Русе - 20

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
nicki4
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 258
Регистриран на: Вто Окт 23, 2007 8:27 am
Местоположение: Ruse

Русе - 20

Мнение от nicki4 »

Здравейте рибари и рибарки :wink: !

Почна новия сезон и като гледам кога е била последната ни среща мисля, че е време да си сверим часовниците с някоя среща(първо в механата и после на бойното поле, ако реши мнозинството).

Предлагам дата- 20.06.2013г.-Четвъртък
Място- механа "Русе"
Час- 20.00
Масата ще се доуточним допълнително първо да видим желаещите.

Мисля да поканим като лектор уважавания от нас колега "[b]sestrata[/b]", като хонорара му ще бъде в бири и мезета :shock: .

Познавам хора, които са регистрирани, но нямат смелост да пишат или да се включат в дискусии и срещи, няма нищо страшно заповядайте само може да спечелите от опита на останалите колеги.

Очаквам предложения и заявки за участие в темата.
nicki4
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 258
Регистриран на: Вто Окт 23, 2007 8:27 am
Местоположение: Ruse

Re: Русе - 20

Мнение от nicki4 »

Явно ще си пийвам и хапвам самичък, много умно от ваша страна, защото имам навика след третата бира да замезвам със събеседниците си.
Николай-Русе
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1251
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 12:55 pm
Местоположение: Русе

Re: Русе - 20

Мнение от Николай-Русе »

Адаш,жалко че не съм в страната,иначе с най-голямо удоволствие бих дошъл да изпием по някоя друга бира. :drinkers:
Давай на душата каквото иска,че ще дойде време нищо да не ще!!
datta500
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Ное 10, 2014 11:54 am

Re: Русе - 20

Мнение от datta500 »

Ще ясно пиенето и консумират самостоятелно, изключително хитър от вас, в светлината на факта, че имам склонност след третата варя zamezvam със своите questioners.
You can get score HP0-Y49 exam questions and answers in wikipedia exam using EMC and test king which are prepared by top certified professionals, New York University wireless training; both are ICMA in their nature.
byronmix
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Май 01, 2019 4:29 pm
Местоположение: Norway
Обратна връзка:

Русе 20

Мнение от byronmix »

В 09.00 часа на въпросната дата влизам за ТО в сервиза на Стибис - Русе, при паметника на Русофилите. Ако има желаещи съфорумци от града, за по едно кафе на място, моля да заповядат. Само софиянци ли могат да се сбират......?
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”