Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Информация за риболовния билет

Модератор: sapuna

Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от С.Върбанов »

Добре е да се помисли по тези забрани , а не да се приема всяко нещо написано от хора , които през живота си не са виждали въдица - освен на картинка може би някъде :idea: Всички пишещи в момента тези забрани трябва да се самоубият ритуално публично и да избавят всички от присъствието си ! Ако искаме да има риба в тази умираща държава то забраната трябва да влиза в сила от 1 март до 1 юни и чак тогава може да се говори за опазване на рибните ресурси и да се следи изкъсо работата на агенцията :idea: Истината е , че колкото и забрани да има никой не ги спазва и си става едно и също защото няма КОНТРОЛ , а няма защото нямат ресурс ! Вместо да се чудят кое да забраняват и кое да разрешават да назначат хора и да се засили контрола , а не да ми пишат забрани ! Да се размърдат и да проверят дали дадения водоем съществува изобщо или не е пресъхнал отдавна , а те да си го забраняват макар , че там е останало само сухо дере или нива :twisted: Няма и как да го знаят защото не си излизат от топлите кабинети в министерски съвет :idea: :axe: Всички трябва да бъдат изринати от там с голяма фадрома и да се назначат на тяхно място знаещи и можещи хора , но това няма да се случи защото играят интересите на наши и ваши :axe:

п.п. Писна ми да слушам невежи и бюрократи и да се съобразявам с техните разпоредби :finga:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
stefan4etoo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1212
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 8:06 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от stefan4etoo »

С.Върбанов написа:Добре е да се помисли по тези забрани , а не да се приема всяко нещо написано от хора , които през живота си не са виждали въдица - освен на картинка може би някъде :idea: Всички пишещи в момента тези забрани трябва да се самоубият ритуално публично и да избавят всички от присъствието си ! Ако искаме да има риба в тази умираща държава то забраната трябва да влиза в сила от 1 март до 1 юни и чак тогава може да се говори за опазване на рибните ресурси и да се следи изкъсо работата на агенцията :idea: Истината е , че колкото и забрани да има никой не ги спазва и си става едно и също защото няма КОНТРОЛ , а няма защото нямат ресурс ! Вместо да се чудят кое да забраняват и кое да разрешават да назначат хора и да се засили контрола , а не да ми пишат забрани ! Да се размърдат и да проверят дали дадения водоем съществува изобщо или не е пресъхнал отдавна , а те да си го забраняват макар , че там е останало само сухо дере или нива :twisted: Няма и как да го знаят защото не си излизат от топлите кабинети в министерски съвет :idea: :axe: Всички трябва да бъдат изринати от там с голяма фадрома и да се назначат на тяхно място знаещи и можещи хора , но това няма да се случи защото играят интересите на наши и ваши :axe:

п.п. Писна ми да слушам невежи и бюрократи и да се съобразявам с техните разпоредби :finga:
Заре много си прав ,и аз съм на същото мнение ама ......:drinkers:
dimityr_georgiev
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Авг 07, 2012 10:25 am

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от dimityr_georgiev »

С.Върбанов написа:Добре е да се помисли по тези забрани , а не да се приема всяко нещо написано от хора , които през живота си не са виждали въдица - освен на картинка може би някъде :idea: Всички пишещи в момента тези забрани трябва да се самоубият ритуално публично и да избавят всички от присъствието си ! Ако искаме да има риба в тази умираща държава то забраната трябва да влиза в сила от 1 март до 1 юни и чак тогава може да се говори за опазване на рибните ресурси и да се следи изкъсо работата на агенцията :idea: Истината е , че колкото и забрани да има никой не ги спазва и си става едно и също защото няма КОНТРОЛ , а няма защото нямат ресурс ! Вместо да се чудят кое да забраняват и кое да разрешават да назначат хора и да се засили контрола , а не да ми пишат забрани ! Да се размърдат и да проверят дали дадения водоем съществува изобщо или не е пресъхнал отдавна , а те да си го забраняват макар , че там е останало само сухо дере или нива :twisted: Няма и как да го знаят защото не си излизат от топлите кабинети в министерски съвет :idea: :axe: Всички трябва да бъдат изринати от там с голяма фадрома и да се назначат на тяхно място знаещи и можещи хора , но това няма да се случи защото играят интересите на наши и ваши :axe:
:idea: :idea: :idea: Точно така трябва да е ......
п.п. Писна ми да слушам невежи и бюрократи и да се съобразявам с техните разпоредби :finga:
Аватар
guspata
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Авг 16, 2012 9:45 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от guspata »

