Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Информация отностно предстоящите състезания и първенства, както и резултатите от тях.

Модератори: Павел Иванов, Кърцата

Публикувай отговор
tintarelius
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 6:30 pm
Местоположение: sofia

Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от tintarelius »

здравейте колеги,Fish Masters - ICE OPEN 4 :fish7: :fish7: :fish7: :fish7: -10.01.2016г - НЕДЕЛЯ

момци моля без участващите в Р.П все пак турнира е ЛЮБИТЕЛСКИ :!:

Риболовен клуб FishMasters обявява четвъртото състезание по риболов на лед близо до София.Ще се състои на Враждебна на 10.01.2016г г.(НЕДЕЛЯ) от 9.00ч. Отворено е за всеки,който иска да се състезава сам за себе си,няма да бъде отборно,а всеки за себе си.Не е нужно да членувате в клуб или да сте състезател,стига да имате ледобур(всеки състезател със ледобур.)
Право на участие ще имат 40 човека,поред на записването.Таксата за участие е 15лв.Ще има предметни награди,купи и медали.Може да участват и деца до 10 г,като те няма да плащат такса участие.
Правила:
Всички състезатели ще бъдат в един сектор.На всеки състезател ще се раздадат по 2 броя флагчета и по един плик за рибата(само в него имате право да слагате рибата.Всеки състезател има право да пази 2 дупки.Щом се сложи флагче на дупката значи тя е заета и друг няма право да лови в нея.Никакъв багаж освен флагчето не ви пази дупката.Разстоянието между отделните състезатели(дупки) е минимум 5 метра.Лови се само на 1 брой мормишка с една въдица.Нямате право да си оставяте въдицата на земята,само когато вадите риба или палите цигара .Ако сте си забравили нещо на другата дупка нямате право да си оставите въдицата в водата и да отидете до другата дупка.Имате право на 2 литра захранка.Може да се лови с всякаква стръв.Стръвта и захранката не трябва да съдържат риба или рибни продукти.За тези които нямат стръв на язовира ще осигурим.Всеки ще може да си закупи на място хирономус,пинки и глина.По време на състезанието ледобура трябва задължително да бъде забит,изправен в леда.Който неспазва правилата ще бъде предупреден и при повторно нарушение ще бъде дисквалифициран.Всеки който вкара риба ще бъде директно дисквалифициран.Ще има минимум трима съдии.В началото всички състезатели се нареждат около сектора при първи сигнал влизат в сектора и заемат места,при втори сигнал дупчат 1ва дупка като оставят флагче на нея,след това взимате второто си флагче и отивате да си дупчите втора дупка.Трети сигнал означава пет минути докрая и четвърти сигнал край на състезанието.Времетраенето на състезанието е 3 часа. След края слагате 2те флагчета в плика с рибата и съдията ще го вземе.Меренето на рибата и награждаването ще стане горе на паркинга при колите.
Записването става в темата,на телефони 0899 100 778;0899 988284

успех :fish7:
Аватар
dako71
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1311
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 3:14 am
Местоположение: Фидер отбор Пирдоп
Обратна връзка:

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от dako71 »

Даниел Велков- Дако
Малко съм с въпросителна. :fishing10:
BIGVAS13
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 12:43 am

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от BIGVAS13 »

Добре е да впишете в правилата и условието да се теглят накрая само риби с допустими от закона размери.Иначе рискувате състезанието да се превърне в добре организиран бракониерски риболов. Успех в провеждането на състезанието .
tintarelius
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 6:30 pm
Местоположение: sofia

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от tintarelius »

BIGVAS13 написа:Добре е да впишете в правилата и условието да се теглят накрая само риби с допустими от закона размери.Иначе рискувате състезанието да се превърне в добре организиран бракониерски риболов. Успех в провеждането на състезанието .

не ме разсмивай :wink:
tintarelius
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 6:30 pm
Местоположение: sofia

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от tintarelius »

1-Ники Дончев
2-Румен Асенов
3-Росен Гургов
4-Светлан Кирячко
5-Елена Тодорова
6-Георги Първанов
7-Васил Тодоров
8-Веселина Тодорова
BIGVAS13
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 12:43 am

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от BIGVAS13 »

tintarelius написа :
не ме разсмивай


Би ли ми обяснил какво смешно съм написал ?
Защото ако поканиме представител на ИАРА да присъствува на награждаването някой май ще плаче.
И за да не се унищожат десетки малки рибета в името на състезанието може да промените регламента.А именно - Измерването на улова да се извърши от съдиите на място.Мерят се само живи риби а не такива станали на кокал.След което маломерния улов да се върне във водата.А награждаването да стане горе при колите.Надявам се здравия разум да надделее.
tintarelius
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 6:30 pm
Местоположение: sofia

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от tintarelius »

BIGVAS13 написа:tintarelius написа :
не ме разсмивай


Би ли ми обяснил какво смешно съм написал ?
Защото ако поканиме представител на ИАРА да присъствува на награждаването някой май ще плаче.
И за да не се унищожат десетки малки рибета в името на състезанието може да промените регламента.А именно - Измерването на улова да се извърши от съдиите на място.Мерят се само живи риби а не такива станали на кокал.След което маломерния улов да се върне във водата.А награждаването да стане горе при колите.Надявам се здравия разум да надделее.
1-искаш ли ти да дойдеш да мериш рибите на място??
2- ТИ лично колко пъти в живота си бръкна в джоба да купиш риби и да ги пуснеш в някои водоем
3- за ИАРА не ми говори а прочети малко :idea:
https://www.facebook.com/marsel.marseli ... tif_t=like" onclick="window.open(this.href);return false;
4- ако участваш заповЕдай ако не не ме занимавай с тъпотии
5- във сряда на събранието ще те предложа лично да дойдеш на републиканското да мериш по твоя начин ,търси си помощници от сега :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
SaSho-Sensas
фен клуб-скобар
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 7:49 pm
Местоположение: София

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от SaSho-Sensas »

Александър Христов-SASHO SENSAS
SENSAS TEAM-the best fishing team
emdi
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Мар 02, 2012 5:11 pm

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от emdi »

Колеги при тези дъждове май ще ловите патици :rolleyes: .Лед 5-6см.,едва ли ще оцелеее. :finga:
tintarelius
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 6:30 pm
Местоположение: sofia

Re: Fish Masters - ICE OPEN 4 яз. Враждебна

Мнение от tintarelius »

поради рисковият лед отлагаме състезанието за месец февруари ,ще бъде на алино
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и Първенства”