Browning Pro-Canal ?

Подфорум за начинаещите риболовци, които тепърва навлизат в необятните пространства на риболова.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Geleto
фен клуб-скобар
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 10:27 pm

Browning Pro-Canal ?

Мнение от Geleto »

Колеги един съвет от някой по запознат. Насочил съм се към тази въдица http://shop.fishing-mania.com/viewrods_ ... -Pro-Canal" onclick="window.open(this.href);return false; , до сега не съм ловил с whip или директен с тази дължина. Ще го използвам основно по Струма за скобар. Благодаря предварително. Нужно ми е може би едно мнение, щот съм се навил здраво :)
п.п. Извинявам се, ако темата не е за този раздел!
Емил Димитров
фен клуб-скобар
Мнения: 371
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 8:15 pm
Местоположение: Перник
Обратна връзка:

Re: Browning Pro-Canal ?

Мнение от Емил Димитров »

Вземи поне на 9.5 метра ще си по доволен
http://www.krakra-fishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ivanov70
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 8:26 am
Местоположение: до 1993- Видин, сега Сливен

Re: Browning Pro-Canal ?

Мнение от ivanov70 »

Ако ще го използваш като гол телескоп, това не е твоята въдица.
Не е нещо с което можеш да замяташ и да изтичаш, какъвто е риболова на скобар.
Ако ще го използваш като щека, с платформа и ролер, вземи си както препоръча колегата по-дългия, на 9,50 м.
Притежавам 2 модела, Browning Pro Canal и Browning force Pro Canal и двата на 9,50 м. и за риболова който практикувам ми пасват идеално.
Поздрави, дано съм ти помогнал!
Селянията не е белег за произход - тя е състояние на духа !
Geleto
фен клуб-скобар
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 10:27 pm

Re: Browning Pro-Canal ?

Мнение от Geleto »

Благодаря ви колеги, точно за това искам тази въдица. Изработил съм си самостоятелно нещо :) като платформа и за това искам такава въдица. Като за начало мога да отделя такива средства! Благодаря отново, ще се насоча към 9,50! Приятна вечер и НАСЛУКА!
tanyo77
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Яну 10, 2011 9:49 pm

Re: Browning Pro-Canal ?

Мнение от tanyo77 »

Съгласен съм с мненията на колегите за мен най оптималния вариант е да си вземеш 11 метрова щека на тая цена.Тя става на 7 8 9 мета според случая.Може да си я сложиш на платформа и да си ловиш на язовир като един нормален щекар.Аз поне тръгнах с едно телескопче 6 м видя ми се късо после 7 м после щека 11м и накрая 13,50 и само купуваме скъпо и продаваме ефтено :lol: това е от мен а какво ще направиш ти, ти си решаваш , дано да съм ти бил полезен. По някога ми се е случвало: ех да имаше още едно коляно да бръкна по на вътре.
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси и съвети при ловенето на риба”