :evil:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Ооооооооо Миленче , ко ме ста ?!? Де се затри бре :roll:

Как е детенце :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Milena
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:22 pm
Местоположение: София

Мнение от Milena »

Не съм се затрило-просто нямам много време да влизам и да пиша...
Добре сме, гледаме се с бебе Явор, за съжаление времето се разваля и разходките навън ще оредеят...за това пък ще имам повечко време за компа :lol:
Фуцата
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 434
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 10:52 am

Мнение от Фуцата »

Veronika написа:Иванов, от кой край на България си, че все нищо не ти разбирам на написаното?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ама и аз не го разбирам този чиляк кво иска да каже от време на време. :lol: :lol: :lol:
turboo
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 5:32 pm

Мнение от turboo »

Нищо не виждам???
Аватар
Deacon
новобранец
новобранец
Мнения: 87
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 4:28 pm
Местоположение: София

Мнение от Deacon »

Аз лично съм разчиствал и боклуците на другите още преди да се настаня на мястото ( защото често без да разчистиш е невъзможно да се разположиш) ... И накрая като се каним да тръгваме почистваме и съседните на нас места ( дребосъка много се кефи да помага) ... Но до следващия път е почти като предния :x ... Толкова ли е трудно да се понаведе човек, обикновенно трябват около 15 мин. Но де да знам...
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

пьрво-кьм веронока дето знам,че май е от варна-нема значение от кой край е иванов,мероприятието му е готино-и вие си го направете вьв вашия край,може и да има временен,а защо не и ТРАЕН ефект
второ-кьм барутчията :wink: аз сьщо не го правя от куртоазия,меркантилност,не се бия в гьрдите и пр..-приемето го,че ВАС ви бия в гьрдите и нарочно поставям нахално тая тема в най-четения форум,та да го видят повече хора,защото сьгласете се-никой не влиза в "екология,палатки,как да опазим родината" и пр глупости
трето-кьм деакон-15 мин са малко... :lol:
четвьрто-кьм миленка:бе я не ме дразни,че ще ти скьсам ушите :twisted: :lol: и ако искаш да знаеш-СЕГА е времето на скобара :smt008
пето-кьм иванов:то мноо убооо тия ваште,на старите видри мероприятия,ама вие,както и всички "отбори" ми мязате на неква масонска ложа дето..я кажи ми брато,КОЙ ще дойде на сьстезание на как да кажа..на старите видри само да сьбира боклука?ми дайте малко масовост,де-има и други,кьде ги ловят :wink: и ние искаме да участваме,без ,да еба да сме в отбори
ЕПИЛОГ:лошото е ,че почнахме да се дьрляме баш тия кьде не треба :( :( аз не Ви познавам,нито Вие мене,но накьде отиват нещата не ми харесва(е само миленка познавам)-общо взето става както ми казваше един приятел-"бе що ми задаваш отговори"и това с горенето е тьпо,и това-с извозването...а най тьпото е,че нема никва друга оправия-ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА :wink:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

http://gallery.nariba.com/showphoto.php ... 500&page=1айде и нещо "смешно" накрая
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Весела коледа 5 кила!!! :wink:
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Отговора на всичко това е само един,че само някой по-мислещи събират и чистят,а на други им доставя удоволствие да цапат.И знайте че има хора който просто ни се кефят като четат нашите писаници.НЕКА НЕ ИМ ДОСТАВЯМЕ УДОВОЛСТВИЕ.Който си е чистил,пак ще го прави / ако не му писне да слугува/,а цапачите са безкрупулни хора и това е.Така е било,така е и така ще бъде.Не се натъжавайте,живота продължава.
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
iogo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 992
Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 10:59 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

Мнение от iogo »

пето-кьм иванов:то мноо убооо тия ваште,на старите видри мероприятия,ама вие,както и всички "отбори" ми мязате на неква масонска ложа дето..я кажи ми брато,КОЙ ще дойде на сьстезание на как да кажа..на старите видри само да сьбира боклука?ми дайте малко масовост,де-има и други,кьде ги ловят и ние искаме да участваме,без ,да еба да сме в отбори
Не е най-коректно това изказване.
Aко има клуб в България който може да се нарече масов и достъпен за всеки то това е именно Стари Видри.
Не съм член на този клуб нито пък кандидат член но мога да те уверя че е така.
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

хубаво,де-извинявам се за некоректното изказване-всьщност нещата продиктували го произхождат по издалече,а именно-много ме нервира в последните няколко(може би кьм 2)години,когато си купя някой риболовен вестник или списание(знаеме ги всички кои са),разтворя го и вместо да прочета нещо интересно-начини,монтажи,кьде кьлве в момента и пр,попадам на около 2-3 СТРАНИЦИ с описания на некво си сьстезание,кьде било проведено,кой му бил организатора,кои бил фанал 3кила и 200гр,кои били участвали и пр,и пр....дьра бьра-2 чадьра-сякаш някой го интересуват тия работи!!!и сьм сигурен,че много колеги са на моето мнение-ами да ги публикуват тия работи в Труд или 7дни спорт...не,че сьм против отборите-даже познавам разни хора,не,че не искам да сме в бг-на вьрха в световно отношение,ама това ПОПЬЛВАНЕ на страничките с ненужна информация мноо ме дразни-те ,които са си участвали там,мноо добре си знаят и резултатите,и сьстезанието и всичкото дето ги интересува-не смятам обаче,че и мен(респ-НАС-другите) това ни засяга?знам,че сме много зле на фона на световните отбори,че общо взето сьстезателите ни се самофинансират,за разлика от една англия,напр,дето там тва е бати индустрията..ама в карая на краищата аз си купувам вестник Рибар,а не Рибар-сьстезател....и сега ми хрумна нещо друго-вместо да четеме за сьстезания,по добре тия СТРАНИЦИ да ги запьлнят с ЕКОЛОГИЯ-е мама му стара-ние сме долно племе-с промити мозьци ,толко ни набиваха комунизма и почти ни го набиха-по сьщия начин може да стане и с чистотата по водоемите :idea:
пс
никой не искам да обидя,но сьгласете се,че сьм маааалко прав поне :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
iogo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 992
Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 10:59 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

Мнение от iogo »

Напълно съгласен. :smt023
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”