Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Как да направим възможно най-добри снимки от излета.

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
ribolovcho
фен клуб-скобар
Мнения: 2082
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 12:19 pm
Местоположение: Някъде по Река Искър
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от ribolovcho »

mr.washinkton написа:
С.Върбанов написа:mr.washinkton

Изображение
Кое те притеснява колега, това е хванато по река Искър 2010г. на блесна. Обичам риба и винаги си взимам за трапезата.

Богата трапеза имаш колега..ама във закона може само 2.5 кила а твойте са повечко...
Изображение
Най добрите са тук
mr.washinkton
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Дек 05, 2009 12:21 pm
Местоположение: За риба

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от mr.washinkton »

2010г беше пагубна за рибната популация в долното течение на река Искър, заради невиждано до сега навлизане на щука. Тя е плевелна риба и нанася много щети на другите видове когато е в големи количества , едногодишна щука изяжда 25кг риба за това си съществуване. мисля че съм спасил доста малки рибета от по качествени видове.
Един от най-общите показатели, които открих е, че надеждата надживява очакванията.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от С.Върбанов »

mr.washinkton написа:
С.Върбанов написа:mr.washinkton

Изображение
Кое те притеснява колега, това е хванато по река Искър 2010г. на блесна. Обичам риба и винаги си взимам за трапезата.
Не ме карай да ти отговарям - няма да ти хареса отговора ми ! Какво общо има годината ?
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
mr.washinkton
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Дек 05, 2009 12:21 pm
Местоположение: За риба

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от mr.washinkton »

щом толкова ви е грижа за законите, направете една акция по долното течение на Искъра, няколко дневна и с камера.....после говорете за спазване на закони.
Един от най-общите показатели, които открих е, че надеждата надживява очакванията.
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от Vid »

mr.washinkton написа:2010г беше пагубна за рибната популация в долното течение на река Искър, заради невиждано до сега навлизане на щука. Тя е плевелна риба и нанася много щети на другите видове когато е в големи количества , едногодишна щука изяжда 25кг риба за това си съществуване. мисля че съм спасил доста малки рибета от по качествени видове.
mr.washinkton написа:щом толкова ви е грижа за законите, направете една акция по долното течение на Искъра, няколко дневна и с камера.....после говорете за спазване на закони.
Е, па яз да ти отговоря. Всичко в природата се саморегулира, ние сме единствените натрапници, които се месим в този естествен процес. Закона е измислен така, че ние хората да можем да вредим минимално на рибната популация с присъствието си.
Че кой си ти да се правиш на господ регулирайки съотношението между мирна и "плевелна" риба...., може би някой гнусен бракониер.... или това са некви плоски оправдания за прибраните маломерки.
п.п. Осъзнай се, почувствай и се наслади на природата вътре в себе си. Ако си гладен, търси други начини, това не е правилния. В крайна сметка ние тук не сме съдници, а показваме кое е добро и кое не е... Мненията ни са достатъчни да се замислиш над това.
Поздрави...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от naskobo »

czd написа:не твърдя ,че е бракониерски улов /въпреки ,че сом в този сняг :roll: /,,,,,
Не само е 100% бракониерство, но е и наглост, усещане за безнаказаност, турбо-чалгаджийство :!: :!: :mrgreen:
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
JettroniX
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1006
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 10:58 am

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от JettroniX »

mr.washinkton написа:
JettroniX написа:Наскоро и аз си мислих да пусна подобна темичка послучай тая 2-на слука на колегата mr.washinkton :smt031 :

Изображение

:lol: :lol: :lol: ...и според мен е грозно и нередно да се слагат в галерията подобни снимки, но не съм аз човека , който трябва да съди колегите. :D
Връзвай си кучето като ходиш за риба, че пушката ми е винаги в колата , и ....да не се препозная. :D
Ако се "препознаеш" значи си лош ловец , а като ти чета коментара се сещам , че май и с риболова може да не си на "ТИ"...все тая ;)
mr.washinkton написа: 2010г беше пагубна за рибната популация в долното течение на река Искър, заради невиждано до сега навлизане на щука. Тя е плевелна риба и нанася много щети на другите видове когато е в големи количества , едногодишна щука изяжда 25кг риба за това си съществуване. мисля че съм спасил доста малки рибета от по качествени видове.
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :lol: :lol: :lol: :lol:
Продължавай да трепеш с пушката зайци,кучета,щукички и к'вото излезе на мушка :smt067 Наслука :smt046 !!

П.С. : Въпреки добрата слука на снимката ти по-горе в моя цитат, все още си остава моето мнение, че тя е доста отвратителна и грозна на фона на мивката и плочките :)
Изображение
Аватар
renvan3
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Вто Апр 03, 2012 10:32 am

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от renvan3 »

колеги ще ви побелеят косите ако продължавате така.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от С.Върбанов »

Моята отдавна е побеляла !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от krokibg »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от С.Върбанов »

Любак не е смешно и брадата ми е бяла даже ! :lol:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от krokibg »

С.Върбанов написа:Любак не е смешно и брадата ми е бяла даже ! :lol:
А мене питаш ли ме,осем цвята ми е станала :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: имам червено,кафяво,бяло,жълто,абе всички цветове :lol: :lol: :lol:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
mr.washinkton
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Дек 05, 2009 12:21 pm
Местоположение: За риба

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от mr.washinkton »

Под всяка снимка има възможност за коментар, всеки има право да изрази мнение нали за това се качват снимки. Колкото са по интересни толкова повече коментарите ще за забавни и ще има повече емоции. Който прецени че снимката по някакъв начин е доказателство за бракониерски акт е свободен да уведоми съответните органи, без да създава излишно напрежение и обижда.
Пък щом толкова ви е грижа за маломерки и надвишени килограми ходете и правете снимки по районните си водоеми, подавайте сигнали, стига сте стояли пред компютъра и ръсете мозък.
Един от най-общите показатели, които открих е, че надеждата надживява очакванията.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от С.Върбанов »

...............................
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Снимки от галерията на форума-НО КОМЕНТ...

Мнение от krokibg »

То,като има мозък и да се ръси е лесно и добре,ама ако го няма :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Знаеш ли колко е трудно да нямаш и да ръсиш,познавам няколко такива,ама го обират с лъжицата и макар да е безценен за тях,щото е малко,продължават да ръсят :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.п Охххххххххххх,оправи ми настроението :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Дано някой не вземе да се обиди много :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Заключено

Обратно към “Фотография”