Среща София 59

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Pavkata 1977

Среща София 59

Мнение от Pavkata 1977 »

Здравейте колеги,дойде времето за поредната Софийска среща,но има няколко неща,които трябва да се уточнят.
Наско 2 ме помоли да пусна тема с предложение за отлагане на срещата с една седмица,защото се събраха доста празници напоследък,очаквам Вашите мнения и коментари!
Другото,което трябва да се реши е къде ще се провеждат летните срещи,защото има хора,които искат да се местим в Офисът на Чапи(повечето знаят къде се намира),за мен е без значение къде ще са срещите,важното е да ги има!
Приятен ден на всички.

EDIT:
Мнението,което изразиха повечето колеги към момента,че традициите са си традиции и трябва да се спазят,дори и 2-ма човека да дойдат!

Дата 26.05.2011 час след 18.00.
Място:Бистро "Златна Есен"
Град: София, 1797
Адрес: ж.к. Мусагеница бл. 101А
Аватар
icokanev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 1:18 pm
Местоположение: София

Re: Среща София

Мнение от icokanev »

Доколкото знам, срещите са "фиксирани" - всеки последен четвъртък на месеца. Това, че ще има отсъстващи, съвсем не означава, че няма да се провеждат срещи! Някак си, доста авторитарно изглежда! Преди Новогодишните празници, също беше доста натоварен "графика" на всеки. А и много колеги по различни поводи не успяха да бъдат на яз. Езерово!

Това е моето мнение, колеги!
Ако знаеш, значи можеш, иначе ... се учиш!
Pavkata 1977

Re: Среща София

Мнение от Pavkata 1977 »

Ице,като цяло съм съгласен с теб,но Наско2 настоя да се пусне тема,поетият ангажимент е изпълнен и се придържам към "глас народен,глас Божий!"

До сега не си изказвах мнението,но сега ще си позволя.
За мен е без значение къде и кога ще се виждаме,важното е да го правим,заведението,в което сме в момента не е кой знае какво,но ни "приюти" и хората ни предоставят всичко на Наше разположение,да запушено е,"дупка" е,но когато нямаше опции това беше един добър избор,а сега си има една прилична градина,в която на въздух да се организират бъдещите сбирки,като кажете да се местим ще се местим,но си мисля,че все пак мястото е добро и няма смисъл да обикаляме като цветарки!
Пак казвам каквото и да се реши приемам мнението на Софийският колектив!
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Среща София

Мнение от chirusa_bg »

"Офиса на Чапи" е на ул. Искър и ул. Париж - Синя зона! :?
Отделно ни изгониха есента и се наложи да си търсим нова кръчма по спешност. :?
Хич не са ми притрябвали, какво да правя в заведение, в което ти казват, че не може да сабереме масите, щото нещо си :mrgreen:
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
icokanev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 1:18 pm
Местоположение: София

Re: Среща София 59

Мнение от icokanev »

Ясно, и така, маса 200 е за мен!
Ако знаеш, значи можеш, иначе ... се учиш!
Аватар
icokanev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 1:18 pm
Местоположение: София

Re: Среща София 59

Мнение от icokanev »

Не е колегиално, да бия път до там за едно питие, и то сам!
Ако знаеш, значи можеш, иначе ... се учиш!
Аватар
icokanev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 1:18 pm
Местоположение: София

Re: Среща София 59

Мнение от icokanev »

Моля, без коментари за срещата! Имат право само присъстващите - http://icokanev.snimka.bg/friends/sreshta-59.595610
Ако знаеш, значи можеш, иначе ... се учиш!
Pavkata 1977

Re: Среща София 59

Мнение от Pavkata 1977 »

Компактна и приятна среща,рибарска раздумка на чист въздух...какво му трябва повече на човек?!
Аватар
Milkonti
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 393
Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 3:08 pm

Re: Среща София 59

Мнение от Milkonti »

Здр.ако е вьзможно дасе измисли друг начин за среща защо трябва дае точно на тези места
m-kar.mobile.bg
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Среща София 59

Мнение от nasco2 »

Milkonti написа:Здр.ако е вьзможно дасе измисли друг начин за среща защо трябва дае точно на тези места



Предложи нещо конкретно.
Желателно е тези който предлагат да имат намерение и да присъстват. Но не намерение от сорта, ако е до нас ще дойда.
Имаше тема за предложения и не се появи нито едно освен летните да се преместят на предишното място и е време да се обсъдят отново варианти.
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”