Тигрова пъстърва

Всичко за рибите.Външни белези,хранене,ареал на отделните видове.

Модератор: emo vasilev

Аватар
vynsente
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 295
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 10:01 pm
Местоположение: Capital
Обратна връзка:

Re: Тигрова пъстърва

Мнение от vynsente »

pavre написа:Красива риба... Ако бяхме нормална страна, в която пуснатия в реките зарибител оцеляваше достатъчно дълго
... за да има големи и красиви тигрови пъстърви и манталитета ни да беше на ниво относно връщането обртано, щяхме да сме 1 ниво напред !
<<< RESPECT ANIMAL KINGDOM NATURE >>>
Изображение
georgi maystorski
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Апр 05, 2014 11:24 pm

Re: Тигрова пъстърва

Мнение от georgi maystorski »

В р. Голяма Камчия при град Велики Преслав през 2019 г. бяха пуснати неголям брой тигрови пъстърви, които видимо се адаптираха отлично. Поради сушата и маловодието обаче този вид не показваше присъствие цялата пролет на 2021. Днес шансът бе на моя страна и една "тигрица" атакува клатушкат ми. Така че, има, има такава риба у нас :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Тигрова пъстърва

Мнение от bobopeli »

georgi maystorski написа:В р. Голяма Камчия при град Велики Преслав през 2019 г. бяха пуснати неголям брой тигрови пъстърви, които видимо се адаптираха отлично. Поради сушата и маловодието обаче този вид не показваше присъствие цялата пролет на 2021. Днес шансът бе на моя страна и една "тигрица" атакува клатушкат ми. Така че, има, има такава риба у нас :)
Тия '' тигри'' ги зарибиха на 29 май 2021г. Нямат нищо общо с ония от 2019.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Тигрова пъстърва

Мнение от Д-р Флекс »

bobopeli написа:
Тия '' тигри'' ги зарибиха на 29 май 2021г. Нямат нищо общо с ония от 2019.
Някой по-горе дали е написал, че "тигрите" са безплодна кръстоска? Мързи ме да скролвам...
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Тигрова пъстърва

Мнение от bobopeli »

Д-р Флекс написа: Някой по-горе дали е написал, че "тигрите" са безплодна кръстоска? Мързи ме да скролвам...
Дано да го е написал :mrgreen: Последно рибарника в Твърдица се беше заиграл с тигри, имат и '' японки''. Спомням си и преди много години, когато извадих първия ''тигър'' от Бели Вит, и си помислих- е откъде се взе пък тук тая скумрия :D :D :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Публикувай отговор

Обратно към “За рибите по света и у нас”