Благотворителна акция 11

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Аватар
Кърцата
фен клуб-скобар
Мнения: 2590
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 1:46 pm
Местоположение: София

Благотворителна акция 11

Мнение от Кърцата »

Здравейте приятели.
Идва зима, а с нея и прекрасните зимни празници, а с тях и надеждата за по-добър живот, по- щастливо и светло бъдеще, за семейна топлина , уют и хармония. Това е времето, когато освен за подаръците за любимите хора, трябва да разтворим сърцата си, да се замислим за другите, за тези, които не могат да имат мечтаната Коледа. Има стотици, които имат нужда от помощ и лично аз бих желал да помогна на всеки, но колко са силиците човешки.
Имаше една хубава българска песен на Богдана Карадочева „ДАНО“, която е много подходяща за това което се опитвам да ви кажа. Ако всеки от нас дари една мъничка частица надежда, чудото все някога ще се случи!
Ето, че отново дойде време за поредната акция за Дома на Отец Иван в Нови Хан. Иска ми се да мисля, че и тази година, ще успеем да подадем приятелската си ръка на хората от приюта, ще им помогнем да се почувстват,поне за малко, по сигурни на прага на зимата. Вярвам, че отново ще се докажем като общност, за момент ще забравим дребните си злободневни дрязги и проблеми и ще успеем да постигнем поне успеха на предната акция, а защо ли не и да го задминем.
Та по същество:
Датата на която сме се спрели е 17,12,2016г. събота.
Начините по които можете да помогнете на това начинание са:
- да преведете пари по банков път,
- да ги дадете на някои от организаторите (Аз , Ивака, Емо Василев, Фиксера) или на някой присъстващ на закупуването на продуктите, за да ги донесе на място,
-сам да дойдете на борсата в Слатина на 17.12. Което е и най-добрия вариант, защото ще имате удоволствието лично да се запознаете с Отеца и неговите деца, а техните усмивки и благодарни очи ще озарят деня Ви със сигурност.

Парите се събират по тази сметка на Ивака - (същата като на предните акции)


BG10UBBS80021017538614
BIC UBBSBGSF
OББ
Ивайло Георгиев Димитров

Със събраната сума ще бъдат закупени хранителни продукти за нуждите на дома в Нови хан.
Парите ще бъдат изтеглени на 16.12.2016г като след това ще бъде представен пълен отчет от мен за събраната и похарчена сума.
На 17.12.2016 в 8 ч. сборен пункт пред слатинската борса - пазаруваме необходимите неща и отиваме в Нови Хан.

Ето и малко история, ако някой иска да си припомни усмихнатите и пълни с благодарност очи на децата от многобройните снимки!

Линк към миналогодишната акция:

viewtopic.php?f=1&t=90802&p=1341787&hil ... F#p1341787

Линк към Благотворителна акция 9 :
viewtopic.php?f=25&t=88947

Линк към Благотворителна акция 8:
viewtopic.php?f=25&t=83285&hilit=%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F+8

Линк към предходните акции:
viewtopic.php?f=25&t=69989&hilit=%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F+7
само русалки НЕ ловя и то защото не им знам мезето

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=25&t=18972- ПАК ЩЕ ДОЙДЕМ!!!!!!!!!

http://standartparket.com/
Аватар
СЪНДИ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 9:40 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от СЪНДИ »

Живот и здраве,там съм.
Не е важно колко си живял.А как си живял.
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от mita4eto »

Респект, момчета! Разбира се, че сме на линия отново
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
derbi
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 4:38 pm

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от derbi »

Само пари ли ще се събират? Дрехи може ли,,,?
Аватар
webfusion
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 10:59 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от webfusion »

Ще гледам да поканя таз година повече народ и да дойда и аз. Единственото лошо е че съвпада с фирменият банкет нЯаа да съм адекватен на банкета след третата ракийка :)
Аватар
Б-група
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Апр 26, 2010 12:55 pm
Местоположение: Плевен

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Б-група »

До ,колегите и лично колегата Кърцата ! Молба ! Моля ,за съдействие за транспорт ! Имаше ,подобна инициатива преди време в Плевен / събираха се дрехи за домове / и ние с приятели ,посъбрахме / 8 9 чувала + един телевизор ! Но ,така и не дойдоха да ги вземат ! Та ,искам/ е / да участваме в нова дело ! Помотнете ,да стигнат до Н Хан !
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Каба Тоньо »

Б-група написа:До ,колегите и лично колегата Кърцата ! Молба ! Моля ,за съдействие за транспорт ! Имаше ,подобна инициатива преди време в Плевен / събираха се дрехи за домове / и ние с приятели ,посъбрахме / 8 9 чувала + един телевизор ! Но ,така и не дойдоха да ги вземат ! Та ,искам/ е / да участваме в нова дело ! Помотнете ,да стигнат до Н Хан !
Май дрехи имат доста в Нови Хан. Парички за храна да се съберат най ще им е от полза. Предполагам и консумативи за бебчета шишенца за вода адаптирано мляко ако има майки които нямат кърма мокри кърпички, физиологично разтворче за малки нослета че да не се запушват памперси, кремчета против подсичане итн.

