Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи .

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от barutchiata © »

Още веднъж казвам, че нямам претенции за деня от седмицата, щом за някой е по удобно сряда нека да е сряда.
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от nasco2 »

Не се обаждам умишлено, все ми е едно къде е и кога е, аз ходя на тези срещи да се видя с приятели, макар, че и без да ходя ние си се виждаме, просто се надявам на нови приятелства. Хич не ме бърка качеството, количеството, местоположението, името, цените каквото и да е, все пак е веднъж в месеца , все ще изтърпя каквото не ми харесва. Хора замислете се, много се изписа.
Кой бил взел решението, ми взе го човек който видя, че само лаеме а не решаваме нищо и нямаше време иначе тази среща просто нямаше да я има. Преди почти година аз и Павката направихме същото по същите причини и съответно си изядохме огромната порция с лайна и то основно от хора които не присъстват на срещите, сега друг ги яде, а следващият път дали ще има гладни....... и дали ще има срещи....???

И стига с тоя или оня форум, тва да не е БКП преди 1989г. и ние да не сме партийни ЧЛЕНОВЕ??? Всички нас ни свързва хобито и трабва да ви кажа доста приятелства завързах покраи него и се чуствам сигурен във всяка точка на България та и извън нея благодарение на тези приятелства и запознаства.

Няма да дам предложение за кръчма и дата освен едно ако не се вземе никакво такова, мястото и датата да си останат същите каквито са били последно и това да важи всеки път когато възникнат такива спорове. Опа и още едно предложение, да се избере един или двама организатори и да им се гласува доверие, каквото решат това да бъде, ако някои има претенции да се обръща към тях лично. Повярвайте ми така тези спорове няма да съществуват. А недоволни винаги ще има, няма как на всички да ни е еднакъв вкусът, характера и социалният статус.
Jechev написа: ..........., а за всяка НС постоянно...после всичко си отминава и нещата си идат на мястото....важното е да има смислен диалог а не бла бла....


За тази за сега вървят гладко, не дърпай дявола за опашката, просто късно се почна, за това трябва да има организатори за да мислят на време. Ако не модераторите требе да се заемат.
Аватар
icokanev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 1:18 pm
Местоположение: София

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от icokanev »

Jechev написа:Предлагам следващата среща да я организира ..... и Ицо Канев,сиреч да изберат кръчмата, щом са най-недоволни, да видим и проверим тяхното предложение за дяма повече такива крамоли и интриги, като заведението е добре да е в централната част на града, а не някоя квартална кръчмичка!
Ако не искат да се наемат, по-добре повече да не участват в дискусиите!
За деня (сряда, или четвъртък), ако искате пускайте анкета!


Благодаря Ви, за оказаната чест, Г-н Жечев! До колкото си спомнам и Вие присъствувахте на срещата, която лично бях оценил и отразил като такава. Поех абсолютно всички забележки и критики от колегите, включително и от Вас самия.

1.Сега не разбирам, обаче, Вашия критерии за "най-недоволни"! Нека коментираме това на ЛС и да не занимаваме другите с проблема!
2.Как и с кое предложение Вие преценихте, че внасям "крамоли и раздори" между колегите?
3.Хем препредлагате да организирам срещата, хем ми поставяте изискваяния и ултиматуми за нея!

В този смисъл, ПРЕДЛАГАМ:
На дата 29.09.2011год мястото на срещата да бъде в добре познатото заведение "Златна есен", кв.Мусагеница, след 18.30 часа. Добре дошли на всички желаещи!
Само за записвания ще бъде пусната тема като молбата ми е за по-сериозно отношение!
Факта, че се подготва НС 22-25.09.2011, не трябва да оказва влияние върху изградените вече традиции!

