Благотворителна акция 11

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Павел Иванов »

Добре де . Мислех да не се включвам по тоя начин в темата ама това с макароните ми дойде в повече . Та да попитам , никой софиянец ли не е влизал последно време в пощенски клон за да види , че там има касички за дарения , за дома , чийто съдържание всеки месец се предават по предназначение ? Само в дните 6 - 12 когато хората си взимат пенсиите в касичките си се събират не малки суми и изведнъж само макарони :roll: Сорри ама .... За клоновете в страната нищо не мога да кажа , не съм влизал в такъв .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Каба Тоньо »

Смисъла на начинанието взе да придобива противоречив характер.

Ако наистина има много хора които даряват и помагат на този приют не би ли било по смислено да концентрираме усилията си и за друг дом за сираци и деца с нужди/

Не се отмятам от това което писах на Емо Василев и ще си спазя обещанието най малкото от уважение към баща ми заради личния пример който ми даде когато бях хлапе.

Поздрави на организатори,модератори и всики други ...атори за това дело. Най смисленото нещо от целия сайт е именно тази кампания.

П.С.
Към.. ..атора Павел Иванов, защото не върви на грамотен човек да пише така/ Не че аз съм еталон за грамотност/

....че там има касички за дарения , за дома , чийто съдържание всеки месец се предават по предназначение ?
..................................................................................чието съдържание всеки месец се предава по предназначение?
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Павел Иванов »

Каба Тоньо написа:...П.С.
Към...
Какво да ти обяснявам , по-сложна лексика , умешване на глаголни времена с цел разбиране написаното между редовете :wink:

пп - не е задължително всеки да го разбере , нещо като ПослеПис - българско - ПостСкриптум - смех :lol:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от pax »

Здравейте, колеги!
Нека да не изпадаме в пререкания. Който каквото иска да си мисли за отеца - негова си работа, не участва и толкова. Аз също съм чувал разни неща от местните за него, но не ме интересува. Миналата година за пръв път взех лично участие в акцията и видях с очите си каква беше реакцията на някои от живущите там. Това ми беше достатъчно.
Имам идея, лека разновидност на това, което предложих миналата година - да направим една акция и за Великден, но на друго място - след като има хора с предубеждения към тази акция, Обръщам се и към колегите, които имат нещо наум за отеца (независимо дали са го изразили във форума или не). Не е ли по-добре да предложите друга кауза, с която да се ангажираме? Тези, на които сте помагали нямат ли нужда от помощ и сега? Заедно можем повече добро да сторим.
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от emo vasilev »

Днес се обадих до дома в Нови хан - за момента им носят разни неща и се разбрахме другата седмица да ни направят списък с необходимите им продукти.
Аватар
Todor_madjarov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Пет Сеп 04, 2015 9:00 am
Местоположение: Бургас

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Todor_madjarov »

Здравей!

Следя дейността относно тази инициатива от няколко години и единственото,което мога да кажа е-ПОКЛОН.

Пиша ти във връзка със следното.

Понеже съм администратор в една бургаска риболовна група и заедно с другите колеги имахме поета инициатива да съберем пари за зарибяване на водоем в околността.
Всичко беше както си му е реда-сложихме урни в няколко магазина,направихме 1-2 търга,като сумата от продажбата беше заделена за каузата,но едно голямо УВИ.

Събраха се малко пари-около 200,които са крайно недостатъчни,затова решихме да бъдем съпричастни към вашата кауза и да ги дарим за нещо много по-благородно.

Въпроса ми е следния-кога е последната дата,на която могат да бъдат изпратени въпросните средства.
По-голяма от една ,където я изтървах,хваната още нямам.

Рибарска мъдрост!
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Bigmarlin »

Ако не се лъжа 15 ти ,ако е с вносна бележка,ако е с платежно от външна банка до 10.00 на 15 - ти превода трябва да е осчетоводен
Аватар
Todor_madjarov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Пет Сеп 04, 2015 9:00 am
Местоположение: Бургас

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Todor_madjarov »

Bigmarlin написа:Ако не се лъжа 15 ти ,ако е с вносна бележка,ако е с платежно от външна банка до 10.00 на 15 - ти превода трябва да е осчетоводен
Ясно.Ще се постараем с другите колеги да съберем парите от урните до тогава,тъй като имаме в няколко магазина в няколко града.

Дано всичко мине успешно!
По-голяма от една ,където я изтървах,хваната още нямам.

Рибарска мъдрост!
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от Bigmarlin »

:smt023
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от emo vasilev »

Тоше ,16-ти е датата за теглене ,т.е.превода трябва да е направен най късно до 15-ти.
Благодарности за подкрепата !
Аватар
СЪНДИ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 9:40 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от СЪНДИ »

[quote="Todor_madjarov"]



Събраха се малко пари-около 200,които са крайно недостатъчни,затова решихме да бъдем съпричастни към вашата кауза и да ги дарим за нещо много по-благородно.


Тоше..... :prayer:
Не е важно колко си живял.А как си живял.
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от pax »

Добре, че чат-пат чета условието на задачата по два пъти - явно все още имам остатъци от наученото в гимназията.

Та от второто четене ми светна, че сборният пункт е на слатинската борса, иначе щях да се забия къде Захарна фабрика като миналата година.

Засега съм сигурен за 17-ти, утре ще пусна и превод. Замотах се нещо и то без уважителна причина ...
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от lusienn »

Миналата година се събираха началството в Захарна Фабрика,първо-преди ул.Щросмайер.

Та ако има промени ще се напише.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от emo vasilev »

Във вторника или срядата ще се чуя пак с дома и тогава ще направим план.Предполагам,че ще бъде както миналата година .Но първо да видим какво сме събрали и от какво имат нужда .
Аватар
СЪНДИ
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 9:40 am
Местоположение: София

Re: Благотворителна акция 11

Мнение от СЪНДИ »

emo vasilev написа:Във вторника или срядата ще се чуя пак с дома и тогава ще направим план.Предполагам,че ще бъде както миналата година .Но първо да видим какво сме събрали и от какво имат нужда .
Да.... Остават 7 дни и ми трябва време да се обадя на моите Авери.
На Слатинската и на Дружба.
Не е важно колко си живял.А как си живял.
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”