gogofish.com

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Corewin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 114
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2014 6:08 am
Местоположение: Априлци ; София

gogofish.com

Мнение от Corewin »

Наскоро открих този сайт , мисля че идеята е много добра :) Дано се популяризира , разгледайте го!
https://gogofish.com/
Да направиш нещо тъпо със стил - на това му викам изкуство!!!
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: gogofish.com

Мнение от Петър Недев »

Супер сайт.Много добре измислено. Благодаря
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
bananaman
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 263
Регистриран на: Вто Фев 15, 2011 7:07 pm
Местоположение: Най-големото село, София

Re: gogofish.com

Мнение от bananaman »

Сайт направен с евро - фондове за 18 000 евро , абсолютно безсмислен според мен - да избиеш парата от риболов? Да качваш непознати хора с различни мнения и после да зависите един от друг?! Да не говорим че повечето ходим за риба сами , да си починем ...Ако е улов в Индийския океан да , ма тук гледам обявите от едни и същи се пускаха , сайта запада де ;)
За 1 ден НАРИБА Господ два дена дава :)
Там, седнал на един нос, Дарий I огледаждаше Понта (Черно море). В действителност, това море заслушаваше възхищението му, тъй като то е най-прекрасното от всички морета.
"История" , Херодот , 5в.пр.Хр.
bantumi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 694
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 3:47 pm

Re: gogofish.com

Мнение от bantumi »

За Гърция и чужбина си е много удобен.
Вчера кълвеше,днеска не ще!
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: gogofish.com

Мнение от oneillbgm »

За чужбина... р.Ебро мисля, че е добра идея. Но за тук, още не знам, въпреки, че го следя още преди да бъде пуснат за обяви. Рекламите му вървят още преди пускане в експлоатация.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
Васко 999
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Авг 10, 2015 8:55 am

Re: gogofish.com

Мнение от Васко 999 »

Сайта и идеята му ми допада
TomaNedyalkov
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Окт 03, 2015 6:01 pm

Re: gogofish.com

Мнение от TomaNedyalkov »

На първо място да се представя - казвам съм Тома и съм един от съоснователите на GoGoFish. Направихме сайта с идеята хората да имат достъп до нови типове риболов и места, както и да могат да намалят разходите си, като предложат празните си места на колеги. Благодарим много на всички по-горе за положителната обратна връзка, продължаваме да подобряваме платформата :)

На колегата по-горе - първо ми е интересно мнението как сайтът запада, като сме на едва 4 седмици. Кога успяхме, кога взехме да западаме. Още по-интересни са ми 18000 евро частта с фондовете - не сме взели стотинка и финансираме целия проект със собствени средства, та е леко дразнещо да се опитваме да направим нещо добро за хората и веднага да почват да плюят хейтърите пред компютрите - не че не сме го очаквали. Телефонът ми е 0893295909 - ще се радвам да ми звънне да ми обясни какви фондове сме взели и откъде.
Аватар
bananaman
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 263
Регистриран на: Вто Фев 15, 2011 7:07 pm
Местоположение: Най-големото село, София

Re: gogofish.com

Мнение от bananaman »

Това за фонда го четох някъде , ако не е вярно се извинявам за това. Имаше първоначален наплив в сайта , сега гледам по-малко оферти.. Успех със сайта , аз изказах моето мнение за него ... различни хора , различни идеали !
Поздрави!
За 1 ден НАРИБА Господ два дена дава :)
Там, седнал на един нос, Дарий I огледаждаше Понта (Черно море). В действителност, това море заслушаваше възхищението му, тъй като то е най-прекрасното от всички морета.
"История" , Херодот , 5в.пр.Хр.
Аватар
monzata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Юли 16, 2012 7:59 pm
Местоположение: София / Дупница

Re: gogofish.com

Мнение от monzata »

Здравейте, моето мнение е че идеята за сайта е много добра и очаквам да се развие за да мога да се възползвам от него. Аз съм без автомобил и за мен удовлствието от това да ходя за риба е съпроводено от това да намирам всеки път някой от моите познати и приятели ,с които да ходим заедно. Тов обаче се случва доста по рядко от колкото ми се иска...
Та с две думи , добра идея ! Пожелавм ви Успех!
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: gogofish.com

Мнение от chirusa_bg »

Идеята е страхотна!

Дава възможност да се създадат нови приятелства, да се посетят нови места и да се намалят разходите.
Ще се възползвам активно, особено през зимния период, когато багажа е по-малки с споделеното пътуване е възможно.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
alekst
Модератор
Модератор
Мнения: 140
Регистриран на: Пет Апр 17, 2009 9:04 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: gogofish.com

Мнение от alekst »

идеята е страхотна
дано я развием за напред
as-lures.com
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: gogofish.com

Мнение от pacho69 »

Бе всичко е добре, ама вземете малко да го преведете, като хората, че с тва копи пейст в Гугъл преводача е гоуем майтап...цитирам
"Имаме два рибар. Ние нямаме машини. Търсим рибар с машина. Ние ще платим за гориво. Принемаем всички предрожения по време на "

Мааму стара идеята е перфектна, ама изпълнението е ....
По-голям шаран от рибаря няма...
TomchoTomov
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2015 3:06 pm

Re: gogofish.com

Мнение от TomchoTomov »

Колега, какво пак изпълнението ти е криво :) Явно чужденци са го обявили това търсене и затова е написано така. Иначе всеки момент ще бъде изтрито.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: gogofish.com

Мнение от Павел Иванов »

Това със сигурност са едни съфорумници от Украйна които и тук са споменали изрично , че ползват транслатор . Иначе им прави чест , че се опитват в България да пишат на Български , за разлика от някои нашенци къде маймуницата им е най-свидна .

пп - иначе първоначалната спам реклама ми направи страшно кофти впечатление . Много мразя когато някой смята , че всичкото друго народ е балък и по тая причина що да не мине метър . Сега гледам всичко си влиза в релси ама ще помоля екипа на "Риби и такъми" да се съобразява а не да се активизира единствено когато има нещо с негово комерсиално участие , при това прикрито рекламно .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Corewin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 114
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2014 6:08 am
Местоположение: Априлци ; София

Re: gogofish.com

Мнение от Corewin »

Павел Иванов написа:Това със сигурност са едни съфорумници от Украйна които и тук са споменали изрично , че ползват транслатор . Иначе им прави чест , че се опитват в България да пишат на Български , за разлика от някои нашенци къде маймуницата им е най-свидна .

пп - иначе първоначалната спам реклама ми направи страшно кофти впечатление . Много мразя когато някой смята , че всичкото друго народ е балък и по тая причина що да не мине метър . Сега гледам всичко си влиза в релси ама ще помоля екипа на "Риби и такъми" да се съобразява а не да се активизира единствено когато има нещо с негово комерсиално участие , при това прикрито рекламно .
Ако визираш моя пост и създаването на темата си се заблудил.Не е спам реклама , а просто препоръка за един добър според мен сайт , който може да е много полезен на някого :)
Да направиш нещо тъпо със стил - на това му викам изкуство!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”