Един различен ден София

Информация отностно предстоящите състезания и първенства, както и резултатите от тях.

Модератори: Павел Иванов, Кърцата

Публикувай отговор
Аватар
Един различен ден
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 10:56 am
Обратна връзка:

Един различен ден София

Мнение от Един различен ден »

След осем години "Един различен ден" Пазарджик, "Един различен ден" Пловдив пролетта сега есента дойде времето и на "Един различен ден" София.

26.09.2015, Панчарево, платеният водоем.

"Един различен ден" е мероприятие за деца в неравностойно положение под формата на риболовно състезание.
Ние организаторите за всичко сме се погрижили, с изключение на едно и затова се обръщаме към цялата рибарска общност в София- имаме нужда от Вашата помощ! Ние а най вече децата участници! Вярваме, че сред рибарите има много добри сърца и ще успеем да съберем 50 треньори. 50 човека с големи сърца, с желание да покажат нещо ново на децата, с желание да вземат и те своят РАЗЛИЧЕН ден. Хора, които ще разкрият пред децата магията на нашето хоби, ще им помогнат да изживеят емоциите, които изпитваме ние по време на всеки излет.
Вярваме, че не всичко в България е загубено, че обществото не е толкоз болно, колкото твърдят злите езици и ще намерим подкрепа. Ще успеем да съберем 50 риболовци за да станат треньори на тези деца.
Отравяме огромна молба към колегите от София- отделете половин ден за да доставите много радост и усмивки на тези деца, елате и ни подкрепете. Елате и подкрепете тях!

За колегите, които не са запознати с идеята на "Един различен ден" ще кажем, че от тях не се иска нищо друго освен желание за помощ, да стоят до едно дете и да му покажат първите стъпки в риболова. Да му помагат при ваденето на рибата, да се снимат с него, да се снимат с рибата.

Повече за "Един различен ден" и за нас можете да научите от нашият сайт
BIGVAS13
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 12:43 am

Re: Един различен ден София

Мнение от BIGVAS13 »

АЗ ще дойда
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: Един различен ден София

Мнение от Д.Граховски »

Аз във ФБ писах, че ще дойда на ивента. С радост ще помогна с каквото мога :)
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
Един различен ден
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 10:56 am
Обратна връзка:

Re: Един различен ден София

Мнение от Един различен ден »

Тениските на участниците ще бъдат с логото на Един различен ден и Experian
Аватар
Един различен ден
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 10:56 am
Обратна връзка:

Re: Един различен ден София

Мнение от Един различен ден »

"Един различен ден" София получава подкрепа и от Lufthansa Technik Sofia. Въдиците отново са от Филстар
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: Един различен ден София

Мнение от capetano »

Всеки един дошъл в събота ще е в помощ на мероприятието.
:fishing1:
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
Аватар
Един различен ден
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 10:56 am
Обратна връзка:

Re: Един различен ден София

Мнение от Един различен ден »

Все още има време да решите и да ни подкрепите.

Програмата на мероприятието е следната:
9.00-9.30 Събиране на участниците и раздаване на тениски
9.30 Инструктаж
9.45 Теглене на жребий за разпределяне по сектори.
10.00 Състезание-максимално време 2 часа
12.30 Награждаване

Нека треньорите бъдат до 9.00 на водоема, за да се подготвят секторите- номериране, разнасяне на стръв, въдици, вода и др. Ще се направи и лек инструктаж на тези, които идват за първи път. Който има кеп нека си го вземе.

п.п. Стискаме палци времето да е с нас
Аватар
Един различен ден
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Май 11, 2015 10:56 am
Обратна връзка:

Re: Един различен ден София

Мнение от Един различен ден »

Мина първото издание на "Един различен ден" в София с участието на асоциация „Аутизъм“ и дневен център „Светът на Мария“.
Благодарим за подкрепата на Филстар, Experian, Lufthansa Technik's, ЯниМар Карп, спортен риболов Панчарево.
Благодарности и на всички, които дойдоха на място, за да направят този ден радостен за децата!
:)
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: Един различен ден София

Мнение от capetano »

Малко снимки има ТУК.
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
nikolas3
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Юли 27, 2012 5:17 pm
Местоположение: София

Re: Един различен ден София

Мнение от nikolas3 »

Голямо БРАВО на организаторите!
За съжаление времето не беше много на наша страна и не дойдоха всички, но тези усмихнати дечица стоплиха доста благородни души.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: Един различен ден София

Мнение от capetano »

Благодарности на всички дошли да помогнат - екипи от Експириън и Луфтханза, както и на Александър Ладовински, Андрей и Деница Георгиеви, Ани Дишева, Антон Иванов, Борислав Валентинов, Ваня и Георги Зареви, Георги Стефанов, Деян Марков, Ели Иванова, Димитър Граховски, Ели Панова, Иван Борисов, Иван Станчев, Иван Таков, Иво Георгиев, Изи Николова, Ирена Кръстева, Йонко Топалов, Кирил Янков, Кристиян Антонов, Мария Зарева, Мариян Георгиев, Милко Божанков, Наско Кръстев, Ники Бобошевски, Ники Ботев, Ники Капсъзов, Ники Куюмджиев, Нина Любомирова, Павел Иванов, Павел Милев, Петьо Петров, Петя Велкова, Петър Лаков, Радослав Виденов, Румен Иванов, , Светльо Илиев, Събина Иванова, Цветан Миладинов и ОЩЕ ДОСТА ДРУГИ, на които, за съжаление, не знам имената или съм забравил да ги напиша... :oops:
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
Vincent Hanna
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 160
Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 9:55 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Един различен ден София

Мнение от Vincent Hanna »

Мислех да благодаря през профила на "Един различен ден", но предпочитам лично през моя профил.
Благодаря на всички, които дойдоха в мрачния есенен ден и станаха част от различният ден. От самото начало когато се заех с организацията на състезанието в София, знаех че ще има много "треньори", вярвах в рибарската общност в София. Благодаря Ви, че не ме подведохте!
Благодаря и на Experian, Lufthansa Technik's, ЯниМар Карп, Филстар, спортен риболов Панчарево за помощта им.
Надявам се да се видим пак на следващото издание в София и да си пожелаем слънчево време за тогава.
Повече може да прочете в нашия сайт и да разгледате галерията.

До нови срещи!
Алкохолът е упойка, която помага да се изтърпи операцията, наречена живот.
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и Първенства”