Срещи София 2011г.

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Срещи София 2011г.

Мнение от nasco2 »

Чакам предложения за заведения до 15.01.2011Г. Нека предложенията бъдат съобразени с цени и комуникация. Всеки дал предложение да е готов да се наеме и с резервацията на даденото заведение не само за сега и за напред докато може. Няма да има анкета ще бъдат взети реални мнения, ако някои има нещо против да ми пише на лично или на модераторите. Те ще се свържат с мен. Ако не сте съгласни с това, аз се отеглям веднага и нека човека, несъгласният поеме нещата.

За мен няма значение този, онзи или 4- 9-тият форум. Важното е да се съберем. Няма значение под името на на кого ще се съберем, важното е да се събираме.

Това ще бъде пуснато във форумите в който участвам с копи и пейст и с молба все пак да се съобразявяме, че тази традиция е създадена от членове дали бивши или настоящи в НАРИБА. Важното е да се събираме.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от chirusa_bg »

Здравей Наско,
предлагаш да се организират нови срещи ли? Моля те, разясни идеята си, тъй като не си я споделял до сега, а от постът ти не се разбира.
Ако говориш за организирането на нов тип срещи, значи ли това, че се отказваш от организацията на месечните срещи на форум „Нариба” след няма и месец?
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
saksi
фен клуб-скобар
Мнения: 2656
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 8:34 pm
Местоположение: Божурище

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от saksi »

Разбира се ,що да не се разбира.
Очаква предложения за кръчми,какво толкова.
Pavkata 1977

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от Pavkata 1977 »

Здравейте Съфорумци,сега видях написаното от Наско и реших да взема отношение.
Като редовен участник от две години насам мога да кажа само,че срещите имат своето обаяние...
На срещата на 23.12,аз се бях понагърбил с организаторски функции и не съжалявам,получи се една хубава и емоционална вечер,събрахме се над 35 човека с различни риболовни,форумни и житейски ценности и пристрастия!
Всички бяха доволни(поне видимо),нямаше препирни кой Форум е по-по-най!
Доколкото знам Ивака е бил организатор на първите срещи,сега Човека няма възможност и традицията трябва да се продължи!
А традицията и логото са "наРиба.ком" и поредният номер на срещата!
Както всички Вие знаете на срещите са добре дошли хора от всички Форуми,но,традицията и логото е едно!
Всички,които ме познават знаят,че съм член и деен участник и в един друг Форум,там също си има традиции и лого и никой не ги нарушава и осквернява!
Призовавам за същото и тук,началото е положено от "наРиба.ком" нека така и да продължи!
По отношение на организацията и изборът на заведение за Софийските срещи смятам,че е редно ако някой има някакви претенции или предложения да го сподели в темата и след като има конкретни факти да започне една дискусия,а ако хората решат да си остане същата кръчма-просто на 20.01.2011 започваме със записване за да знаем колко места да резервираме.
Очаквам Вашите мнения в темата,ясни и точни,без излишен спам.
Приятен ден!
Аватар
rdochev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 11:55 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от rdochev »

На мен кръчмата ми хареса.Хубавото е, че може да е само за нас.А иначе мисля ,че знам Наско що е пуснал тая тема.
i don't drink water cos fish fuck in it
Аватар
georgi_sarafov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 173
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 5:56 pm
Местоположение: село Мирково

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от georgi_sarafov »

Понеже не ми се ровичка из архива може ли да ми кажете къде се прави срещата.Имам къде да спя щото до скоро бях софиянец и няма проблем да дойда и аз.
lubo9
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 10:32 pm
Местоположение: София

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от lubo9 »

Аз съм за същата кръчма. Има транспорт, евтина е, а и сервитьоркат ане е за изхвърляне :D
Мисълта убива действието!
Аватар
rdochev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 11:55 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от rdochev »

Ееееееееееее-стига с тая сервитйорка-тя е една за 35 човека-щте я уморим ако.........(дано не влиза във форума)

ПП: не мога да намеря на клавиатурата ер-малкия
i don't drink water cos fish fuck in it
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от nasco2 »

chirusa_bg написа:Здравей Наско,
предлагаш да се организират нови срещи ли? Моля те, разясни идеята си, тъй като не си я споделял до сега, а от постът ти не се разбира.
Ако говориш за организирането на нов тип срещи, значи ли това, че се отказваш от организацията на месечните срещи на форум „Нариба” след няма и месец?

