НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Заключено

Дати за НС 9

Анкетата свършва на Нед Апр 03, 2011 5:44 pm

1. 06.05 - 08.05
8
11%
2. 13.05 - 15.05
8
11%
3. 21.05 - 24.05
38
54%
4. 27.05 - 29.05
16
23%
 
Общо гласове: 70

Аватар
Commander
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Фев 05, 2008 12:14 pm
Местоположение: Смолян
Обратна връзка:

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от Commander »

Колеги може ли някой да ми разясни схемата с тази збирка на езерово. Понеже всяка година когато ходя там (само през забраната съм там) ви засичам и винаги съм се чудел какви точно са условията ако мога така да се изразя...
strijok
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5343
Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 4:26 pm
Местоположение: Иван Котаков - Бургас

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от strijok »

Схемата е следната - СРЕЩА на приятели от цялата страна, йедене и пиене и който иска мое да разпъне некой такъм :wink:
Когато ловиш риба, е спорт. Когато разказваш за това, е изкуство.
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от Andrey_76 »

27-29. +1
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
Аватар
chapara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 563
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 2:07 pm
Местоположение: Божо от Софето

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от chapara »

Жоро-multi_maks написа:
chapara написа:Поразмислих.21-24 :mrgreen:
Абе колега, може ли да имаш 6 мнения във форума и 3 от тях да са за пукница??? :mrgreen:

21-24 :drinkers:
Колега недей с лошо :axe: ,аз за това се записах ф форума
:mrgreen:
Най-мразя да се подебавват с моята усоба !!!
ИзображениеИзображение
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от krokibg »

Тая година,така или иначе храня рибата при мен на стената и хвърлям по 3 тона царевица на седмица,имам изненада за Вас,щом се престрашихте да ми дойдете на гости :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ще сменя хранилката и ще я преместя временно,преди да дойдете,да се съберат рибите при вас :lol: :lol: :lol: Ден-два преди да дойдете ще спра храненето,за да са гладни и да са там,в очакване на манджата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Имам и една лоша новина,отнасяща се до дърветата !!! От известно време се гласят да режат тополите,предния път ги спасих,и сега мисля да се опитам но да видим какво ще стане !!! Надявам се да стане след срещата,така или иначе остаряха много,гният и падат,ще стане беля и ще паднат върху някой човек :lol: :lol: :lol: Обещават да засеят нови,млади дървета,ама още се мисля да ли да тръгвам на война или да ги оставя да ги бутнат и засядат нови.Какво ще ме посъветвате,че съм бясен ??? Пак някакъв измамник се опитва да извади пари на гърба на напоителни системи,предния ги извъртя и не им плати,та тоя майче е същия миндил !!!Май ще се влиза в затвора,както е тръгнало :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
bkd
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3907
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 8:16 pm
Обратна връзка:

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от bkd »

Любе ,кво ги чакаш бе брат .....................бутни ги ти теа каваци :yawinkle:
ИСКАМ МРАКА НА ЗОРАТА,А НЕ ЗАЛЕЗА НА СВЕТЛИНАТА...
stefan_ginev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: София

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от stefan_ginev »

Любе ако наистина са мн.стари и изгнили е по-добре да ги срежат защото наистина да не стане някоя беля а ако някой иска да прави кинти е друг въпрос.Ако засадят нови те бързо ще дръпнат все пак такова е дървото, но лошото е, че когато дават обещания в повечето случаи не ги изпълняват ако трябва ще правиме жива верига :wink: .И не си слагай тоя грях да го лежиш като човек педала.

П.П.Адмирации за това където си решил да я подържиш гладна барем покажеме че можеме и риба да хващаме :lol:
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от krokibg »

Commander написа:Колеги може ли някой да ми разясни схемата с тази збирка на езерово. Понеже всяка година когато ходя там (само през забраната съм там) ви засичам и винаги съм се чудел какви точно са условията ако мога така да се изразя...