Здравейте колеги аз имам едно питане, вече съвсем се обърках. По време на забраната на разрешените водоеми всякакъв вид риба ли ще може да се хваща?
teodor1
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 10:09 pm

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от teodor1 »

kolegi blatata na qsen razre6eni li sa prez zabranata.pi6e vitski blata sa razre6eni ,no koi blata se vklu4vat v tqh
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от С.Върбанов »

teodor1 написа:kolegi blatata na qsen razre6eni li sa prez zabranata.pi6e vitski blata sa razre6eni ,no koi blata se vklu4vat v tqh
:lol: :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от С.Върбанов на Пон Апр 15, 2013 12:54 pm, променено общо 1 път.
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
guspata
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Авг 16, 2012 9:45 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от guspata »

Така като гледам и вие не знаете значи ще си ходя да си правя кефа пък ако дойде някой от ИАРА ще ме информира дали съм в нарушение :)
Аватар
Angel Ivanov
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 2:19 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от Angel Ivanov »

Ами да попитам някой знае ли кога отбраняват щуката.
Рано или късно, всеки рибар бива заразен от спининга .. :)
boby61
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 1:57 pm
Местоположение: Враца

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от boby61 »

guspata написа:Здравейте колеги аз имам едно питане, вече съвсем се обърках. По време на забраната на разрешените водоеми всякакъв вид риба ли ще може да се хваща?
Да :wink:
И да ме няма, пак съм тук !
Аватар
guspata
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Авг 16, 2012 9:45 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от guspata »

щуката я отбраняват със другите риби на 1ви юни :)
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от Батко Емо »

Колеги щуката в момента се отбранява чрез една агенция от нападащите я риболовци :D
dwdimitrow
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 1:04 pm
Местоположение: Варна

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от dwdimitrow »

Здравейте колеги.
Може ли някой да ми каже разрешен ли е в момента риболова водоема до село Одринци близо до гр. Добрич. И нещо въобще не м е ясно дали е забранено там където се плаща.
Аватар
stefan4etoo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1212
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 8:06 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от stefan4etoo »

dwdimitrow написа:Здравейте колеги.
Може ли някой да ми каже разрешен ли е в момента риболова водоема до село Одринци близо до гр. Добрич. И нещо въобще не м е ясно дали е забранено там където се плаща.
Не е забранено по платените(пак трябва билет)!!!.Вземи от нета телефона на някой иараджия от Добрич и питай за който и да е водоем по вашия край!!!
Аватар
jamc
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Вто Юни 26, 2012 8:35 pm
Местоположение: Търговище
Обратна връзка:

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от jamc »

Не знам дали това е темата, в която да пиша, а и предполагам, че е споменато, но не мога да го намеря. Има ли някъде списък с водоемите, които са разрешени за риболов с билет? Ще съм благодарен ако някой колега даде линк. Мерси предварително! :)
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Излезе заповедта за забраната и разрешените водоеми

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

jamc написа:Не знам дали това е темата, в която да пиша, а и предполагам, че е споменато, но не мога да го намеря. Има ли някъде списък с водоемите, които са разрешени за риболов с билет? Ще съм благодарен ако някой колега даде линк. Мерси предварително! :)
Като изключим водоемите,които са:под аренда,частни или такива,за които се грижи някоя местна дружинка или друга организация (за тях се иска отделна такса или членски внос),на всякъде другаде може да се лови с риболовен билет.
Иначе един списък с всички такива водоеми би бил доста дълъг.

ПП:Има водоеми,които са забранени за риболов целогодишно :!:
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовен билет и документи”