Не Чирка, не предлагам нов тип срещи??? Предлагам организция за следващите, с оглед на това, че последните 5 ги организирах аз и група ентусиасти в последният момент за да се спази традицията и бяхме оспорени от някои хора. Ще кажа само, че поради липса на организатори доста хора ми звъняха и ме питаха какво става? Няма ли да се събираме? Не знам защо ми звъняха на мен, явно така са решили??? И просто за да уважа вниманието им и традицията поех нещата.
Ако под "нов тип срещи" имаш предвид, че не са само за този форум, е това няма да са нов тип така е от доста одавна, идват хора изгонени от форума но добри приятели с много от членуващите тук в частност и с мен. Та затова казах, че ако са само за този форум, аз се отказвам от организацията, не мога да пренебрегна добри приятели нежелани на срещи на който участвам в организацията. Нямам нищо против да са под името "Нариба" защото от тук са започнали. В началото са започнали като сомаджийски срещи, след това са търпели измения в тематиката, същноста си и местоположението. И всяко нещо е нормално да се променя с цел подобряване. Лично аз ги виждам като среща на стари приятели и запознанства с нови такива, с цел споделяне на любимото хоби и не само.
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от nasco2 »

georgi_sarafov написа:Понеже не ми се ровичка из архива може ли да ми кажете къде се прави срещата.Имам къде да спя щото до скоро бях софиянец и няма проблем да дойда и аз.

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=32&t=41274

На тези срещи не е задължително да си Софиянец за да присъствяаш.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от chirusa_bg »

В такъв случай явно не съм те разбрал.
Кръчмата е доста пропаднала, но пък си имаме цяла зала само за нас и ни глезят. :lol:
Мен ми харесва, цените са добри, яденето вкусно, а щом лятото ще можем да сме в градината супер.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
tiho todorov

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от tiho todorov »

Сегашното място за срещи,лично за мен е идеално.Организацията на Павката е 6.Това е моето мнение.Весели празници,да сте живи и здрави :drinkers:
Аватар
georgi_sarafov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 173
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 5:56 pm
Местоположение: село Мирково

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от georgi_sarafov »

nasco2 написа:
georgi_sarafov написа:Понеже не ми се ровичка из архива може ли да ми кажете къде се прави срещата.Имам къде да спя щото до скоро бях софиянец и няма проблем да дойда и аз.

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=32&t=41274

На тези срещи не е задължително да си Софиянец за да присъствяаш.
Абе това ми е ясно само ми кажи къде е тая среща
Margatyna
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 135
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 3:41 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от Margatyna »

Честита Нова Година, момчета!

като прочетох за сервитьорката, пък и някой предложи, че щяло да бъде хубаво заведението да е само за рибари, демек потребители от този форум, та ми хрума нещо и реших да го изложа :wink:

ако бях на ваше място щях да спретна среща в заведение, където имат среща по същото време потребителки на форум "Гоблени" примерно или потребителки на някой български кулинарен форум Изображение
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Срещи София 2011г.

Мнение от nasco2 »

georgi_sarafov написа:
nasco2 написа:
georgi_sarafov написа:Понеже не ми се ровичка из архива може ли да ми кажете къде се прави срещата.Имам къде да спя щото до скоро бях софиянец и няма проблем да дойда и аз.

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=32&t=41274

На тези срещи не е задължително да си Софиянец за да присъствяаш.
Абе това ми е ясно само ми кажи къде е тая среща

Ами вземи цъкни на линка и ще видиш.
Заключено

Обратно към “Срещи и Купони”