Откраднато рибарско обурудване

Информация отностно предстоящите състезания и първенства, както и резултатите от тях.

Модератори: Павел Иванов, Кърцата

bobi78
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 11:16 am

Откраднато рибарско обурудване

Мнение от bobi78 »

Здравейте приятели, тази нощ от охраняем паркинг находящ се на ъгъла на бул.Сливница и ул.Опълченска, ми откраднаха цялото рибарско обурудване, от колата с която ходя на риба, разбира се като всичко в нашата държава всеки нито чул, нито видял, имам във предвид охраната на паркинга, както и думата охраняем паркинг в такива моменти се превръща в „Платен но не охраняем, а реално живата „охрана“ не знае за какво е там, та както и да е, ще опиша доклокото мога какво точно е взето и се надявам понеже нещата са специфични, ако някой разбере или чуе нещо да ми сигнализира . 0886 847 399 Боби
- Платфорама RIVE ST D36 черна, със Сак RIVE с всички прикачни за платформата / крака, гребени за топ сети и др.
- Щека DAIWA CONOISSEUR 13 метра, в черен калъф DAIWA с над 8 топ сета / със правено коляно на 11,50м стоящо в отделен тубос / и дръжка за кеп DAIWA TOURNAMENT 4m.
- 4ка твърд калъф GARBOLINO с 3бр Мач въдици DAIWA TOURNAMENT 4,27м с макари DAIWA TDX 3012 и 1бр Мач въдица DAIWA CONOISSEUR 4,27м с макара DAIWA TDX 3012
- 2бр мач въдици Шимано Катана 4,50м с макари Шимано ексеидж 3000
- 1бр Въдица тип болонеза COLMIC FUIME XXT250 6M с макара SHIMANO NEXAVE
- 2бр Ролер за Щека DAIWA
-1бр. Сак DAIWA AIRTY пълен с принадлежности / плувки, куки, влакна, ваглери и др. /
- Надграден модул на RIVE включващт 3бр 30ски и 1бр 90ка черни с много совалки с линий и др.принадлежности.
- винтоверт HITACHI 18V
- Живарник 3м DAIWA TOURNAMENT
Иииии много др неща за който не сещам сега.
Много се надявам особено м/у нас колегите понеже такъмите са скъпи и не са масови , при каквато и да е свързана информация за нещата да си помогнем.



-
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от delio-haidutin »

колега ,много е неприятно ,меко да се каже,то случилото се ,връщане на зад няма,но като гледам ,това оборудване е няколко хилядарки,така на ачика да го оставиш ,поне що не си предупридил охраната,колата покрай тях да я оставиш.нещо обещетение по съдебен път не става ли да се потърси,пази си квитанцията ,попитай някой адвокат.пък за вещите ,да се открият ,съм скептичен ,освен ,ако не си признае някой.иначе няма доказване че са твои,виж с една кола какво става ,човека 1 година не може да си я прибере,искат инфо от производителя.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
bobi78
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 11:16 am

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от bobi78 »

и охраната беше предупредена, и паркинга "ужким строго охраняем" и както се казва след събитието юридически нещата са подсигурени в тяхна полза, както и да е, просто пак казвам и се надявам че нещата не са масови в БГ, просто някой ако види, чуе или прочете някъде за подобна обява да ми сигнализира, благодарноста е сигурна.
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от Петър Недев »

Някой е знаел много добре какво има в колата колега. Помисли кой може да е,и ги наблюдавай. Имай търпение.Няма да мине много време и ще ги пуснат в продажба. Сега пусни жалба в полицията и кажи отличителните неща на което се сещаш. Едно от тях да видиш из ОЛХ или други подобни,го "купи" и от тел. на подателя ще ти се изяснят нещата.После се сещаш.... Успех ти желая от все сърце. Баси боклуците.
Когато няма риба.......не кълве!
Людмил Иванов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 5:00 pm
Местоположение: София

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от Людмил Иванов »

Колега провери в събота и неделя на бит пазар. Вероятно да го видиш там. Дано се намери. Успех.
peshobg
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 3:23 pm