Здраве и успехи за всички!
Ако знаеш, значи можеш, иначе ... се учиш!
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от Ivak »

Jechev написа:[Ся, към Ивака, абе душко, вземи ела на некоя среща стига изписва по сто поста кое как да бъде и е било, пъ и ако се наемеш и с организацията ще е екстра, явно без тебе майна не се получават нещата както беше преди, най-горещо щъ замола да се вземеш в ръце и да се включиш брат! 8)
:
Жечев, колко пъти да напиша, че нямам възможност да идвам(времева), и колко пъти когато съм се появявал да го обявявам на всеослушание :wink:
Хубаво да се взема в ръце, но тези ръце ми трябват за да имам къде да живея и какво да ям.
Съжелявам, но това ми е по-важно в момента и ако се справя с това ще отделя веднага време за срещите.
Пиша по сто поста защото не искам да се провали всичко, съжелявам за което.
Вземам си бележка и ще се опитвам да присъствам по-често.
Аватар
dzeviza
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Юли 01, 2011 2:39 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от dzeviza »

[quote="nasco2"]Не се обаждам умишлено, все ми е едно къде е и кога е, аз ходя на тези срещи да се видя с приятели, макар, че и без да ходя ние си се виждаме, просто се надявам на нови приятелства. Хич не ме бърка качеството, количеството, местоположението, името, цените каквото и да е, все пак е веднъж в месеца , все ще изтърпя каквото не ми харесва. Хора замислете се, много се изписа.
Кой бил взел решението, ми взе го човек който видя, че само лаеме а не решаваме нищо и нямаше време иначе тази среща просто нямаше да я има. Преди почти година аз и Павката направихме същото по същите причини и съответно си изядохме огромната порция с лайна и то основно от хора които не присъстват на срещите, сега друг ги яде, а следващият път дали ще има гладни....... и дали ще има срещи....???

И стига с тоя или оня форум, тва да не е БКП преди 1989г. и ние да не сме партийни ЧЛЕНОВЕ??? Всички нас ни свързва хобито и трабва да ви кажа доста приятелства завързах покраи него и се чуствам сигурен във всяка точка на България та и извън нея благодарение на тези приятелства и запознаства.

Няма да дам предложение за кръчма и дата освен едно ако не се вземе никакво такова, мястото и датата да си останат същите каквито са били последно и това да важи всеки път когато възникнат такива спорове. Опа и още едно предложение, да се избере един или двама организатори и да им се гласува доверие, каквото решат това да бъде, ако някои има претенции да се обръща към тях лично. Повярвайте ми така тези спорове няма да съществуват. А недоволни винаги ще има, няма как на всички да ни е еднакъв вкусът, характера и социалният статус.

:smt038 Добре го каза колега,аз бях решил да ходя на срещата,но се отказах,след като видях как се държат един друг :drinkers:
Аватар
ninastefanina
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2130
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:00 am

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от ninastefanina »

Колега имаш лс :wink:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
Аватар
icokanev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 1:18 pm
Местоположение: София

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от icokanev »

dzeviza написа:
:smt038 Добре го каза колега,аз бях решил да ходя на срещата,но се отказах,след като видях как се държат един друг :drinkers:


Как се държаха един към друг - като на среща! Виж снимките и коментирай!
Ако знаеш, значи можеш, иначе ... се учиш!
quietriot
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 828
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 1:40 pm
Местоположение: софия /лятото в ямбол

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от quietriot »

Баси и тука сте се накокошинили , :)заеби
в Фишинга ги спряхме срешите преди година още , поради същите противоречия .
май и вие отивате натам :wink: .
В Мусагеница, правите среща, че къде в моята махала в "Златна есен" ли???
Тя ми каза Елена, че отивала на рибарска среща , ма аз не обърнах много внимание :mrgreen:
От моя опит като организатор на ония срещи у фишинга решение няма............
За съжаление..... :oops:
Аватар
dzeviza
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Юли 01, 2011 2:39 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Размисли и обсъждане за подобряване на Софийските срещи

Мнение от dzeviza »

ninastefanina написа:Колега имаш лс :wink:
:smt023
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”