Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и 9-ти

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Да мястото остава същото, часа също. Днес се чух с колегата Spinhead и той каза, че ще присъства, както и че ще доведе някой колега да помогне. Благодаря на тези които се отзовават.
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Днес видях и рекламата за кампанията. Благодаря на екипа на Хоби ТВ. Очакваме Ви утре на мястото.
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Днес бе първото ни посещение, за съжаление изложихте форума колегите, които казаха а не дойдеха. Изключение прави само един от колегите, който предварително ме уведоми, че няма да дойде. Хората от телевизията бяха там и направихме репортажа въпреки, това че всичките само се канехте и говорехте. Няма да е последното събиране,но не разчитам на никого вече. Бяхме няколко човека, като от форума бяхме единици .... т.е. 2-3ма души само. Именно това трябва да Ви засрами и да помислите добре. Имаше дете на не повече от 4-5 години, което събираше наравно с големите. Това колеги, което виждаме по реките и язовирите не е от циганите както каза един от съфорумниците тук. Открихме какви ли не опаковки от скъпи цигари, фанти, коли, бутилки от Корона и т.н. Циганите ходят с по една бака и 1 въдица. Тогава се питах кой е циганина в момента и кой е селяндура - ние или малцинствата?!

Благодаря на приятелите и колегите, които въпреки, че не писаха тук, те дойдеха и помогнаха. Не лошото време им попречи, не е и каквото и да било. Това за мен са хората, които са истински родолюбци и рибари.
Инициативата не е последна и няма да спрем да се събираме и чистим. Няма нищо срамно в това да събереш боклука на селяндура, който не мисли за здравето си и здравето на околните. Ако ние не пазим природата си и любимите кътчета, след години няма да се радвате на никакъв риболов.

Поздрави и дано следващият път бъдете малко организирани.
Благодаря и на barutchiata, че направи темата важна!
плувката2006
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 2:38 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от плувката2006 »

Изображение
Ето го и малкия рибар,който засрами многото активисти пред компютъра.
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от Кузмич »

В тази тема http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=30&t=53728 има снимки от събитието.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Малкият сладур наистина ни взе:) Браво и дано даде пример на повечето от вас! Благодаря на плувката2006 за съдействието!
Надявам се отново да се съберем, но този път да бъдем значително повече хора!
Отново благодаря! Очакваме и репортажа на колегите от телевизията.
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от barutchiata © »

sunnen написа:Днес бе първото ни посещение, за съжаление изложихте форума колегите, които казаха а не дойдеха. Изключение прави само един от колегите, който предварително ме уведоми, че няма да дойде. Хората от телевизията бяха там и направихме репортажа въпреки, това че всичките само се канехте и говорехте. Няма да е последното събиране,но не разчитам на никого вече. Бяхме няколко човека, като от форума бяхме единици .... т.е. 2-3ма души само. Именно това трябва да Ви засрами и да помислите добре. Имаше дете на не повече от 4-5 години, което събираше наравно с големите. Това колеги, което виждаме по реките и язовирите не е от циганите както каза един от съфорумниците тук. Открихме какви ли не опаковки от скъпи цигари, фанти, коли, бутилки от Корона и т.н. Циганите ходят с по една бака и 1 въдица. Тогава се питах кой е циганина в момента и кой е селяндура - ние или малцинствата?!

Благодаря на приятелите и колегите, които въпреки, че не писаха тук, те дойдеха и помогнаха. Не лошото време им попречи, не е и каквото и да било. Това за мен са хората, които са истински родолюбци и рибари.
Инициативата не е последна и няма да спрем да се събираме и чистим. Няма нищо срамно в това да събереш боклука на селяндура, който не мисли за здравето си и здравето на околните. Ако ние не пазим природата си и любимите кътчета, след години няма да се радвате на никакъв риболов.

Поздрави и дано следващият път бъдете малко организирани.
Благодаря и на barutchiata, че направи темата важна!

На всички взели участие в това благородно мероприятие Ви казвам респект момчета и момичета( щото гледам и девойки е имало).


Иначе реките в България започват да се замърсяват още от селата и градовете през които минават и се довършват от риболовци, миещите колите си, правещите пикници и много други подобни зле възпитани хора. Първите седем години или с други думи семейството е най-важния фактор.

И последно много ми е чудно кои от писалите в темата взеха учаатвие?
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от Атанас Катцарски »

Аз не успях за съжаление!Дано следващия път успея да дойда.Пък ако ли не,имам си багажник и човали в колата. :)
плувката2006
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 2:38 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от плувката2006 »

Катцарски,ние всички имаме чУвали в колите си и почистването не го направихме с комерсиална цел.Лично аз, отложих служебни ангажименти за да присъствам,макар,че отидох към 13часа/тогава приключва работното ми време/ с колегата Кузмич/Петър Василев/,заварихме само трима души-Любо ,приятелката му и един негов приятел,които даже не са членове на форуми за риболов.Всеки сам избира дали да присъства или не.Мога да кача много снимки как аз и моите приятели почистваме преди и след риболов,но едва ли това е важното в момента.Жалкото е ,че бяхме само 5-ма души и едно невръстно хлапе.А това всичко се отрази и от екип на ХобиТВ и за малко щяхме да станем за смях.
Ще помоля за следващият път организатора, независимо кой ще бъде, да оповестява мероприятието по-рано.Всичко това се прави на добра воля и да не се чувстват засегнати колеги,които не са могли да присъстват по-една или друга причина.
Има достатъчно боклук за събиране :wink:
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Именно, от форума бяхме само аз, колегата плувката2006 и Кузмич. Другите бяха мой приятели доброволци, които не са идвали там, а просто от добра воля решиха да ни помогнат.
Аватар
australia
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 3:07 pm
Обратна връзка:

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от australia »

Респект колеги :prayer: стига да имам възможност и аз бих се включил следващия път .
0877-19-03-89Иво e-mail (australia@abv.bg) skipe australiaivo2 :)Изображение
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Колеги смятам на първата по-топла неделя отново да се съберем и да продължим със започнатата цел. Гледайте прогнозите и давайте идеи кога да се състои второто ни събиране.

Поздрави
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от Атанас Катцарски »

Ще следя темата! :)
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от maznislav »

Аз съм я пропуснал темата , но сега ще я следя и ще се включа при следващотот мероприятие
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
Аватар
sunnen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 12:11 pm

Re: Дайте да организираме почистване на Марица около 6-ти и

Мнение от sunnen »

Утре ще е репортажа по Хобито. Там няколко пъти съм повторил къде и кога да се следят темите тук, кога ще са рекламите и кога ще се снима предаване на тема Еко Акция около водоемите ни.
Следете новините на Хоби Тв, програмата им е на адрес http://hobbytv.bg
Нека бъда извинен за рекламата, но нека малко повече хора се съберем за следващото ни мероприятие.
Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”