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от peshobg »

Съжелявам за загубата колега!Задължително провери на битака.Само,че отиди много рано,преди да се е съмнало.Тогава се въртят тия сделки.
Аватар
orion30
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 716
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 10:59 pm
Местоположение: Варна, Елхово

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от orion30 »

Аз съм на мнение, че точно охраната на охраняемия паркинг, снася инфо на наркомана, който те е обрал. Последния плаща процент на охраната. Ти сам си им казал, че има ценни неща, направо си им посочик коя кола да отарашат.
Скъпи такъми не се държат в кола или мазе.
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от delio-haidutin »

bobi78 написа:и както се казва след събитието юридически нещата са подсигурени в тяхна полза,
:roll: :twisted: ,какво ще рече ,че изкарват ,че не е охраняван паркинг ,а само паркинг.бре мама му мошенници ,да ги :axe: :axe: :axe: ,малко ще им е..
не знам ,много трудно ми се вижда ,да си ги откриеш,апаша може и във форумите да е регистриран. то толкова много уборудване ,не е сякаш за сам човек ,че и кола е наложително,и охраната може да е замесена ,както казва някой.дано все пак да имаш някакъв успех
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от butnik »

Съчувствам на Боби за случилото се,това не може да се измъкне на един път от сам човек,явно е вътрешна работа,а куките ги мързи да гледат.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
tzetzo62
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 2:25 pm
Местоположение: Търговище

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от tzetzo62 »

butnik написа:Съчувствам на Боби за случилото се,това не може да се измъкне на един път от сам човек,явно е вътрешна работа,а куките ги мързи да гледат.
Съгласен съм с Бутника.Това е много оборудване,не могат да не се забележат!Жалко за такъмите!
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от kostadin11 »

Единствения начин да си намериш някои от нещата е да проверяваш 1-2 седмици на битака в Малашевци/Орландовци....не знам точно кой е квартала. При всяко гостуване в София го посещавам... виждал съм уникални неща. Ние с жената търсим и си купуваме от там стари керамични ръчно рисувани чинии за стена......
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от Don4o_62 »

Дано намери нещо колегата,но според мен нищо няма да намери....ще идат далеч за продаване и по местните пазари не вярвам да ги изкарат
на времето около 90 - те г. от руснаците дето идваха по пазарите си взех нова Уфимка,ходих 2 - 3 пъти за риба и зимата я качих на вилата да седи надута,и както си е реда разбиха вилата и покрай другите неща краднаха и лодката,виках си ще я намеря по нашите язовири или регион,имаше си една белязка на лодката дето си я знаех,та си викам, да я намеря направо си я вземам без много обяснения,ако много знае крадльото,няколко тупаника и пак ще си я взема,ако е по голям тукатаджия от мен,ще търся съдействие от други,но КУР..А му и в крайна сметка,нищо.... а колко подобни лодки гледах и проверявах по язовирите,явно краденото отива далеч от региона
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
hristoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 11:31 am
Местоположение: London,Plovdiv

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от hristoogi »

Много жалко за колегата .Понеже е скъпо и хубаво оборудване ,твърде възможно е и в иБей да ги пуснат . Ще следим .
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от lozzy.68 »

въпросния ,,охраняем паркинг ,,няма ли аджеба, видео наблюдение?!?!?!?!?!Толкова оборудване ,ако накараш някои,само да го разтовари и натовари?!?!?!?......ммм.....да....?!?!? Без ,,Помощник.. е невьзможно!!! Така ли ще реагират,ако беше гепана някоя ,,Мазна кола,,на някои ,,другар,,?!?!?Жалко за професионалното оборудване,колега,дано го намериш по скоро и НАСЛУКА!!!
S1efani
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Юни 26, 2016 9:34 pm

Re: Откраднато рибарско обурудване

Мнение от S1efani »

Какво стана с това оборудване? Едва ли е намерено де, ама може поне някакво развитие да има.
Мястото на жената е в леглото........гола
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и Първенства”