Най добре питай организаторите какво е най нужно за дома.
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от pax »

Здравейте!

Ще участвам и тази година. Ще опитам пак да се появя и персонално с колата, но това ще го уточним по-късно с организаторите.
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14803
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от G.Petkov »

Ще участвам и аз, също и мои колеги, които са съпричастни с каузата.
Както други години - с превод по сметката.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от къца - кълве »

Кърцата написа:Здравейте приятели.
Идва зима, а с нея и прекрасните зимни празници, а с тях и надеждата за по-добър живот, по- щастливо и светло бъдеще, за семейна топлина , уют и хармония. Това е времето, когато освен за подаръците за любимите хора, трябва да разтворим сърцата си, да се замислим за другите, за тези, които не могат да имат мечтаната Коледа. Има стотици, които имат нужда от помощ и лично аз бих желал да помогна на всеки, но колко са силиците човешки.
Имаше една хубава българска песен на Богдана Карадочева „ДАНО“, която е много подходяща за това което се опитвам да ви кажа. Ако всеки от нас дари една мъничка частица надежда, чудото все някога ще се случи!
Ето, че отново дойде време за поредната акция за Дома на Отец Иван в Нови Хан. Иска ми се да мисля, че и тази година, ще успеем да подадем приятелската си ръка на хората от приюта, ще им помогнем да се почувстват,поне за малко, по сигурни на прага на зимата. Вярвам, че отново ще се докажем като общност, за момент ще забравим дребните си злободневни дрязги и проблеми и ще успеем да постигнем поне успеха на предната акция, а защо ли не и да го задминем.
Та по същество:
Датата на която сме се спрели е 17,12,2016г. събота.
Начините по които можете да помогнете на това начинание са:
- да преведете пари по банков път,
- да ги дадете на някои от организаторите (Аз , Ивака, Емо Василев, Фиксера) или на някой присъстващ на закупуването на продуктите, за да ги донесе на място,
-сам да дойдете на борсата в Слатина на 17.12. Което е и най-добрия вариант, защото ще имате удоволствието лично да се запознаете с Отеца и неговите деца, а техните усмивки и благодарни очи ще озарят деня Ви със сигурност.

Парите се събират по тази сметка на Ивака - (същата като на предните акции)


BG10UBBS80021017538614
BIC UBBSBGSF
OББ
Ивайло Георгиев Димитров

Със събраната сума ще бъдат закупени хранителни продукти за нуждите на дома в Нови хан.
Парите ще бъдат изтеглени на 16.12.2016г като след това ще бъде представен пълен отчет от мен за събраната и похарчена сума.
На 17.12.2016 в 8 ч. сборен пункт пред слатинската борса - пазаруваме необходимите неща и отиваме в Нови Хан.

Ето и малко история, ако някой иска да си припомни усмихнатите и пълни с благодарност очи на децата от многобройните снимки!

Линк към миналогодишната акция:

viewtopic.php?f=1&t=90802&p=1341787&hil ... F#p1341787

Линк към Благотворителна акция 9 :
viewtopic.php?f=25&t=88947

Линк към Благотворителна акция 8:
viewtopic.php?f=25&t=83285&hilit=%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F+8

Линк към предходните акции:
viewtopic.php?f=25&t=69989&hilit=%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F+7
Изпратих предложение на лични.
ofcho
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 5:01 pm

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от ofcho »

Това е похвално и аз ще участвам с добра сума. Ще Ви помоля да помислите това начинание да е поне на три месеца и за други нуждаещи се.
Да Ви помага Господ.
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от emo vasilev »

И това сме го умували , но в крайна сметка решихме да си остане в този си вид .На три месеца мисля че няма да има същия ефект за каквото и да събираме пари.През годината има доста зарибителни акции и други мероприятия ,които изискват финансова подкрепа и за доста хора ще е невъзможно да участват навсякъде.Това естествено не пречи да се опита ,но почти съм сигурен че събираните суми ще са крайно недостатъчни за каквото и да е !
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Ivak »

Пак ще направим всичко възможно.

Ще осигуря бус за транспорт и лекотоварен автомобил.

Също и финансово дарение от фирмата.

Хайде пак ПЪРВО да зарадваме децата и второ да осмислим труда си и да даваме личен пример.

Един пример за измеренията на парите в акцията.

20 лева са едно ходене до магазина или едно посещение на кръчма за бира или съвсем стандартен разход за ден или два.

Какво са 20 лв за децата прекарани през дългогодишната ни организация. (Сериозни отстъпки и продажби на себестойност от търговци на едро желаещи да помогнат)
50 кг картофи или 25 големи консерви пастет или 100 пакета юфка или 20 буркана паприкаш/гювеч или т.н.
Това е сериозно количество храна, та така.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от lusienn »

Може,по 10 по 20, от човек не е малко.

Аз ще дам на Емо Василев,на ръка като

Миналата година,щото ми е лека ръката.

Те и у фейса помагат хора,не само тоя форум.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
dekata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1428
Регистриран на: Сря Мар 01, 2006 6:53 pm
Местоположение: Карлово

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от dekata »

Преведох скромна сума и от мен.
Респект момчета.
„Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен”. Вонегът!
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”