Среща Перник

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Среща Перник

Мнение от emo vasilev »

E , а честито и от мене - пожелавам ви дълъг семеен живот ,много здраве , щастие и късмет ! :drinkers:
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: Среща Перник

Мнение от Николай Неделков »

Тъй като срещите напоследък зачестиха, ще драсна няколко реда тук. Сливаме срещите със състезанията. Получават се големи веселби, събираме се много, а и нови хора и всичко е 6... поне за сега... надяваме се да стане 7 :mrgreen: За всяка среща/състезание ще се пуска тема в раздела за състезанията, 3 седмици предварително. После там снимките с купите и медалите, тук веселата част :drinkers:
Ето и основните идеи:



"ВинкелЪ" OPEN

След доброто начало на ВинкелЪ състезанията, съвсем нормално и логично е да има продължение. "ВинкелЪ" състезанията ще са freestyle, което ще рече, че може да се лови на плувка, фидер или обикновенна дънарка... Не е разрешен спининга, бомбарди, блуда, парашути и ползването на жива стръв. Може да се използват максимално 2 куки. Всички "ВинкелЪ" турнири ще са И ОТБОРНИ. Състезанията ще са с продължителност 4 часа - един манш. Максималният брой на участниците ще бъде съобразен с водоема, на който ще се провежда турнира. 2 състезания ще бъдат на платен водоем, а 1 на свободен...
Всеки отбор ще се състои от 2 души.
Състезателите ще бъдат разпределени в два сектора, като съотборници няма да могат да бъдат в един сектор.

"Майстор на Перник"

Турнира ще бъде както този, който се проведе, 2 отделни състезания, с отделни победители. 2 манша по 3 часа на свободен водоем. Новото е... Турнира ще бъде и ОТБОРН. Всеки отбор ще се състои от 2 души разпределени в различни сектори. Втория манш местата се сменят. Индивидуално и отборно класиране и награждаване ще има както за всеки отделен манш, така и общо класиране на база двата манша, за да се определят МАЙСТОР и МАЙСТОРСКИ ОТБОР на Перник. Турнира ще бъде само на плувка, с една кука.

Дати:

"ВинкелЪ" OPEN III - 15-30 април, платен водоем

"ВинкелЪ" OPEN IV - 15-30 юни, свободен водоем

"Майстор на Перник 2014" - около 19 октомври, свободен водоем

"ВинкелЪ" OPEN V - 1-10 декември, платен водоем

-------------------------

Всички състезания ще бъдат в НЕДЕЛЯ !
Слънчевките се зачитат ! :lol:
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: Среща Перник

Мнение от Николай Неделков »

https://www.facebook.com/pages/%D0%A0%D ... 502?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;


Рибарско сдружение "ВинкелЪ" е основано на 1 ноември 2013 година. Идеята датира доста назад в годините, но сега просъществува. Предстои официалната регистрация в съда, според Законите на Република България. Целите и идеите на тази неправителствена организация и сдружение с нестопанска цел са да бъдат периодично зарибявани свободни водоеми на територията на Област Перник, както и сформирането на екоакции за почистване бреговете на тези водоеми. Третата цел на сдружението е да спрем бракониерите... А това зависи и от Вас !
За постигане на целите ще разчитаме на спонсорство и внасяне на членски внос, който никак няма да е голям, но за това ще се говори лично, а и след законната регистрация.
Всеки който иска да се присъедини официално към сдружението да се свърже с мен на лично съобщение или на e_mail: n_nedelkov@abv.bg


Момчета, страницата на сдружението ще е само за официална информация, всички обсъждания ще си ги правим тук и във фейсбук групата, на страницата само крайния резултат. Първоначално, който иска да членува, членския внос за година ще е равен на цената на един риболовен билет, а именно 25 лева. За всички разходи ще има необходимите документи, с които да се отчетем... никой няма да изкарва пари на нечий гръб. И второ, който иска фланелка с логото на сдружението, да ми пише, да каже размер и като се съберем поне 10 човека ще гледам за цени и някакви отстъпки... да се включим в около 10 лева за бройка...
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: Среща Перник

Мнение от Николай Неделков »

Мили дами и Вие господа, по случай 2-ри февруари ще си спретнем ГЕЙ-оперативка на р.Струма на обичайното място - гр. Земен, зад гарата :lol: :ANAL: :butthead:
Майтапа на страна, "празника" го оставете, просто и ясно си знаете за какво иде реч. Всеки февруари от няколко години, даже по-точно началото на февруари, се събираме да открием годината с една рибарско-пиянска сбирка. 10:00 часа на място или 9:30 часа на Лукойл-а в Радомир. Колкото повече, толкова повече. От мен шатра и маса, за яденето и пиенето си знаете :drinkers: :drinkers: :drinkers:
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Среща Перник

Мнение от nasco2 »

Ники първо ЧРД много успехи на всички фронтове :) Ако намеря шофер и аз ще дода.
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: Среща Перник

Мнение от Божидар »

Ники и от мен ЧРД ,а за сбирката Духом с Вас :drinkers:
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
Аватар
ninastefanina
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2130
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:00 am

Re: Среща Перник

Мнение от ninastefanina »

nasco2 написа: Ако намеря шофер и аз ще дода.
Тоа па :lol:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
инспектора
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 11:28 am

Re: Среща Перник

Мнение от инспектора »

Там сме целият отряд! :lol:
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Среща Перник

Мнение от nasco2 »

ninastefanina написа:
nasco2 написа: Ако намеря шофер и аз ще дода.
Тоа па :lol:

А те го шофера обади се, значи идеееем :drinkers:
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: Среща Перник

Мнение от Николай Неделков »

Момчета, аз ви подкарах за сбирка, ама... Разбрах го преди малко, не знаех до сега. По новия график за февруари ми се пада дежурен точно на 2-ри :(
За съжаление се налага да пропусна :(
Ще пазя Овча купел от снежинките :axe:
Приятно изкарване и да ми пратите снимка на мезето :drinkers:
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Среща Перник

Мнение от nasco2 »

И ко ся, среща ще има ли?
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: Среща Перник

Мнение от Николай Неделков »

Е к'во, без мене не можете ли :?:
Верно че всичките срещи аз съм ги организирал, даже и тая, ама можете да поркате и без мене, не се ослушвайте :drinkers:
Едно неизвинено и на мен ще пишете за толкова години, нали до 5 можеше и после класната звъни вкъщи :lol:
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Среща Перник

Мнение от nasco2 »

Аз да си попитам, че то ако на Пернишка среща идем само Софиенците, м оем и тука да си збереме некъде .
Аватар
indalo
фен клуб-скобар
Мнения: 2197
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 10:11 pm
Местоположение: pernik

Re: Среща Перник

Мнение от indalo »

За съжаление и аз май отпадам, ще знам утре вечер.
Чудя се луд ли съм или не съм.
Не мога да спя преди риболов и това си е........
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Среща Перник

Мнение от nasco2 »

Аз пак да попитам? И ако да някой да опише как се стига до там, че не съм ходил друг път.

nasco2 написа:И ко ся, среща ще има ли?
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”