Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и 9-ти

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

Аватар
buntasever
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Авг 12, 2011 1:44 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от buntasever »

Пишете точно коя дата и в колко часа, че май не е много ясно. Аз примерно нямам с какво да дойда на 9-ката, ако някой има място в колата да напише на лично тел.номер, живея в каршияка, да се разберем да ходим заедно. Все пак две ръце в повече не са излишни.
Само Ботев Пловдив
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

02.10.2011 от 11:00 АМ на краварниците. Между другото не е лошо и мене някой да ме вземе, тъй като и аз няма да мога да съм мобилен. Живея при Мол Пловдив.
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от Атанас Катцарски »

Колеги,излезе ми малко работа!Може ли да го отложим за по-късен час към 2 примерно.
Съжалявам че така стана,но ще пътувам извън града и незнам дали ще мога да се прибера дотогава. :roll:
Мога да взема някой от двамата.Пишете на л.с. да се разберем.
Колко човека ще сме и знаят ли другите за срещата!? :roll:
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Общо взето всичко се обърка отново. Дори и към два да е, знаем 3ма човека, аз също ще забера още един човек, който да ни помогне, но нямаме с какво да дойдем. Ако искате да го отложим за другата събота. Така ще уведомим и колегата Spinhead, който искаше да дойда и да помогне.
Ако сте съгласни направо променете заглавието на "Почистване на р. Марица около Пловдив. и да се събираме тогава. През седмицата ще се изпратят ЛС на хората които желаеха и искаха да помогнат.

Поздрави и отново и аз се извинявам. Просто тази седмица съм без превоз.
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от Атанас Катцарски »

Давайте да измислим дата и да е удобно на повечето!На тези които не могат няма да им се разсърдим-едва ли ще е последната сбирка на форума! ;)
Съжалявам и аз се забавих,сега си взлизам в нас. :roll:
Аз мога да кача 2-ма човека в моята баракуда.
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

И аз тогава ще съм с кола и няма да има проблем да кача някого. Давайте официалната дата да се разберем, да я обявим като важна тема тук. Сега ще проверя кои са изявили желание и ще им предложа 9-ти октомври (неделя).
Тоест нека първо да видим дали Вие можете да отделите време и да Ви е удобно. Колегата Атанас Катцарски ако му е удобно най-вече. Аз съм ок с неделята на девети октомври. Ако има още няколко които да са ЗА нека да пишат. След което аз ще пратя ЛС-та на останалите колеги.
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от Атанас Катцарски »

Ами засега и аз съм свободен!Бройте ме и мен!!!
плувката2006
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 2:38 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от плувката2006 »

В неделя "нашата" банда има ангажимент с едно мероприятие,иначе бихме се включили още 10- на души.Но това не ни пречи да правим уборка на всеки излет :wink:
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Разпратих съобщения до колеги, които са изявили желание, както и до колеги от Пловдив. Дано се съберем повече хора. Това е писмото което е пратено до колегите:
Здравейте колеги,
Искам да Ви уведомя, че на 09.10.2011 се организира групово есенно почистване на река Марица около Пловдив и в частност 6ти и 9ти километър. Желаещите да дойдат, могат да ми пишат ЛС, като споменат дали са с превоз, колко човека са и от кой квартал са, за да направим организацията по извозване. За тези с превозните средства, срещата е на краварниците в 11:00. Носете си чували за боклука, като всеки с кола, да си отдели място за извозването му до определените за целта места.
Колеги никой не е длъжен да идва, но нека се погрижим за нашата река. Това е линк към организационната тема -> http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f ... 3&start=15
Поздрави Любо!
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от Атанас Катцарски »

Супер,дано да се съберем хора!!!!
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Здравейте колеги,
Вчера отделих деня си в организация на събирането на хора и се стигна до там, че писах на нашите приятели от Хоби ТВ. Те естествено откликнаха и ме потърсиха за обратен отговор. Предполагам ще се направи някаква кампания в ефира на телевизията им, и вероятно ще се съберем хора дори и от околностите. Нека само да отбележа, че дори и ловджии е възможно да дойдат. Все пак целта на занятието ни е да почистим любимите ни места и кътове за риболов. Все пак там някога ще ходят и нашите деца, ако естествено самите ние се погрижим за това.
Някой ще се притеснят от това, че може би, ще дойдат хора с камери. За тези ще кажа, че никой не е направил нищо лошо, за да се срамува и притеснява! напротив! Няма нищо от какво да се притесняваме от репортажа, който ще направят хората и ще се даде пример на всички колеги, които следят телевизията. Убеден съм също така, че доста от форумите за лов и риболов в България след изявата ни, ще ни последват.
Не го правя с цел някаква реклама. Просто и само за почистването на реката е. Това, че се свързах с телевизията е с цел да се покаже, как българина не умее да пази чисто, това как трябва да се действа след всеки един излет и с цел да ни помогнат с набирането на хора за почистване. До тук честно казано не сме се събрали кой знае колко хора, но пък сме хора, които сме надмогнали егото си и сме готови да си помогнем сами.
Дано нямате лоши отзиви, но всичко е с цел да направим местата си по-приятни за посещение.

Естествено е възможно и никой да не дойде да снима по време на акцията ни, а просто да ме потърсят за предварителни снимки на околността, която сме решили да почистим, след което да направят техният анонс.
Просто хората бяха така любезни, да ми откликнат на изпратеният от мен имейл.


Поздрави Любо
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Като добавка към темата ще кажа, че току що се чух с А.Енева (Отдел програмен) на ХобиТВ и се разбрахме да се анонсира темата и целта на занятието през седмицата в ефир. По този начин ще допринесем със събирането на хора от околностите. Казаха, че ще ни набавят и ръкавици и чували, като това според мен самият е достатъчно признателна помощ от екипа на Хоби ТВ.
Също така ще се спомене, че Форум Нариба.Ком организира събитието. Нека всеки, който може и желае да се включи. Наистина е молба към всички Вас.

Поздрави Любо!
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Хайде бе хора, отново ли ще се излагаме ....????
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от barutchiata © »

По молба на sunnen правя темата Съобщение, така ще се вижда във всички подфоруми. Дано това провокира повече хора да се отзоват на апела за почистване. И дано това мероприятие бъде забелязано и от хората свикнали да си хвърлят отпадъците във реките.
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от Атанас Катцарски »

В колко часа ще е?Още ли остава в 11 часа!? :roll:
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”