Колега,всички от форума са добре дошли,водят си и приятелите,жените,любовници а понякога,идват и мъжки двойки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Тех ,няма как да ги объркаш,още след втората ракия и почват да се целюват уста в уста :lol: :lol: :lol: Падне ли ноща,почват да се бутат из палатките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Сега сериозно,взимаш си ядене и пиене за четири дни,пържоли,салати,ракия - колкото повече,толкова повече,палатка или каравана,въдици и каквото ти дойде на ум,без огнестрелни уружия,абсолютно са забранени,дори и за самоотбрана.Там или те бият,или биеш,ближеш раните и пак на масата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Гледаш да не хванеш по-голяма риба от Сапуна и така ще спиш спокойно вечерта,иначе има опасност да се събудиш с "НАЙ-ГОЛЕМИЯ РИБАР" на въдицата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :drinkers:

Надявам се,че разбираш от хумор и бъзик,идвай и вземи който искаш с теб !!!
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от krokibg »

stefan_ginev написа:Любе ако наистина са мн.стари и изгнили е по-добре да ги срежат защото наистина да не стане някоя беля а ако някой иска да прави кинти е друг въпрос.Ако засадят нови те бързо ще дръпнат все пак такова е дървото, но лошото е, че когато дават обещания в повечето случаи не ги изпълняват ако трябва ще правиме жива верига :wink: .И не си слагай тоя грях да го лежиш като човек педала.

П.П.Адмирации за това където си решил да я подържиш гладна барем покажеме че можеме и риба да хващаме :lol:
Чух се с директора,ще засадят нови фиданки и ще направим с момчетата оборка на остатъците от рязането на секачите.Спасих тополите на плажа,ще ги платя и ще си останат мой,иначе ще стане грозно и няколко години,няма да има сянка.Ще си имам 15 тополи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от sapuna »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:....взимаш си ядене и пиене за четири дни,пържоли,салати,ракия - колкото повече,толкова повече... и Гледаш да не хванеш по-голяма риба от Сапуна и така ще спиш спокойно вечерта,иначе има опасност да се събудиш с "НАЙ-ГОЛЕМИЯ РИБАР" на въдицата
А ако си решил да я хванеш,носи повече от горе изброените!!!

/ Любак аз се събудих с ГОЛЕМИЯ РИБАР в палатката,ти за на въдицата говориш :lol: /

По темата - ще следя анкетата,и преди края и ще гласувам за тази дата,която води в класацията! :D
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
drat
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1046
Регистриран на: Съб Дек 22, 2007 6:12 pm
Местоположение: Иван от Софето

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от drat »

Гласувах за 27.05 - 29.05, това са единствените дни в които почивам през месец май. :drinkers:
Изображение
Аватар
pluv4o
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1085
Регистриран на: Чет Дек 28, 2006 9:25 pm
Местоположение: varna

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от pluv4o »

21-24.05. :drinkers:
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от krokibg »

sapuna написа:
Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:....взимаш си ядене и пиене за четири дни,пържоли,салати,ракия - колкото повече,толкова повече... и Гледаш да не хванеш по-голяма риба от Сапуна и така ще спиш спокойно вечерта,иначе има опасност да се събудиш с "НАЙ-ГОЛЕМИЯ РИБАР" на въдицата
А ако си решил да я хванеш,носи повече от горе изброените!!!

/ Любак аз се събудих с ГОЛЕМИЯ РИБАР в палатката,ти за на въдицата говориш :lol: /

:D

Митак,гледам да не стреснем новите колеги,които ще присъстват бре :mrgreen: Ако ги изплашим,преди да са дошли,ще ни излезе име,после върви се оправяй :lol: :lol: :lol: След срещата,ще правим разбор на случките,нали знаеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
bisqo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Апр 17, 2008 1:42 pm
Местоположение: пловдив

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от bisqo »

от 3 години се каня да дойда и все неидвам, дано тази успея, но да видим датите как ще са
Изображение
Незнанието не е извинение.
Pavkata 1977

Re: НС - 9 Езерово - избор на дати ?

Мнение от Pavkata 1977 »

При жеста,който ще направи Любо по отношение на храненето на рибите вече нямам търпение да идват съкровенните дати и дано са 21-24.05,че да имаме възможност да оценим Доброто на Любо и да пориболовстваме! :D :D :D
Заключено

Обратно към “Срещи и Купони”