Билет за риболов

Всичко за времето, и доколко то помага или пречи на риболова.

Модератор: Кърцата

Публикувай отговор
vasodeni
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Апр 25, 2013 7:30 pm

Билет за риболов

Мнение от vasodeni »

Здравейте,аз съм на 12 години и се чудя дали трябва да си купувам билет? Аз до колкото знам май се купува като си над 14 ,но не знам кажете дали трябва да си зимам билет? :?: :?: :?:
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Билет за риболов

Мнение от delio-haidutin »

до 14 навършени г. билета е БЕЗПЛАТЕН.Но трябва да отидеш да си извадиш такъв.носиш си снимка ,акт за раждане(не съм сигорен дали не трябва да си и с някой от родителите си)
и отиваш в канцеларията на ИАРА.
УСПЕХ
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

Re: Билет за риболов

Мнение от ВАЛЬО »

vasodeni написа:Здравейте,аз съм на 12 години и се чудя дали трябва да си купувам билет? Аз до колкото знам май се купува като си над 14 ,но не знам кажете дали трябва да си зимам билет? :?: :?: :?:
Мойто момче,не знам от къде си ,но ако си от средно голям град иди в най близкия рибарски магазин,носи снимка и акт за раждане и си готов.БЕЗПЛАТНО :D
Задължително си извади билет,защото иначе ако те хванат мама и тате ще плащат яко.
Няма за какво толкоз да му се косим на живота,и без това няма да се измъкнем живи от него.
Публикувай отговор

Обратно към “Времето и риболова”